Nokia C1-00

poruka: 7
|
čitano: 4.814
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia C1-00".
14 godina
protjeran
offline
Nokia C1-00

Ko' iz kamenog doba Belji se

Iphone killer

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia C1-00

Po meni, idealan low-end telefon. Prvenstveno namijenjen za nerazvijena (afričko) tržišta. 

Zanimljiva mi je ona verzija u koju idu dvije sim kartice.

Svaka čast Nokiji. 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia C1-00

a najjace pod tehničke karakteristike, sve nema, a opet je od iphona bolji u jednoj stvari, ima dual sim

Zajebavanje mate ivanovca sc-ovi http://rapidshare.com/files/401344392/Sprdanje_mate_ivanovca.zip
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia C1-00
Tomo Yoda kaže...

Po meni, idealan low-end telefon. Prvenstveno namijenjen za nerazvijena (afričko) tržišta.

Zanimljiva mi je ona verzija u koju idu dvije sim kartice.

Svaka čast Nokiji.

 

  pa mob je ok i naći će ljude koji će ga kupivati. npr mojim roditeljima ne treba neki extra telefon i važno im je samo da što jeftinije razgovaraju, ovo je idealan mobitel za njih, jer nema neke gluposti koje neće koristiti a nabijaju cijenu, a opet prima 2 kartice

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia C1-00

Idealan mob za mene da ne moram nosit dvije krame u džepu. Treba mi za samo za pozive i sms.

Kada to čudo dolazi kod nas? Očekujem cifru ispod 700 kn (i manjeCool).

World Championships: 7, GP started: 259, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia C1-00

Ma to može koštat jedino 99kn!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia C1-00
miljac007 kaže...

Ma to može koštat jedino 99kn!

Kod nas čisto sumljam. Možda kunu u tarifi 50 na 2 godine:)

World Championships: 7, GP started: 259, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice