Nokia C7

poruka: 181
|
čitano: 82.854
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia C7".
12 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

a swype ima podrsku za hrvatski?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia C7
MatoVilac kaže...

a swype ima podrsku za hrvatski?

Ima. Kada odes na Swype 2.1 for symbian na beta labsu kliknes try it now i onda se pojavi stranica sa download linkom i linkovima za preuzimanje jezika (hrv. je jedan od njih).

Wake up, Neo. Let me show you how deep the rabitt hole goes.
12 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

pozz ljudi imam problem sa nokiom C7, uradjen mu novi softver ali sada nece da radi ni kamera sve teme lose kao da je 33/10 :((( sta da radim 

???

 

dexirs
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia C7
dexirs kaže...

pozz ljudi imam problem sa nokiom C7, uradjen mu novi softver ali sada nece da radi ni kamera sve teme lose kao da je 33/10 :((( sta da radim 

???

 

Napravi Hard reset -> *#7370#, lozinka je 12345.

Nakon toga spoji telefon u komp i ponovno instaliraj belle(update - i kliknes na reinstall it tamo gdje pise if you have problems with the update reinstall it.

Wake up, Neo. Let me show you how deep the rabitt hole goes.
12 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

dobro veče.

ja bi molila ako mi ima netko za pomoči

imam problem ..zašto nemogu prebaciti slike sa nokie c7 na komp.do sada sam 

mogla uvijek i sad mi neče ,dali je netko imao takvih problema več..unaprijed hvala....

s.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

imam jedan mali problem..želio bih vratiti telefon na tvorničke postavke i kada stisnem vrati u postavkama telefona traži mi kod za zaključavanje koji nije 12345 i vjerojatno je promjenjen bio prije nego sma ga kupio...pa dal postoji neko rješenje da se taj kod za zaključavanje resetira ili tako nešto...hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia C7
tripsdril kaže...

dobro veče.

ja bi molila ako mi ima netko za pomoči

imam problem ..zašto nemogu prebaciti slike sa nokie c7 na komp.do sada sam 

mogla uvijek i sad mi neče ,dali je netko imao takvih problema več..unaprijed hvala....

Prije svega provjeri u kojem modu ti je mobbitel spojen na računalo (prijenos ultimedije, masovna pohrana, Nokia Suite). Nisi rekla kako si se do sada spajala, da li ti računalo uopće prepozna mobitel kada ga spojiš na računalo., ali pretpostavljam da si radila preko Masovne pohrane. Ako je ispravan profil odabran, pokušaj promijeniti USB port na računalu (spojiti mobitel na drugi) ili zamijeniti kabel s kojim se spajaš. Možda bi i soft reset pomogao (pozoveš *#7780# i upišeš sigurnosni kod [tvornički je 12345]).  Ako ništa od toga ne pomogne, odnesi u servis pa neka provjere da slučajno nije USB utor na mobitelu otišao (možeš i sama provjeriti, kada si sigurna da imaš ispravan kabel i USB port), spojiš mobitel i mora se prijaviti u Windowse i početi puniti.

lukavu9 kaže...

imam jedan mali problem..želio bih vratiti telefon na tvorničke postavke i kada stisnem vrati u postavkama telefona traži mi kod za zaključavanje koji nije 12345 i vjerojatno je promjenjen bio prije nego sma ga kupio...pa dal postoji neko rješenje da se taj kod za zaključavanje resetira ili tako nešto...hvala

Da li si probao sa 00000 (5 nula?). Ukoliko ti to ne ide, najbolje ti je da ga odneseš u Nokijin servis, oni će znati kako skinuti tu lozinku i staviti tvorničku. (reinstalacija software - a neće pomoći, znam iz iskustva, imam svoj kod i nakon instalacije i kasnije reinstalacije Symbian Belle i dalje je isti).

14 godina
offline
Nokia C7
jel vama radi kamera nakon belle updatea... Fotoaparat mi radi ali kad na snimanje prebecim izbaci me van...
0_o
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia C7
ph3nom_gamer kaže...
jel vama radi kamera nakon belle updatea... Fotoaparat mi radi ali kad na snimanje prebecim izbaci me van...

Meni radi normalno prebacivanje s foto aparata na kameru i obratno, te snimanje u oba moda naravno.

 

Moja preporuka, backup (samo kontakti i poruke, obavezno odznači "Settings"), hard reset i zatim reinstall softwarea. Mobitel diraj SAMO kada te traži PIN (prvi restart). Poslije ostalih restarta NE DIRAJ ništa, ni jezik, ni sigurnosni kod, ništa. Ja sam prilikom prve instalacije vjerojatno zeznuo stvar s time, što sam nakon drugog restarta utipkavao sigurnosni kod (meni se manifestiralo da mi se bluetooth slušalica random disconnecta i connecta svakih minutu, dvije).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia C7

probao sam baš sada i ništa od toga...ali hvala na odgovoru

14 godina
offline
Re: Nokia C7

Hmmmm... ništa onda... pravac servis... ne bi trebalo dugo trajati, par minuta.

14 godina
offline
Re: Nokia C7
decki jel imate vi symbian bellu?
Ja jos na anni i imam neki k da nemam interne memorije kad idem u upravitelj datoteka pise da se E koristi i nis nemogu s tim...to mi se dogodilo kad sam sluso muziku restarto se i sve pobrisano bilo..
Sad sam na micro sd kartici..
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
offline
Re: Nokia C7
MilkMan kaže...
decki jel imate vi symbian bellu?
Ja jos na anni i imam neki k da nemam interne memorije kad idem u upravitelj datoteka pise da se E koristi i nis nemogu s tim...to mi se dogodilo kad sam sluso muziku restarto se i sve pobrisano bilo..
Sad sam na micro sd kartici..

Brzi Google search problema kaže da je vjerojatno problem u samoj internoj memoriji, tj. memorija je isporučena neispravna. Može se probati hard reset (*#7370#), pa vidi nakon toga da li ti je memorija dostupna. Naravno, prije hard reseta backup je OBAVEZAN (s time da se backupiraju samo podaci (kontakti, sms, eventualno web history i bookmarks ako su bitni, setting se ne odabire, tj. ne radi se backup toga). Ako ni to ne pomogne, napravi disk check memorije (spojiš mobitel u "Masovna memorija" modu i napraviš scan memorije), pa češ vidjeti da li javlja koji error. Čini mi se da će jedino rješenje biti servis.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 19:11 (WackyZG).
14 godina
offline
Nokia C7

yep jucer napravio hard reset i samo bijeli ekran svijetli...cak sam i ostavio prek noci nis se nije dogodilo, spojio na pc i na punjac ista stvar.

Potencijalac za servis

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia C7
MilkMan kaže...

yep jucer napravio hard reset i samo bijeli ekran svijetli...cak sam i ostavio prek noci nis se nije dogodilo, spojio na pc i na punjac ista stvar.

Potencijalac za servis

Nadam se da imaš garanciju...

14 godina
offline
Nokia C7

Yes, I have.

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia C7
popravio sam problem u vezi kamere... Problem je bio u temi za mobitel!? Danas slučajno promjenim temu jer mi je prošla dosadila.
Ugl. snimanje radi...
0_o
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

prodajem nokiu c7, t-mobile, u super stanju, sva oprema + silikonska maska i zastita za ekran

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia C7

Vidim, puno problema, ali ja zato imam Nokiu N86, ima oko pola opcija kao ova, 8mpx camera, 8GB memorije, Fm Transmitter, nije los, uradio mu update i sad ima face dettection...

http://www.speedtest.net/result/1987106167.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

nvm

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2012 21:03 (DuxTm).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

Ovako imam samo jedno pitanje.

Imam nokiu c7-00.

Je li i kod vas radi samo jedan zvučnik ili je to samo kod mene i ako radi cemu sluzi onaj drugi

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia C7
Drugi je tu samo estetski, tj. nema zvučnika nego samo one rupice.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

ajd hvala

ima li mozda neko za prodati prenosne zvučnike za nokiu ili neki drugi mobitel ali da je ulaz 3,5mm

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia C7
x-mini ti nisu losi za to
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

Pitanje:

nikako da osposobim Nokia maps.

Nadogradio sam uređaj na najnoviji S Belle i

uredno instalirao sve što se tražilo (uključujući i nadogradnje mapa),

međutim kad probam koristiti samu aplikaciju, nikako mi ne određuje položaj.

 

Naravno, koristim GPS (koristi se automatski u biti) te dodatno upalim

i onu opciju 'mobilni podaci' (nemam pojma čemu služi btw.) i ništa.

 

Radi mi primjerice aplikacija za trčanje (mjerenje distance u treningu)

mada GPS treba duže, oko minutu da locka.

Preuzeo sam 2x podatke od bonBon-a.


Mape mi se čine skroz dobra stvar i rado bi ih probao koristiti ali me ne ide.

 

Molim ako je itko imao ili ima mob odnosno zna workaround / rješenje.

 

Puno hvala.

It puts the lotion on its skin or else it gets the hose again.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

kupujem ovaj mobitel
mora bit ocuvan i imat punjac, ponude na pm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia C7

Jel zna ko za update kad ce doc kod nas?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 23:20 (komodor).
10 godina
neaktivan
offline
Nokia C7

E zdravo..

Imam nokiu c7 i uradio sam joj update, ali kad se telefon upali kamera se sama pali i sama slika i ne može da se isključi, sve ostalo je u redu, pa ako neko zna do čega je nek' javi, bio bih mu zahvalan.. :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Nokia C7

Pozz moze pomoc

Muzu crko mob,stavi karticu u Nokiu C7 uradi Hard reset i izbrisu mu se svi bojevi moze li se ikako vratiti???

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nokia C7
lelabuca kaže...

Pozz moze pomoc

Muzu crko mob,stavi karticu u Nokiu C7 uradi Hard reset i izbrisu mu se svi bojevi moze li se ikako vratiti???

 

 Sorry napravljeno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice