Nokia E51

poruka: 11
|
čitano: 10.523
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia E51".
16 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] niki: Nokia E51
Jako dobar mobitel s obzirom na cijenu (nađe se i za 1500 bez problema), jedan od najeftinijih modela s Wi-Fi-jem, iznimno dobra tipkovnica, solidna baterija i jako dobra povezivost. Loše strane: tipke sa strane uređaja, kamera bez autofokusa i blica. GPS se niti netreba očekivati s ovakvom cijenom.
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia E51

Kao i svaki drugi...

kamera me razocarala, a nakon nekog vremena sam poceo imat probleme sa zvukom, na slusalici mi je tako slab zvuk da je to strasno...

Onda su me uvjeravali kako sam ja kriv jer je bio pun prasine i ostalog...

mobitel je imao 2 mjeseca "voznje" u autu pokraj mene na handsfreeu i depu, pa ono...

inace jedini + je tipkovnica, izbornik i malo veci display nego u vecini mobitela

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia E51

Ja ga imam i jos nikakvih problema nemam, istina tipke sa strane su cudne moras ih stisnut s noktom tocno na sredini.

15 godina
offline
RE: [Recenzija] niki: Nokia E51
niki kaže...
Jako dobar mobitel s obzirom na cijenu (nađe se i za 1500 bez problema), jedan od najeftinijih modela s Wi-Fi-jem, iznimno dobra tipkovnica, solidna baterija i jako dobra povezivost. Loše strane: tipke sa strane uređaja, kamera bez autofokusa i blica. GPS se niti netreba očekivati s ovakvom cijenom.

imam ovaj mob ima GPS. kako pise da nema ?

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
16 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] niki: Nokia E51
tony THE Noob kaže...
niki kaže...
Jako dobar mobitel s obzirom na cijenu (nađe se i za 1500 bez problema), jedan od najeftinijih modela s Wi-Fi-jem, iznimno dobra tipkovnica, solidna baterija i jako dobra povezivost. Loše strane: tipke sa strane uređaja, kamera bez autofokusa i blica. GPS se niti netreba očekivati s ovakvom cijenom.

imam ovaj mob ima GPS. kako pise da nema ?

nije A-gps?

potpis :D
15 godina
offline
RE: [Recenzija] niki: Nokia E51

nemAM pojma =D

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] niki: Nokia E51
NOKIA E51 Nokia E51 ponovo ispitivanje: Connecting business Pročitajte mišljenja Usporedi Slike 360 ° pogled Priručnik PROVJERITE CIJENE WElectronics Vodafone UK Plemix TimTechs Negri Elektronika CellsWholesale Omio (UK) Mobile Grad online Ace GSM BuyMobilePhones (UK) UStronics WireDia eForCity pribor REZULTATI GLASOVANJA Dizajnirati 8,4 Značajke 8,5 Izvođenje 8,5 Votes: 27129 Hits: 4028080 GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G Network HSDPA 850 / 2100 Najavljen 2007, rujan Stanje Dostupan. Released 2007, studeni VELIČINA Dimenzije 114,8 x 46 x 12 mm, 61 cc Težina 100 g PRIKAZ Vrsta TFT, 16M boja Veličina 240 x 320 pixels, 2.0 inches - Pet-smjerna tipka - Online teme SOUND Alert vrste Vibracije; Online polifone, MP3 melodije zvona Speakerphone Da - 2.5 mm audio utičnica MEMORIJA Imenik Gotovo neograničen i polja unosa, Photocall Call records Detaljno, max 30 dana Interna 130 MB storage, 96 MB RAM Card slot microSD (TransFlash), do 8GB, hotswap, buy memory DATA GPRS Class 32 HSCSD Da EDGE Class 32 3G HSDPA, 3.6 Mbps WLAN Wi-Fi 802.11b / g, VoIP preko WLAN Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP Infracrveni port Da USB Yes, v2.0 miniUSB FOTOAPARAT Primarna 2 MP, 1600x1200 piksela Značajke Videocalling Video Da, QVGA @ 15fps Sekundarna Ne ZNAČAJKE OS Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI CPU ARM 11 369 MHz procesor Poruke SMS, MMS, Email, Instant Messaging Browser WAP 2.0/xHTML, HTML Radio FM radio; Visual radio Igre Online Boje Black, Silver GPS Ne Java Da, MIDP 2.0 - Push to talk - WMV/RV/MP4/3GP video player - MP3/WMA/WAV/RA/AAC/M4A glazba igrač - Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF) uklj. MS Office 2007 podržavaju preko besplatno ažuriranje - T9 - Voice command / memo - Organizer BATERIJA Standard battery, Li-Ion 1050 mAh (BP-6MT) Stand-by Up to 310 h Vrijeme razgovora Up to 4 h 20 min MISC Cijena grupa
Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E51

jel neko mozda zna, moze li se mob ocvaj spoit s pc i ubacit mu hrvtski jezk, moj je kupljen u stranoj zemlji pa nema naseg jezika

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia E51

danas sam dobio ovaj mobitel na korištenje,pa bi mi trebala mala pomoć

1.kako da stavim hrv izbornik s obzirom da nemam tu opciju?

2.nakon što se spojim bežićno na svoju kućnu mrežu, te otvorim gmail i unesem mail i password te stisnem sign in izbacujem mi slijedeće: "Your browser's cookie functionality is turned off. Please turn it on."  moje pitanje je,gdje to mogu napraviti i kako?

 

unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E51

{#} dobar mobitel ;)

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia E51

jle mi može netko pomoći, dakle kako da si upalim cookieje i gdje mogu skinut hrv izbornik i kako da ga stavim na mob

 

hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice