Nokia Lumia 625

poruka: 67
|
čitano: 48.003
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia Lumia 625".
12 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 625

Pojima nemam - valjda obicaj s G2 ali tamo su tri prsta i u lijevo {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625
CelticFrost kaže...

Postao sam vlasnik L625.

 

Kamera je ok, ništa specijalno, slušalice li-la, no po potrebi mogu kupiti bolje. Ostalo: *paf*

 

Prvi put na WP i ova 8.1 je ugodna za oko, intuitivna i genijalna. Tema koju sam si složio je čisti sex, a učestala crna pozadina vrlo pregledna i ugodna za oči, pogotovo u mračnim prostorima. Budući da su pojedinci po kojekakvim stranicama kritizirali loš ppi i stoga loš display, malo me to plašilo, ali mi je drago što mogu reći da je itekako zadovoljavajuć za moje potrebe. Pokušao sam gledati film - izvrsno. Jednostavnost prebacivanja podataka s računala na mobitel bi trebala biti na svako OSu kao na ovom, gotovo pa da žalim iOS korisnike po top pitanju, a ni Android nije pregledan kao što bi mogao biti. Svjestan sam određenih limitacija, no kako nisam ljubitelj desktop gadgeta (što na PCu, što na mobitelu) osobno ih ne osjećam, a igra s veličinama ikona mi je i više nego zadovoljavajuća. Lijepo i funkcionalno. Manjak performansi se ne osjeća, sve radi savršeno fluidno, poput bose dvadesetogodišnje Meg Ryan u ljetnoj haljini na livadi. :D

 

Mobitel ugodno leži u šaci (moja je prosječne veličine) uz za mene ugodan osjećaj mase. Pohvalio bih i jednostavnost pristupanja kameri - fizička tipka. Ako se lagano stisne, izoštrava sliku, a uz jači kontakt okida - baš kao kod pravih fotića. Kao što rekoh, kvaliteta nije ništa specijalno, no nije ni loše. Sviđa mi se i jednostavnost promjene maske, kao i ponuda na internetu za pristupačnu cijenu.

 

Nisam ja lud, ne pričamo o high-end uređaju, no za cijenu koju sam platio dobio sam više nego što sam očekivao. Vjerujem da će zahtjevnije neka skuplja Lumia s Carl Zeiss optikom i ostalim poboljšanjima oduševiti. Idem nastaviti istraživati, a ako još ima onih koji bi htjeli, a "boje" se, probati Windows Phone === probajte - you just might like it. 

 

Hvala bugovcima na informacijama, bili ste od velike pomoći u odabitu uređaja. :)

Kvotam kolegu jer se slažem u potpunosti sa njegovim mišljenjem.

Nakon prespavane noći još uvijek me drži oduševljenje mobom i samim operativnim sustavom, pa još jednom isprike na bedastim pitanjcima ,ali vjerojatno će ih biti još {#}.

 

10 godina
offline
Nokia Lumia 625

Nisu istinite glasine da mi s Preview for Developers nećemo dobit Cyan, evo ja sam ga dobio al preko kompa točnije Nokia software recovery tool

Samo spremite slike i ostale dokumente na sd karticu ili na komp jer će interna memorija otić u vječna lovišta oliti vrača se na tvorničke postavke.

Zaboravi ja napomenit ipak se t-com opoštenija i pustija nadogradnju (u gomili minusa to im je jedan plus i još jedan kad su mi na lg optimus f6 pustili kit-kat nadogradnju)

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 12:16 (nicky.sl).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Nokia Lumia 625

A što je točno Cyan?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625
evang kaže...

A što je točno Cyan?

Verzija softvera Lumia Cyan windows phone 8.1

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 13:13 (nicky.sl).
11 godina
offline
Nokia Lumia 625

Nije mi sad jasno meni je ovo sve došlo kad sam apdejto na 8.1.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nokia Lumia 625
Lipo pogledaj Postavke > dodatci+informacije
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 625

Ima možda kakvih novih informacija kad stiže Update 1? 

Svijet Androida - vaš vodić kroz Android
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625
nicky.sl kaže...

Nisu istinite glasine da mi s Preview for Developers nećemo dobit Cyan, evo ja sam ga dobio al preko kompa točnije Nokia software recovery tool

Samo spremite slike i ostale dokumente na sd karticu ili na komp jer će interna memorija otić u vječna lovišta oliti vrača se na tvorničke postavke.

Zaboravi ja napomenit ipak se t-com opoštenija i pustija nadogradnju (u gomili minusa to im je jedan plus i još jedan kad su mi na lg optimus f6 pustili kit-kat nadogradnju)

Dali sve obriše ovaj Nokia software? Mislim da onaj logo T-Mobile kad se pali??

 

Ili bolje pitanje kako obrisati sve sa moba i staviti ne brandirani software.??

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 19:11 (x18x05x).
10 godina
offline
Nokia Lumia 625
Ne obriše nažalost i dalje je to t-mobile.
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 625

Evo dns sam ga uzeo na pretplatu.Ma uopce nije los,jedini complain imam na pixele,al zanemarujuce,proc je dobar 1.2 ghz dual core,bez beda drzi vise app otvoreno bez da ista troka....Isplati ga se uzet:3

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625

Gdje kupiti back cover? Uzeo bi plavu ili žutu boju.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 625
x18x05x kaže...

Gdje kupiti back cover? Uzeo bi plavu ili žutu boju.

Sinoć kupio zelenu :)

 

http://www.ebay.com/itm/251456338693?var=550368368297&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
11 godina
offline
Nokia Lumia 625

Ako ti se neda čekat ebay ja sam svoju platio 59kn u Zg.,plavu.

Lanet kod Trešnjevačkog placa.

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625
Idem sutra kupit. Neda mi se čekat sa ebay-a. Hvala vam!
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
offline
Nokia Lumia 625

Pogledao sam link s ebay-a i ponudu s LAneta i ne bih rekao da je riječ o istom proizvodu. Jedno je original maska, drugo torbica od materijala za kroksice. 

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625
CelticFrost kaže...

Pogledao sam link s ebay-a i ponudu s LAneta i ne bih rekao da je riječ o istom proizvodu. Jedno je original maska, drugo torbica od materijala za kroksice. 

 

Tako je sokole potpuno si u pravu
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 625
CelticFrost kaže...

Pogledao sam link s ebay-a i ponudu s LAneta i ne bih rekao da je riječ o istom proizvodu. Jedno je original maska, drugo torbica od materijala za kroksice. 

O čemu pričaš ti? Obrazloži malo

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
11 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625
Omerta23 kaže...
CelticFrost kaže...

Pogledao sam link s ebay-a i ponudu s LAneta i ne bih rekao da je riječ o istom proizvodu. Jedno je original maska, drugo torbica od materijala za kroksice. 

O čemu pričaš ti? Obrazloži malo

Linkao si original masku, a drugi kolega se nadovezao i spomenuo LAnet kao alternativu. Provjerio sam LAnet-ovu web stranicu i u ponudi su imali samo zaštitne folije po 59kn, a nisam vidio nikakve maske. Zašto to pišem? Ako kolega koji traži "black cover" treba masku, razočarat će se ako uzalud potroši vrijeme i ode do te trgovine.

13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 625

Aha to. Ja sam mislio da kudiš ono što sam ja linkao. :)

 

Da, ta stranica uopće nema u ponudi te stražnje strane Lumie 625. Ima samo neke silikonske covere, što mi je totalno pointles, no to sam samo ja.

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Nokia Lumia 625

Nisam ja ni mislio na original poklopac,mislio sam da kolega hoće gel masku.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625
Back cover i gel poklopac nikako nisu isto.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
Nokia Lumia 625

Ima li itko iskustva sa mijenjanjem stakla na 625-ici (touch radi, ali se staklo raspucalo)? Kako se cijene kreću po servisima i isplati li se možda sa ebaya naručit staklo i zamijeniti pošto vidim da ima ispod 20$?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 625
s0me0ne kaže...

Ima li itko iskustva sa mijenjanjem stakla na 625-ici (touch radi, ali se staklo raspucalo)? Kako se cijene kreću po servisima i isplati li se možda sa ebaya naručit staklo i zamijeniti pošto vidim da ima ispod 20$?

 

ako ciljaš za oglas s njuškala za 500 kn, bježi :D

15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 625

Ma razbilo se meni staklo na mobitelu pa moram promijeniti. Zanima me jel netko mijenjao, da otprilike znam koliko će me koštati, odnosno da odnesem ovdije u neke servise ili da naručujem sa ebaya staklo i sam probam promijeniti?

 

EDIT: naručio sam sa ebaya digitizer 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 10:40 (s0me0ne).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 625

Imam Nokiu Lumiu 630 već desetak dana. Prije sam imao Lumiu 520. Oduševljen sam novom Lumiom 630. Ako se isključe pozadinski podaci baterija traje i četiri dana.

Na Clearback ekranu se poznaju pikseli? Mora da imaš debele leće jer ja sa svojom +2 dioptrijom ništa ne primjećujem.

 

Imam li ja neku posebnu Lumiu,ne znam. Ali, kod mene Viber radi bez ikakvog zastajkivanja. 

 

Sve u svemu ja sam prezadovoljan sa Lumijom 630.  

11 godina
offline
Nokia Lumia 625

Sva sreća da je ovo tema za 625icu {#}

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 625

Pozdrav,

 

Prije par dana sam riješio taj problem na Lumia 630 slucajno. potrebno je vratiti samo phone na tvornicke postavke, ponovno instalirati i to je to.

Oroz
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 625
Korben kaže...

Pozdrav,

 

imam problem s Viberom na lumiji. Naime, nema obavjesti da je dosla poruka ili poziv sve dok ne pokrenem samu aplikaciju. Odnosno, notifikacije ne funkcioniraju.

 

Zna li netko kako se ovo da rijesiti?

Pozdrav,

 

Prije par dana sam riješio taj problem na Lumia 630 slucajno. potrebno je vratiti samo phone na tvornicke postavke, ponovno instalirati viber i to je to.

Oroz
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 625

Što hoćeš ti?

Koja je ovo tema?

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice