Nokia 7100 Supernova

poruka: 6
|
čitano: 7.380
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 7100 Supernova".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 7100 Supernova

aaaa mob je ok , ako se pogleda cijena....

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 7100 Supernova

Nokia 7100 Supernova, hmmmm... Mobitel lijepo izgleda, ima music player, bluetooth, fotoaparat, no čemu sve to kada za fotografije i glazbu nema memorije. Memorijska kartica - 0, a na samom uređaju 4MB memorije.... ništa.... Stavim dvije pjesme i sada slušaj mp3.... hahaha

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 7100 Supernova

ma mobitel ništ ne valja. ima ga jedna moja frendica. uz sve te nedostatke koje ste nabrojali, još ima i spor softver. malo malo, pa zapne... ne znam jel to baš samo onaj model, ili je čitava serija takva

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Becky513: Nokia 7100 Supernova
Mobitel lijepo izgleda, ima music player, bluetooth, fotoaparat, no čemu sve to kada za fotografije i glazbu nema memorije. Memorijska kartica - 0, a na samom uređaju 4MB memorije.... ništa.... Stavim dvije pjesme i sada slušaj mp3....
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 7100 Supernova

Ja sam imala taj mobitel i spor je,nema skoro nikakvu memorij (najviše 1-2 pjesme),kamera je ok 1,3 Mpx,nema USB,ali ima utičnicu za njega i u nokia dučanima ga ne prodaju,USB izgleda kao adapter.Mob je inače ok.

 

Dali netko možda zna dali vrijedi garancija ako puken unutarnji ekran na mobilelu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 7100 Supernova
Izica kaže...

Ja sam imala taj mobitel i spor je,nema skoro nikakvu memorij (najviše 1-2 pjesme),kamera je ok 1,3 Mpx,nema USB,ali ima utičnicu za njega i u nokia dučanima ga ne prodaju,USB izgleda kao adapter.Mob je inače ok.

 

Dali netko možda zna dali vrijedi garancija ako puken unutarnji ekran na mobilelu?

Za fizicka ostecenja ti ne vrijedi garancija.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice