Nokia E7

poruka: 9
|
čitano: 5.471
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia E7".
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E7

Zašto piše da nema multitouch kad ima?!

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E7
wanderer kaže...

Zašto piše da nema multitouch kad ima?!

Mislim da novi symbian ne podrzava u potpunosti multitouch,vec samo u galeriji i browseru. Nisam sigiran.

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
13 godina
neaktivan
offline
Nokia E7

lijep mobitel

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia E7

kako ružan mob pa ovo nije istina...izgleda ko neka jeftina igracka...:S :S moglu su se bolje potrudit....a joj

 
0 8 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia E7
Bobby kaže...

kako ružan mob pa ovo nije istina...izgleda ko neka jeftina igracka...:S :S moglu su se bolje potrudit....a joj

 

Ovo je jedan on naljepsih mobitela na trzistu...

 

To sto si ti zaludjen nekim glupim standardima, tvoj je problem. Nekad su i auta bila sva crna (Fort T, ako se ne varam), sad su sarena....

 

28 Lijep
1 Ruzan
Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E7
Mentalist kaže...

 

Ovo je jedan on naljepsih mobitela na trzistu...

 

To sto si ti zaludjen nekim glupim standardima, tvoj je problem. Nekad su i auta bila sva crna (Fort T, ako se ne varam), sad su sarena....

 

Oh napokon netko sa mozgom...

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E7
Na ovakve ne treba ni obracati paznju ali nevjerovatno je kako ovakvi komentari izlude covjeka...
http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia E7

preskocis poruku i citas dalje,ne gubis vreme.........imao sam informaciju da je telefon pusten na trziste 11.januara,ako se ne varam.Da li je neko slucajno imao kakvih iskustava ako je uopste izasao 11.01.

 

 

hvala

Ako je A uspjeh u životu, onda je A = x + y + z. X je rad, y je igra, z je držanje jezika za zubima. Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia E7

po meni nokia je sa ovim i jos nekim uredajima (X7, E6....) najavila comeback.... redizajnirani symbian izgleda dobro, sa redovitijim nadogradnjama sasvim solidan sustav...

It s me against the world
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice