Nokia N97 Mini

poruka: 9
|
čitano: 12.049
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia N97 Mini".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97 Mini

jel ja to dobro vidim cijenu ili.....

Ideas for life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia N97 Mini

a evo i ja gledam pa mi nije jasno bas 100% sve....

A.D.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia N97 Mini

pa MINI

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97 Mini

Cijena se odnosi na Tele2 pretplatu u trajanju 24 mjeseca uz mjesečnu potrošnju 150 Kn i potpisivanje trajnog naloga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia N97 Mini

Pa i ja mislim da je to cijena za preplatu.. nije los mobitel sam po sebi i ima dobre karakteristike ali moze se kupiti i bolji mobitel za tu cijenu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
[Recenzija] drpetric: Nokia N97 Mini
Prije pola godine, kada je na tržište stigla Nokia N97, top-model ovog proizvođača, oduševljavala je svojom moći i bogatstvom opcija, no teško nam je bilo oprostiti joj goleme dimenzije i masu. U trenucima kada se po internetskim forumima počelo govoriti o Nokijinoj najavi smanjene verzije tog telefona, sve je djelovalo kao nečija šala ili podvala, posebice ako se uzme u obzir da se kao ime smanjene verzije Nokije N97 navodilo naprosto N97 Mini.
Ispostavilo se da je Nokia ipak planirala takav aparat, odgovorivši na zahtjeve tržišta, pa se sada, ako nam je N97 doista odveć glomazan, možemo odlučiti na N97 Mini – noviji model je lakši za 15-ak grama, kraći je za pola centimetra te uži i tanji za dva do tri milimetra. Na papiru ne zvuči puno, no u stvarnosti, osjećaj je kao da vam u ruci leži za petinu sveukupnog volumena manji aparat.
To, dakako, znači da je i ekran nešto manji (3,2 inča umjesto 3,5 inča), no rezolucija ekrana na oba je aparata jednaka. Nešto je manja (i kapacitetom slabija) i baterija na manjem mobitelu, no s obzirom na manji ekran, manja je i potrošnja, pa je ona solidne izdržljivosti, kako smo i navikli kod Nokijinih jačih aparata.
Sve ostalo je isto kao i na starijem (i većem) bratu. Aparat se vrti na Symbian OS-u v9.4 sa Series 60 rel. 5 platformom, donosi pregršt aplikacija, aktivni dekstop na koji se postavljaju widgeti, među kojima je, već preinstaliran na aparat kada ga se kupi, i onaj za Facebook. U Ovi storeu, Nokijinom mobilnom app-storeu, moguće je nabaviti i widgete za Twitter te mnoge druge društvene mreže i internetske servise – mahom besplatno.
Uz to, podsjećamo da je i web browser koji dolazi s ovim aparatom natprosječan i da s velikom preciznošću interpretira web stranice te da je uređaj multimedijski vrlo moćan. Primijetili smo i da GPS osjetno bolje funkcionira nego na N97. Mana masivnosti koju je imao upravo taj N97 s modelom N97 mini je uklonjena, pa se ovo s pravom može smatrati jednim od najboljih i najpoželjnijih mobitela ove sezone.
ukupna ocjena
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia N97 Mini

može li mi netko objasniti funkciju srebrne tipke pokraj tipke za zvanje

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97 Mini
crovalentin kaže...

može li mi netko objasniti funkciju srebrne tipke pokraj tipke za zvanje

 

"Touch-sensitive call and end keys plus a regular hardware menu key sit right below the screen."

 

Uzeto sa GSMarena.com (http://www.gsmarena.com/nokia_n97_mini-review-417p2.php)

14 godina
neaktivan
offline
Nokia N97 Mini

Meni samo nije jasno kako N97 mini može imati ocjenu 8.3 a N8 7.9???

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 21:10 (wanderer).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice