Nokia Lumia 710

poruka: 806
|
čitano: 221.097
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia Lumia 710".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
gamer2 kaže...

dobro jel stigao sluzbeni update, tj nadogradnja na 7.8?

kad ce vise pustit?

Pustit ce ga 30.1.2013. :D

13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

update-o sam preko zune, trikom iskljucivanja interneta

na 7.10 (8779) i nema novog sucelja

 

uredaj je od tmobile, je li itko stavio 7.8 preko zunea?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

ja znam bar 3 čovjeka, normalno preko zuna, nikakvo forsiranje

16 godina
offline
Nokia Lumia 710

Mom priki nikako ne ide nadogradnja.

Nema druge, kad mi donese mobitel, probat cu forsiranjem (u zid) {#}

Steam profile: Virty
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Imas 3 updatea za instalirati.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

instalirao je samo taj 8779

a poslije javlja da nema update-a

ako pokusam s iskljucivanjem interneta, javlja da nema mreze

iako radim isto kao prije...

 

pokusat cu opet koji drugi put, to mi je sestrin...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Prodajem Nokia lumia 710,garancija jos 14 mj.kupljen u t-mobile-u,wp 7.8,sva oprema...cijena 1200 kn ili mjenjam za neku xperiu :) ponude na mail:petarskusic@windowslive.com

 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

Nije ti ovo oglasnik i pretjero si sa cijenom

10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

- Pretraživajući po netu, naletio sam na forum i s obzirom da ovdje pišete o svemu vezano za Lumiu 710, registrovao sam se sa nadom da će te i meni pomoći.

Ne znam da li je to uredu ili ne ali back cover mi ne sjeda pravilno, tačnije gornji dio. Dakle kada ga dodirujem tj guram unutra, osjećam da se pomjera. Ovo me užasno iritira i bio bih veoma zahvalan na bilo kakvoj pomoći.

 

- Što se tiče screen protectora, da li ću imati problema sa kupovinom, tj da li ih mobile shopovi nabavljaju, i da li oni vrše postavku? {#}

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 710

Screen protector - Kupi si od xtreme guarda, mislim da imaju za tvoju nokiu, instaliraj ju sam jer ja nisam isto znao ali imas videa na internetu kako se instalira od xtreme guarda. Pozdrav.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
Muhicz kaže...

- Pretraživajući po netu, naletio sam na forum i s obzirom da ovdje pišete o svemu vezano za Lumiu 710, registrovao sam se sa nadom da će te i meni pomoći.

Ne znam da li je to uredu ili ne ali back cover mi ne sjeda pravilno, tačnije gornji dio. Dakle kada ga dodirujem tj guram unutra, osjećam da se pomjera. Ovo me užasno iritira i bio bih veoma zahvalan na bilo kakvoj pomoći.

 

- Što se tiče screen protectora, da li ću imati problema sa kupovinom, tj da li ih mobile shopovi nabavljaju, i da li oni vrše postavku? {#}

 

  Sa coverom i ja imam problema. Usto i škripi.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

zanima me dal se isplati stavljat rataplan 7.0 rom na lumiu?

ako ima ko kakvog iskustva s njime.

trenutno koristim reality rom i sasvim je ok.samo mi se cini da na njemu baterija prije odlazi nego na originalnom wp 7.8.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2013 13:36 (Lecram).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710

Pogledaj šta ti nudi, pa sam presudi:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2267334

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710

Gledao sam masu klipova o tome, valjda će oni to uraditi stručno jer ne želim upropastiti nekoliko protectora kako bih došao do željenog rezultata (bez mjehurića).

Nisam ni slutio u kakvo sranje sam se uvalio kada sam skinuo svoj protector koji je istina bio u veoma lošem stanju.

14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710
Muhicz kaže...

Gledao sam masu klipova o tome, valjda će oni to uraditi stručno jer ne želim upropastiti nekoliko protectora kako bih došao do željenog rezultata (bez mjehurića).

Nisam ni slutio u kakvo sranje sam se uvalio kada sam skinuo svoj protector koji je istina bio u veoma lošem stanju.

Ovaj ti je protector malo deblji i gumeni je pa ne mozes samo tako napravit te mjehurice kao na onim plasticnim. Ja sam jedan upropastio pa mi nije dobro stao i uzeo drugi.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Kako instalirati aplikacije pomoću računara?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

Odeš na Windows Phone Store pronađeš aplikaciju koju želiš (moraš samo paziti da je za WP7 ako imaš Lumiu 710) i dole lijevo ti piše ručno preuzimanje i instaliranje. I mislim da onda trebaš to instalirati na mob preko Zune(ako imaš Lumiu 710).

HTC 8X :)
10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Račun se troši bez da obavljam pozive ili šaljem poruke. Uzrok toga je vjerovatno internet ali ne zato jer ga koristim, vjerovatno ima neke veze sa nekom aplikacijom ili slično. Ovaj problem mi telefon čini praktično beskorisnim, kako ga riješiti? {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Što mislite, hoće li još biti rezervnih dijelova za 710 budući da je MS kupio Nokiu?

Meni će trebati digitizer jer namjeravam ovaj mobitel imati još bar 2 godine.

Ovo kućište je izgrebano, a mijenjao bih ga u Mobisu zbog toga što vjerovatno imaju originalne dijelove, a ne one uske iz Kine koji ne pašu.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710
Muhicz kaže...

Račun se troši bez da obavljam pozive ili šaljem poruke. Uzrok toga je vjerovatno internet ali ne zato jer ga koristim, vjerovatno ima neke veze sa nekom aplikacijom ili slično. Ovaj problem mi telefon čini praktično beskorisnim, kako ga riješiti? {#}

Zovi svog operatera da to disableaju mobilni internet.

WordPress ❤
16 godina
online
Nokia Lumia 710

Zašto ne disejblati mobilni internet u opcijama telefona?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710
Elles D. kaže...

Zašto ne disejblati mobilni internet u opcijama telefona?

Ili to da, jos jednostavnije rijesenje.

 

Ja sam to napravio odavno pa ne moram svaki put kad promijenim mobitel brinuti o tome, a mislim da mi prijasnji mobiteli niti nisu imali tu opciju, tek sam na ovim novijima to primjetio.

WordPress ❤
10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Imam 2 pitanja:

1. Da li je moguće instalirati neku drugu tipkovnicu?

2. Koju facebook aplikaciju skinuti da dobivam obavjesti o pristiglim porukama?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 710

Bok ljudovi. Imam jedan problem sa mobom

 

Pokušavam obrisat windows live email no dok držim prst na njemu piše mi samo "synchronise", ne pojavljuje se delete. Sve ostale mogu pobrisat, samo ovaj ne. Razlog brisanja maila je da sam prilikom logiranja slučajno stavio jednu brojku koja inaće u mojem mailu ne postoji i sad dok pokušavam skidat nešto sa marketa ne dopušta mi vjerovatno zbog toga jer ne prepoznaje mail. Mogu recimo uć u postavke maila ali tamo mogu promijenit samo lozinku, ne i sam mail. Dok napravim drugi, točan mail, njega mogu pobrisat, ovaj stari koji je krivi ne.

 

Isto tako kod google mailova mogu sve podatke mjenjat, no kod ovog windows live ne mogu.

 

Zna možda netko kako riješit to?

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710
Vrati uredaj na tvornicke postavke - postavit ces opet glavni racun.

Makar, ako sam dobro razumio, fulao si username?
Nebi ni mogao postaviti racun s pogresnim usernamom, kao ni s pogresnim passwordom!

Ako pak zelis maknut samo mail klijent od msna... Onda klikni na racun i o(d)znaci kucicu na kojoj pise "email"
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710
x360gamer kaže...
Vrati uredaj na tvornicke postavke - postavit ces opet glavni racun.

Makar, ako sam dobro razumio, fulao si username?
Nebi ni mogao postaviti racun s pogresnim usernamom, kao ni s pogresnim passwordom!

Ako pak zelis maknut samo mail klijent od msna... Onda klikni na racun i o(d)znaci kucicu na kojoj pise "email"

Da znam, googlao sam par stranih foruma i vidio da je jedino riješenje hard reset, nažalost.

 

A ni meni nije jasno kako sam postavio krivi mail odnosno kako ga je prihvatilo. 

SVEMOGUĆI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice