Nokia N95

poruka: 28
|
čitano: 19.143
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia N95".
16 godina
protjeran
offline
[Recenzija] bestia: Nokia N95
Ova verzija s 8GB je daleko najbolji mobitel na trzistu, zamjerka je trajanje baterije. Imao sam prilike koristiti i stariji N95 koji nista bitno ne zaostaje za novijim bratom.
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia N95

slažem se mobitel je zakon

fuck yeah
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95

Loša kvaliteta, loša baterija i loše tipke. To je N95!

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95

Vjeko je očito samo gledao N95, a nikad radio s njom ili je držao u ruci. N95 8GB je zakon za sve mobitele bez obzira na njihove deklarirane osobine ili izgled.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2008 18:35 (braca).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
braca kaže...

Vjeko je očito samo gledao N95, a nikad radio s njom ili je držao u ruci. N95 8GB je zakon za sve mobitele bez obzira na njihove deklarirane osobine ili izgled.

 Samo godinu dana!
Kakve veze ova tema ima sa N95 8GB?
16 godina
offline
RE: Nokia N95
pa razlike izmedju starije (osnovne) i novije (8gb verzije) je ta....novija verzija ima integrisano 8gb i nema utor za memorijsku kartiucu...sve ostalo isto ...al slazem se da brzo trosi bateriju ,inace ok telefon ....koliko para toliko muzike...po meni ne vredi kupovati 8gb verziju ....
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
BugSU kaže...
pa razlike izmedju starije (osnovne) i novije (8gb verzije) je ta....novija verzija ima integrisano 8gb i nema utor za memorijsku kartiucu...sve ostalo isto ...al slazem se da brzo trosi bateriju ,inace ok telefon ....koliko para toliko muzike...po meni ne vredi kupovati 8gb verziju ....
  Nije ista hardverska osnova n95 i n95 8GB. Mislim da   verzija od 8GB ima brži procesor i više rama. Inače vjeko je u pravu jedino za bateriju. Uistinu katastrofa. AL ovo ostalo je ipak više stvar osobne navike.
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95

A ne bih se složio za 8GB na ovo za bateriju... Imam je već neko vrijeme. Istina, baterija je bila koma kad sam je kupio, jedva 2 dana izdržala... Od nadogradnje firmwarea baterija mi puno duže traje... Mobitel je dobar, ja ne žalim ni lipe što sam dao za njega... I ne bih ga sad mjenjao za nizašta... Stvarno samo riječi hvale... Jedino tu i tamo zna zblokirati... to mi se nije dešavalo na dummy telefonima...

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
Sused kaže...

A ne bih se složio za 8GB na ovo za bateriju... Imam je već neko vrijeme. Istina, baterija je bila koma kad sam je kupio, jedva 2 dana izdržala... Od nadogradnje firmwarea baterija mi puno duže traje... Mobitel je dobar, ja ne žalim ni lipe što sam dao za njega... I ne bih ga sad mjenjao za nizašta... Stvarno samo riječi hvale... Jedino tu i tamo zna zblokirati... to mi se nije dešavalo na dummy telefonima...

  Nismo mi ni govorili o bateriji na 8GB verziji nego o "običnoj" N95. By the way jel itko od vlasnika 8GB verzije isprobao quake 3?
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95

Nisam quake 3, ali Doom i CS rade odlično Smijeh

S "običnom" verzijom nisam imao prilike raditi, ali ova moja 8GB mi je odlična...

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
Sused kaže...

Nisam quake 3, ali Doom i CS rade odlično Smijeh

S "običnom" verzijom nisam imao prilike raditi, ali ova moja 8GB mi je odlična...

 Obična nema dovoljno RAMa! Quake ide bez problema, ali meni ni Quake 2 nije htio.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
scorpion667 kaže...
Inače vjeko je u pravu jedino za bateriju. Uistinu katastrofa. AL ovo ostalo je ipak više stvar osobne navike.
 Klimav slider, izbijanje svijetla sa strane (loše složeno kučište) i nikakva tipka "0" (mislim!) nisu stvar osobne navike. Pošto sam redovito pratio Symbian forume znam da se velika večina ljudi bunila na te stvari. Čak je bila i online peticija za zamjenu mobitela ili nešto slično.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
vjeko kaže...
scorpion667 kaže...
Inače vjeko je u pravu jedino za bateriju. Uistinu katastrofa. AL ovo ostalo je ipak više stvar osobne navike.
 Klimav slider, izbijanje svijetla sa strane (loše složeno kučište) i nikakva tipka "0" (mislim!) nisu stvar osobne navike. Pošto sam redovito pratio Symbian forume znam da se velika večina ljudi bunila na te stvari. Čak je bila i online peticija za zamjenu mobitela ili nešto slično.
 Također imam zamjerku na klimav slider. Na to sam zaboravio...

Kad bi barem Nokia bila poput Logitecha... Da tako nešto bude na Logitechovom proizvodu siguran sam da bi ti ga istog trena zamijenili... Ali ovi ne fermaju niš. Nosio sam ga u Mobis, kažu da to tako mora biti... Malo sutra...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
16 godina
offline
Nokia N95

Mobitel po funkcijama je odličan. Po izgledu,dimenzijama,trajanjem baterije je koma. A bogami ni kamera mu nije bajna,narocito prvoj verziji N95.

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia N95
Quake 3 radi odlicno, s vanjskom tipkovnicom.
Zlo i Naopako
16 godina
offline
RE: Nokia N95
Sused kaže...

Nisam quake 3, ali Doom i CS rade odlično Smijeh

S "običnom" verzijom nisam imao prilike raditi, ali ova moja 8GB mi je odlična...

ajd ako ti nije problem da mi posaljes Q3,Doom i CS ,da probam kako mi radi ... ja imam N95-1 ... iz prve ruke da cujete kako [ne]radi :)
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia N95
Quake 3 neradit na n95 1
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
Sused kaže...

A ne bih se složio za 8GB na ovo za bateriju... Imam je već neko vrijeme. Istina, baterija je bila koma kad sam je kupio, jedva 2 dana izdržala... Od nadogradnje firmwarea baterija mi puno duže traje... Mobitel je dobar, ja ne žalim ni lipe što sam dao za njega... I ne bih ga sad mjenjao za nizašta... Stvarno samo riječi hvale... Jedino tu i tamo zna zblokirati... to mi se nije dešavalo na dummy telefonima...

 U potpunosti se slažem. N95 8gb imam već 10 mjeseci i glavna mi je zamjerka što neke programe jednostavno nemožeš da deinstaliraš. Pogotovo posle nadogradnje firmwarea. 
Što se tiče mehanizma displey-a misli da zbog dvosmjernog slide i nemože da bude bez malo "lufta" pogotovo ako ga učestalo koristite(pogotovo prva 2 mjeseca korištenja ga učestalije koristite te se upoznajete sa svim mogućnostima a ima ih i previše).
Jedina mi je zamjerka što se pri zatvaranju displey-a nemože prekinuti razgovor
 
Što se ostalog tiče pogotovo dimenzija i težine, moglo je biti bolje ali s obzirom koliko mogućnosti, kao i načina povezivanja te  ugrađen GPS, ni ne vidim način da ju smanje.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95 8 GB

Vidi se koliko znate o mobitelima a uopste niste primjetili da nije slika od Nokie N95 8 GB vec od obicne stare N95 Nokie, Razlika je u dugmadima u 8 GB su dugmad manja odnosno spljoštena malo kako bi ostalo više prostora za veci display (pogledajte na bug-u). I N95 8GB Nokia i stariji model uopste nisu isti telefoni nit im je ista kolicina memorije niti procesor 8 GB N95 je duplo bolja i cak jedan od najboljih telefona na trzistu.

15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95

Obična ima 64 MB rama dok 8GB verzija ima 128 MB rama.

n95 8GB za razliku od obične ima i brži dual core procesor na 332 MHz...

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95

Tako je a jesi li pogledao koju su sliku Bug-ovci stavili.

 

I veci display.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2009 13:49 (Nokikalas).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia N95 8 GB
Nokikalas kaže...

Vidi se koliko znate o mobitelima a uopste niste primjetili da nije slika od Nokie N95 8 GB vec od obicne stare N95 Nokie, Razlika je u dugmadima u 8 GB su dugmad manja odnosno spljoštena malo kako bi ostalo više prostora za veci display (pogledajte na bug-u). I N95 8GB Nokia i stariji model uopste nisu isti telefoni nit im je ista kolicina memorije niti procesor 8 GB N95 je duplo bolja i cak jedan od najboljih telefona na trzistu.

 Tema je N95 a ne N95 8GB, druga je stvar sto su ljudi komentirali N95 8GB...
Nokikalas kaže...

Tako je a jesi li pogledao koju su sliku Bug-ovci stavili.

 

I veci display.

 Stavili su sliku od N95!!! & ?
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95 8 GB
bestia kaže...
Nokikalas kaže...

Vidi se koliko znate o mobitelima a uopste niste primjetili da nije slika od Nokie N95 8 GB vec od obicne stare N95 Nokie, Razlika je u dugmadima u 8 GB su dugmad manja odnosno spljoštena malo kako bi ostalo više prostora za veci display (pogledajte na bug-u). I N95 8GB Nokia i stariji model uopste nisu isti telefoni nit im je ista kolicina memorije niti procesor 8 GB N95 je duplo bolja i cak jedan od najboljih telefona na trzistu.

 Tema je N95 a ne N95 8GB, druga je stvar sto su ljudi komentirali N95 8GB...
Nokikalas kaže...

Tako je a jesi li pogledao koju su sliku Bug-ovci stavili.

 

I veci display.

 Stavili su sliku od N95!!! & ?
 Sad vidim da link vodi na N95 8GB iako se tema na forumu zove N95. U tome je problem!
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95

Nezznam da li je istina, ali dosta ljudi koji ju imaju su mi rekli da je jako spora

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia N95 8 GB
vjeko kaže...
bestia kaže...
Nokikalas kaže...

Vidi se koliko znate o mobitelima a uopste niste primjetili da nije slika od Nokie N95 8 GB vec od obicne stare N95 Nokie, Razlika je u dugmadima u 8 GB su dugmad manja odnosno spljoštena malo kako bi ostalo više prostora za veci display (pogledajte na bug-u). I N95 8GB Nokia i stariji model uopste nisu isti telefoni nit im je ista kolicina memorije niti procesor 8 GB N95 je duplo bolja i cak jedan od najboljih telefona na trzistu.

 Tema je N95 a ne N95 8GB, druga je stvar sto su ljudi komentirali N95 8GB...
Nokikalas kaže...

Tako je a jesi li pogledao koju su sliku Bug-ovci stavili.

 

I veci display.

 Stavili su sliku od N95!!! & ?
 Sad vidim da link vodi na N95 8GB iako se tema na forumu zove N95. U tome je problem!
 Da, izgleda da su pobrkali linkove, tema je oduvjek bila N95
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N95
Maxy kaže...

Nezznam da li je istina, ali dosta ljudi koji ju imaju su mi rekli da je jako spora

 nije jako spora,ali kadkad zaštopa na nekoliko sekunda pa onda izvrši operaciju,kad npr. brišeš pjesmu traje dugo,kad radiš u adobe readeru...
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N95

Pobrkani su i linkovi i slike jer tema na forumu je uredu N95, a na BUG-u je link Nokia N95 8 GB a slika je stavljena od nokie N95 i vodi na forum temu od N95.

 

Evo razlika veci display manja dugmad na 8GB, cak i dimenzije vece ,(boju necu spominjat ima svakakvih boja ali 8Gb karakteriše crna boja)

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/images/n958gb-review12.jpg

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] bestia: Nokia N95

može mi neko reči razliku između nokie n95 i kopije n95  vidim tu na internet njuškalo da se te kopije prodaju po 600 kn otprilike pa bi molio da mi neko pomogne da se ne zeznem hvala

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice