Nokia E52

poruka: 46
|
čitano: 36.621
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia E52".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E52
vodkica1989 kaže...

mi može netko objasnit kako se može jednostavnije na net..jer ja uvijek moram tražit bežičnu mrežu što je glupo..kad sam na ulici npr...

  Ako se misliš spajat na bežičnu mrežu možeš ili tražit il ako recimo koristiš operu, ona u principu sama nađe(ako ima šta naći). A možeš uvijek preko 3G što je jasno skuplje.

14 godina
neaktivan
offline
Nokia E52

jel mi može neko reći jel se može dekodirati nokia E52?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E52

Da, 200kn Zagreb

14 godina
neaktivan
offline
Nokia E52

A gdje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E52

Malo off topic, ali samo malo. Hocu si povecati memorijsku karticu na Nokiji E52 sa 1GB na barem 8GB pa me zanima:

 

1) je li netko to napravio i je li zbog toga usporen rad uređaja (na nekim starim modelima Nokie prevelika mem. kartica je bila problem)

 

2) da li brža Micro SDHC kartica od one standarnde klase (Class 2) utječe na brzinu uređaja (npr. Class 4, 6 ili 10). To pitam jer viša klasa znači i znatno višu cijenu, ali ako nema učinka, tj. ako je propusnost ograničena nekim drugim faktorima, onda čemu bacati novce.

 

Malo sam googlao, ali nisam uspio naći baš ovaj odgovor pa ako je netko uživo ovo probao, bio bih zahvalan na svakoj info.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia E52

Nažalost ne znam odgovor ni na jedno pitanje Mršti se

 

Ja imam jedno isto... kada pokušavam se povezati na net preko rutera u stanu koji je na WPA2-PSK, stalno mi javlja grešku. Prije me je pitao za šifru i onda se spajao. Sada ne radi više. Na mobu sam za tu mrežu namjestio da mi je WPA/WPA2 način wlan sigurnosti.

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nokia E52

Molim da mi napišete što vam se sve negativno dešavalo na e52, jer bih ga trebao kupiti idući mjesec (mobitel je za osobu koja jako puno razgovara i mobitel bi  morao izdržati žešće korištenje).

 

14 godina
neaktivan
offline
Nokia E52

imam nokiu e52 i jedino što mi na njoj smeta  je kad uključiš kontrolu okretanja pomoču senzora i okreneš je koji put

samo zablokira i nakon nekoliko sekundi se vrati u normalu.sve drugo na mobitelu je odlično (baterija,ekran,zvuk,tipkovnica...)

kamera je tek prosječna ali ako je ne koristiš praviše to se može zanemarit

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E52

pozz....kupio sam jučer E52 i imam neki problem...naime problem je u tome da se nemogu spojiti preko wlan mreže...mreža je nađena, odaberem mrežu i pokretanje web preglednika i tu nastaje problem...naime preglednik se otvori i odmah se zatvori...na drugom mjestu "intranet" isto nađe mrežu, odaberem spajanje i piše da se nije moguće spojiti...mreža nije zaštićena, signal je 100% i stvarno neznam u čemu je problem...zvao sam t-mobile , oni isto neznaju...molio bih ako tko zna odgovor...hvala unaprijed...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia E52

Evo sada nakon već dosta vremena mogu reći da je mob odličan, meni se činilo u početku da je dosta mehanički slab no čak mi je ispao nekoliko puta i ništa. Nakon godine dana tek uobičajen broj ogrebotina i sve radi.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia E52

Vidim da tema nije bas dugo aktivna,evo uzimam si novi mob,pa me samo zanima jel se moze kupiti ovaj mob nov i kolika mu je cijena,ako se moze uopce uzeti nov posebno ako vas ima iz BiH ako ne, moze i Hrvatska(Split,Imotski itd. mi nisu daleko)??

Meni je glavno da je klasican bez toucha,qwertya itd. a ima i WiFi :D zato mi je ovaj odlican,a i jos je Nokia

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia E52
Pezer kaže...

pa me samo zanima jel se moze kupiti ovaj mob nov i kolika mu je cijena,ako se moze uopce uzeti nov posebno ako vas ima iz BiH 

Evo:

http://www.univerzalno.com/mobiteli/nokia/detaljnije/nokia-e52/197

14 godina
offline
Re: Nokia E52

335 KM iskreno mislio sam da je i skuplji,hvaa ti na odgovoru ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia E52
Pezer kaže...

335 KM iskreno mislio sam da je i skuplji,hvaa ti na odgovoru ;)

Np, imas i dostavu od njih, ako budes uzimao.

14 godina
offline
Re: Nokia E52

vidjet cu sad ovdje kod nas(trgovine) jel mogu nabaviti i koliko bi trazili,ako budu trazili vise(a ne bi me cudilo da hoce) uzet cu od ovih...

12 godina
neaktivan
offline
Nokia E52

poz. prijatelj mi ima jedan problem, naime kad krene pisati poruke ili nešto drugo raditi  mob. mu izbaci da mu je memorija puna a već odavno mu ne bilježi odlazne i dolazne pozive. Naravno sve je pobrisa poruke i pozive i šta je god moga ali mob. i dalje izbacuje istu poruku. Ima li iko ikakvu ideju ? 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice