Nokia Lumia 620

poruka: 54
|
čitano: 16.231
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia Lumia 620".
15 godina
offline
Nokia Lumia 620

Ne, trebala bi tek doci za sve wp uređaje.

To je u pravu da nokia ima najbolju navigaciju i stvarno vrijedi ali ima i htc offline karte gdje možeš sve naci samo bez turn by turna i glasa, opet može poslužit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
EZY-E kaže...

mislim da je bolje uzeti htc 8s nego ovu lumiu.

veci ekran, puno tanji, bolji ekran, baterija.

ova lumia doslovno izgleda kao neka igracka.

Ne znam po čemu je bolji ekran na 8s, osim što je veći što svima ne znači bolje? Zbog iste rezolucije slika je oštrija na 620 + bolja vidljivost na suncu zbog clearblack tehnologije.

Na strani Lumie su još duplo više unutarnje memorije, prednja kamera, nfc, a pretpostavljam da je i kamera bolja. I bez obzira što neki govorili za Nokia aplikacije, meni su velika prednost.

15 godina
offline
Nokia Lumia 620

prije bi izabrao nokiu 620 nego htc,vidim da i dosta update stize na nokie,i aplikacije koje htc nema,baterija je kao jaca ali u praksi dode na isto,znaci jednaka,niko ne spominje memoriju koju lumija ima duplo vise,nexus i sta ja znam koji mobovi se nemogu usporedivat s ovom lumiom,jer za ove novce kod nas u ducanu nema nista bolje,ja sam jos neodlucan jer mi za 250 kn vise s3 mini....

 

zahvaljujem se ako mi neko nade bolji mob za 2000 kn u hrvatskoj,s garancijom od 2god.,njuskala iskljucena...

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 21:13 (DaNiTo).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620

izvoli, gumb hvala je dolje:

http://www.bonbon.hr/ducan/uredaji/smartphone/windows-phone-8s

 

Na kakve "updejte" misliš? Jesi ikad imao WP? baterija jaca a dođe na isto?, odakle vuces te pametne zaključke?

TFT vs SLCD , bar 30% na stranu slcd-a, pogotovo kontrast.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 22:50 (bik).
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
apoteka kaže...
mene najvise zanima baterija

 Baterija je za sada najveći minus ... jučer navečer sam ju punio, malo sam mrdo po njoj ujutro isto nešto preko whatsapp i facea ... cijeli dan mi je doma nisam je tako sad navečer kad sam ju uzo imao sam 12 prouštenih poziva nekoliko poruka itd. obavio par poziva i poslao nekoliko poruka ... baterija je bila na pola ... znači ako je intezivno koritsiš max jedan dan izdrži ...  al vidio sam da ima negdje za kupit jačih baterija za tu nokiu od 1750 mha ...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 620
cecenac kaže...
chemmy kaže...
Ajde mi ga nabavi za 300...

Ajde ti nabavi novu lumia za tu cifru ;). I zapravo čak ti ga mogu nabavit, vraća se frend iz amerike u peti mjesec hahah :). Možda ga uzmem preko njega reka je da bi mi moga prenit jedan, već nosi 2 mac-a.

  Evo kod nas http://www.univerzalno.com/Artikli.aspx?artikalid=2324

Imaju cak i Surface-i   na ovoj stranici  {#}

14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 620

dobar je ovo telefončić...

 

ja sam baš ovih dana tražio i njuškao po netu, zanima me lumia 820 a onda sam naletio i na 8x htc i vidio sam da su cijene dobro pale, izgleda ljudi ne znaju cijeniti WP uređaje pa se nađe jako povoljnih. 

Inače imao sam lumiu 800, po meni odličan  telefon. 

A sad vučem između 820 i 8x, nekako sam gledao i 8x mi ima bolji ekran, bolje rezolucija pa me to malo više privlači, ali na nokiji clear black mi je zakon.

Na njuškalu sam gledao da se već 8x može naći i za 1800kn čak uleti i manje. Pa sad probao sam oba ova u centrima, i nekako teško mi se odlučiti.

A moram još malo i ovu 620 pogledati da vidim što ona nudi u stvarnosti. Pa dok ne skupim lovu za 920 zadvoljiti se s nečime povoljnijim. 

Đuro#2155,
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
Franjo15 kaže...

dobar je ovo telefončić...

 

ja sam baš ovih dana tražio i njuškao po netu, zanima me lumia 820 a onda sam naletio i na 8x htc i vidio sam da su cijene dobro pale, izgleda ljudi ne znaju cijeniti WP uređaje pa se nađe jako povoljnih. 

Inače imao sam lumiu 800, po meni odličan  telefon. 

A sad vučem između 820 i 8x, nekako sam gledao i 8x mi ima bolji ekran, bolje rezolucija pa me to malo više privlači, ali na nokiji clear black mi je zakon.

Na njuškalu sam gledao da se već 8x može naći i za 1800kn čak uleti i manje. Pa sad probao sam oba ova u centrima, i nekako teško mi se odlučiti.

A moram još malo i ovu 620 pogledati da vidim što ona nudi u stvarnosti. Pa dok ne skupim lovu za 920 zadvoljiti se s nečime povoljnijim. 

 ja ti preporučujem nokiju svakako ... 820 ili 620 ja sam isto vago ali cijena je prevalila u koristi 620. Kad sam došo u tele2 820 je bila izložena i skoro sam nju kupio jer stvarno mi je ok mob ali nakraju je ipak 620 je bio pravi pogodak jer ne volim telefone s velikim ekranima ... ova 620 baš kao da je za mene rađena ... crna je, izgleda elegantno čvrsto, odlično leži u ruci i za mene ima super pogođene dimenzije!

 

Što se tiče WP8 meni definitvno odlično pogođen OS brz, jednostavan i praktičan. Iako sam bio malo skeptičan prema njemu zbog nekih nedostataka ali sad kad sam ga malo proučio to je zanemarivo mojim potrebama, os je prva liga. Aplikacija ima dosta ali neke se ne ažuriraju tako često vjerovatno posljedica manjeg udjela u tržištu! Novi firmware za 620 je vani čeka se lokalizacija, GDR3 je u fazi testiranja ...

14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 620

Ma ja sam zadovoljan s OSom, jer i prije WP sam koritio WM i super mi je bilo. Bilo mi je tako žao što su ga ugasili. 


A ne znam, sad još važem između HTC 8X i Lumije 820. A ne znam, morati ću vidjeti da uzmem i 620 u opciju, isto dolazi crna u obzir samo, jer zbog clearblack ekrana izgleda moćno. 

 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
Franjo15 kaže...

Ma ja sam zadovoljan s OSom, jer i prije WP sam koritio WM i super mi je bilo. Bilo mi je tako žao što su ga ugasili. 


A ne znam, sad još važem između HTC 8X i Lumije 820. A ne znam, morati ću vidjeti da uzmem i 620 u opciju, isto dolazi crna u obzir samo, jer zbog clearblack ekrana izgleda moćno. 

 

Ja se isto dvoumim izmedu 820 i 8x, nekako idem vise prema bijeloj 820..

 

Šta je to clearback ekran?

Windows Phone FTW
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
Memphis kaže...
apoteka kaže...
mene najvise zanima baterija

 Baterija je za sada najveći minus ... jučer navečer sam ju punio, malo sam mrdo po njoj ujutro isto nešto preko whatsapp i facea ... cijeli dan mi je doma nisam je tako sad navečer kad sam ju uzo imao sam 12 prouštenih poziva nekoliko poruka itd. obavio par poziva i poslao nekoliko poruka ... baterija je bila na pola ... znači ako je intezivno koritsiš max jedan dan izdrži ...  al vidio sam da ima negdje za kupit jačih baterija za tu nokiu od 1750 mha ...

 

kako je s aplikacijama,koliko si ih instalirao i dal se osjeti kakvo stekanje ako je zatrpana memorija s aplikacijama,dal zauzimaju puno prostora? tnx

...potpis nije potreban...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 620
DommY kaže...
Franjo15 kaže...

Ma ja sam zadovoljan s OSom, jer i prije WP sam koritio WM i super mi je bilo. Bilo mi je tako žao što su ga ugasili. 


A ne znam, sad još važem između HTC 8X i Lumije 820. A ne znam, morati ću vidjeti da uzmem i 620 u opciju, isto dolazi crna u obzir samo, jer zbog clearblack ekrana izgleda moćno. 

 

Ja se isto dvoumim izmedu 820 i 8x, nekako idem vise prema bijeloj 820..

 

Šta je to clearback ekran?

ClearBlack, a nokia to ima, crna boja je tamnija nego inače na drugim ekranima, i to je meni super. 

Ja sam imao lumiu kao ova na videu, lumia 800crna, i super je.

Pogotovo po mraku, mobitel taman, crna pozadina, bijela slova kao da lete po ekranu. Meni to izgleda super.

 

Đuro#2155,
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 22:46 (Franjo15).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 620
Franjo15 kaže...

Pogotovo po mraku, mobitel taman, crna pozadina, bijela slova kao da lete po ekranu. Meni to izgleda super.

A što jest jest, stvarno često čitaš bijela slova sa crne pozadine :P

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
offline
Nokia Lumia 620

Ta clear black tehnologija bio je marketinški trik prije godinu dana, svi moderni telefoni to danas imaju, tj večina čak crniju crnu i bolje kontraste od ove cim se nokia hvali

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 23:47 (bik).
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 620

Pa gle, ako ste koristiti mobitel neki s tie, sve bi vam bilo jasno. 

 

Cijeli WP os je napravljen da se boje lijepo ističu. 

A i ekrannije svio bijeli ili koje već boje kao svi, nego ja zaista tamniji, i na crnom mobu, teško se razaznaje razlika između ekrana i mobitela.

I to izgledao super.  

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620

Koristio i koristim, naravno super je ali to nije prednost nokie nad drugima jer svi to imaju,

imam upravo pored sebe lumiu 710 sa clear black i htc 8s (bez cb) i kod htca je tamnija crna. Imao sam i lumiu 800 crnu a vidio sam da omnia 7 ima bolji ekran koji nije clar black ali je super amoled (vs amoled).. tako da to clear black macku od rep

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 620
nije clear black samo za crne boje
nego i za bolju vidljivost na suncu
12 godina
offline
Nokia Lumia 620

Kao korisnik Omnia 7 uređaja(backup telefon) s Samsungovim SAMOLED-om display-om mogu reci da je daleko inferiorniji od curinog Lumia 900 (Clear black)

Ne znam samo od kud informacija da je crna na clear black išta lošija ?! apsolutno je ista ! s tim da 900 je par klasa vidljivija na suncu,cak mogu reci da je jedan od najboljih diplay-a na otvorenom koje sam ikada vidio (sto me sokiralo za AMOLED)

 

Apsolutno je bolji od svih Samsungovih (s)Amoleda ....SG1,SG2 i SG3

 

Nevezano za temu

 

Meni nije jasno sta Nokia misli s novim Lumiama ?!

Samo dva uređaja imaju 1Gb ? i s tim da samo 1 ima display više rezolucije od WVGA (halo 2013 je !)

Nebuloza je sto vec sada ima dosta aplikacija koje su nekompatibilne uredjajima s 512 Mb

 

Želio bi kupiti uredjaj s kojim bi bio zadovoljan min 2 godine ali ga trenutno nema !

Lumia 920 mi je pre pre glomazna,prvenstveno mislim na masu

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
wenclino kaže...

Kao korisnik Omnia 7 uređaja(backup telefon) s Samsungovim SAMOLED-om display-om mogu reci da je daleko inferiorniji od curinog Lumia 900 (Clear black)

Ne znam samo od kud informacija da je crna na clear black išta lošija ?! apsolutno je ista ! s tim da 900 je par klasa vidljivija na suncu,cak mogu reci da je jedan od najboljih diplay-a na otvorenom koje sam ikada vidio (sto me sokiralo za AMOLED)

 

Apsolutno je bolji od svih Samsungovih (s)Amoleda ....SG1,SG2 i SG3

 

Nevezano za temu

 

Meni nije jasno sta Nokia misli s novim Lumiama ?!

Samo dva uređaja imaju 1Gb ? i s tim da samo 1 ima display više rezolucije od WVGA (halo 2013 je !)

Nebuloza je sto vec sada ima dosta aplikacija koje su nekompatibilne uredjajima s 512 Mb

 

Želio bi kupiti uredjaj s kojim bi bio zadovoljan min 2 godine ali ga trenutno nema !

Lumia 920 mi je pre pre glomazna,prvenstveno mislim na masu

 

 

 

 

koje npr?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 620

a prije je bio problem sa skypom, i sličnim nekim programima na slabijim modelima, ali oko toga više nema problema.

WP jednotavno ne možeš uspoređivati s ostalima, pogotovo u konfiguraciji. Jer toliko je optimizirano super, da na svim WP nebitno koliko memorije imaju, sustav radi super.  

Đuro#2155,
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
DaNiTo kaže...
Memphis kaže...
apoteka kaže...
mene najvise zanima baterija

 Baterija je za sada najveći minus ... jučer navečer sam ju punio, malo sam mrdo po njoj ujutro isto nešto preko whatsapp i facea ... cijeli dan mi je doma nisam je tako sad navečer kad sam ju uzo imao sam 12 prouštenih poziva nekoliko poruka itd. obavio par poziva i poslao nekoliko poruka ... baterija je bila na pola ... znači ako je intezivno koritsiš max jedan dan izdrži ...  al vidio sam da ima negdje za kupit jačih baterija za tu nokiu od 1750 mha ...

 

kako je s aplikacijama,koliko si ih instalirao i dal se osjeti kakvo stekanje ako je zatrpana memorija s aplikacijama,dal zauzimaju puno prostora? tnx

 Ne šteka za sada ništa znalo mi se jednino par puta dogodit da kad završim poziv mi se pojavi poruka nastavak kao da nešto loada ali onda za par sekundu nestane ...neki bug ... inače ne šteka ništa sve radi super ... dosad sam instalirao 15 tak aplikacija ... inače nemam ništa multumedijalnog sadržaja na telefonu jer nisam ništa sitigao još stavit, meni to sve zauzima 2,83 GB. Jedino mi jedna aplikacija ne radi kak treba a to je akinator vjerovatno neki bug ... neda se zatvorit app ...

 

 

Inače sam super zadovljan radom WP8 ... a IE je odličan ...

14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
Franjo15 kaže...

a prije je bio problem sa skypom, i sličnim nekim programima na slabijim modelima, ali oko toga više nema problema.

WP jednotavno ne možeš uspoređivati s ostalima, pogotovo u konfiguraciji. Jer toliko je optimizirano super, da na svim WP nebitno koliko memorije imaju, sustav radi super.  

 Jučer je izašla nova verzija skype-a ...

 

- General fixes and stability improvements.

14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 620
Pozdrav svima. Imam ovu nokiu kao drugi telefon, jos se upoznajem sa WP8. Kako znati za koje je aplikacije izasao update? Jel moram ici na Store i klikati jednu po jednu aplikaciju ili ima neki nacin da mi mob sam napravi update aplikacije?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 620
Mob sam to provjerava..ako je dosao neki update appa onda ti se pojavi broj jedan kod tilea od storea.
Windows Phone FTW
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice