Nokia E71

poruka: 10
|
čitano: 10.658
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia E71".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia E71

Dosad najkompletniji mobitel. Jedini nedostatak, zbog toga i ocjena 9, ekran bi trebao biti barem u visinu malo veći.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia E71

Izvrstan poslovni GSM pametni telefon. Zakaj ga nema na popisu među najbolje ocijenjenima?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia E71

Mogu potvrditi i sam da je top model smartphone ponude uređaja pogonjenih na Symbian S60 platformi, ali i šire.

 

Od dobre izrade do "ispod haube", imam ga i sam. Mane... neznam dali bi mu se našle, ako ne želimo biti picaizle.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E71

pozdrav,evo mene mući zapravo odabir između e66 i e71 za ovaj prvi sam se već odlućil pa me frend uvjerava da je baterija koma, na 71 mi se cini tipkovnica presitna, kolko sam skužil funkcije su im skoro pa iste i sad nemam pojma za koj da se odlućim???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia E71

Meni osobno jedan od 2-3 mobitela koje za mene vrijede (naglasak ZA MENE). Jako dobar i jako funkcionalan mobitel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia E71
grega kaže...

pozdrav,evo mene mući zapravo odabir između e66 i e71 za ovaj prvi sam se već odlućil pa me frend uvjerava da je baterija koma, na 71 mi se cini tipkovnica presitna, kolko sam skužil funkcije su im skoro pa iste i sad nemam pojma za koj da se odlućim???

Onako radi se o istim uređajima zapakiranim nešto drugačija. Osobno nebih e66 kao ni jednu slide Nokiju jer im se mehanizal brzo rasklima, nije to kao na Samsungu. Tako da glas stavljam onda na E71.

14 godina
offline
Nokia E71

Jedan od boljih uređaja što sam imao dosada. Prvenstveno zbog dugog trajanja baterije, WLAN-a, qwerty-a, debljine. A osobno mi i puno znači mogućnost korištenja mobitela samo sa jednom rukom, u odnosu na touch screen uređaje gdje je to velik problem. Na ovome modelu, koji nije preširok ni predebeo, korištenje svih funkcija je omogučeno samo palcem desne ruke, što je nedostižno Iphone-u kao i ostalim touche- vima. A meni je to bitno, od ostalih stvari bih spomenuo stabilan software, dobar ekran (vidljivost vani)  i solidnu konstrukciju. No najjači adut su baterija, WLAN i za mene osobno qwerty tipkovnica, sa kojom se puno brže radi u odnosu na half qwerty ili još gore običnu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E71

Dosta dugo sam koristio e61, pa e61i.

U to vrijeme su bili bez premca za pisanje velikih količina e-mail-ova.

e71...

odličan aparat, jedino sam imao problema zbog sitnih tipki, nekako (bar meni) na prethodnicima je tipkovnica bila puno bolje rješena.

Zadnjih 10 mjeseci sam na BB Bold-u

tipkovnica bez premca, treba je isprobati,

dnevno poslati 20 tak e-mail-ova... to je to, rukovanje sa attachmentima: word, pdf, excel...to je to

usput: ostale karakteristike Bold-a, niš' posebno, prosjek

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
[Recenzija] ssax: ?

?

ukupna ocjena
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 15:19 (ssax).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia E71 (Problemi oko upgrade softvera)!

Poštovani!

Imam navedi mobitel i jako sam zadovoljan, ali imam problem sa upgradeom novog softvera
na navedeni mobitel.

Nedavno sam vršio upgrade, preko OVI Suite, pa mi nije do kraja instalirao novi softver, odnosno
problem se javlja kada počne instalirati novi softver na mobitel. Stalno gubi konekciju sa mobitelom
mada sam ga povezao na PC Suite, ali nije bio podešen na stalnu opciju nego na Mass Storage.

Nisam siguran možda sam trebao podesiti postavku u mobitelu USB conection mode u PC Suitu na stalnu opciju.

Može li mi tko pomoći oko ovoga ako je imao kakvih iskustava sa mijenjanjem softvera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice