Nokia X6

poruka: 29
|
čitano: 15.058
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia X6".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

Neznam jeli me oči dobro služe ali jel tu stvarno piše da dođe 2,300kn? :D

Copyright © 2008 Infinitemind Inc. All rights reserved.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nokia X6

Da to pise, ali uzmimo u obzir da na stranicama Mobisa je tek u dolasku, a da ce ova od 32 giga u UK kostati oko 450 funti, sto treba pomnoziti s 8 da se dobije cijena u UK toga modela.

Dakle, netko je pretvorio cijenu od 16 giga modela u UK u kune...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

dobar je, jos da ima tipkovnicu

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6

Ja ti ga imam 16 GB verziju i platio sam ga u vipa 2,400 kn SitnicaBogataš

15 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

Zanima me dali svi programi i igre i ostalo radi sa 5800 na x6?? dali netko isprobao. 

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
Joe Cavallo kaže...

Zanima me dali svi programi i igre i ostalo radi sa 5800 na x6?? dali netko isprobao. 

trebalo bi da rade,jer vrte istu verziju symbiana i imaju istu rezoluciju :)

 

Kako to da niko nije napisao recenziju ovog uredjaja? Mene najvise zanima verzija sa 8gb :D

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

jučer ga kupio...mobitel je zmaj....sve živo ima....jako mi se sviđa....instalirao navigaciju...lagano i bezbolno...sve otključao...ako ko ima kakvih pitanja neka pita :)

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
Hrvojestr kaže...

jučer ga kupio...mobitel je zmaj....sve živo ima....jako mi se sviđa....instalirao navigaciju...lagano i bezbolno...sve otključao...ako ko ima kakvih pitanja neka pita :)

od koliko si giga kupio i koliko si platio? :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

imam mobitel već pola godine i mogu reć da sam prezadovoljan uređajem Smijeh model od 16gb, gps radi super, dok aplikacije, wallpapere, teme i ostale skidam sa mobile9 stranice...

kupio sam ga prek starog Belji se njemu je taman isticala pretplata, pa sam ga nažicao da si ga uzmem sa popustom.. i platio ga svega 400-tinjak kuna...

jedina zamjerka je kod opere mobile, kad otvorim više tabova, pa nekad ispiše error "memorija puna".. pa se nekad crasha...

 

ali u konačnici odličan mobitel :D

tople preporuke ^^

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nokia X6
HBomb kaže...

imam mobitel već pola godine i mogu reć da sam prezadovoljan uređajem Smijeh model od 16gb, gps radi super, dok aplikacije, wallpapere, teme i ostale skidam sa mobile9 stranice...

kupio sam ga prek starog Belji se njemu je taman isticala pretplata, pa sam ga nažicao da si ga uzmem sa popustom.. i platio ga svega 400-tinjak kuna...

jedina zamjerka je kod opere mobile, kad otvorim više tabova, pa nekad ispiše error "memorija puna".. pa se nekad crasha...

 

ali u konačnici odličan mobitel :D

tople preporuke ^^

 

I ja sam ga dobio na isti način... :)

 

Istina, često se zna crashati, posebno kod surfanja, jednostavno se zamrzne pa je potrebno nasilno zatvoriti Operu i pričekati pola minute da dođe sebi. Sve u svemu, dobar mobitel. Fotke su mu odlične na dnevnom svjetlu i u potpunom mraku (kada bljeskalica dođe do izražaja), ali u sumrak su prilično loše. Evo jedna fotka s njegove kamere http://www.pregrada.hr/wallpapers/-lenart.jpg, s tim da je smanjena na 1600x1200. Zvuk je besprijekoran, video također.

 

Ali baterija... Moram ga puniti svaka 2 dana, iako sam čuo da to i nije tako loše, budući da uz neke touchpad modele morate uvijek imati punjač. Prije njega sam imao Nokiu E50 koju sam morao puniti svakih 5-7 dana pa mi se sad teško priviknuti.

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
vincimus kaže...
HBomb kaže...

imam mobitel već pola godine i mogu reć da sam prezadovoljan uređajem Smijeh model od 16gb, gps radi super, dok aplikacije, wallpapere, teme i ostale skidam sa mobile9 stranice...

kupio sam ga prek starog Belji se njemu je taman isticala pretplata, pa sam ga nažicao da si ga uzmem sa popustom.. i platio ga svega 400-tinjak kuna...

jedina zamjerka je kod opere mobile, kad otvorim više tabova, pa nekad ispiše error "memorija puna".. pa se nekad crasha...

 

ali u konačnici odličan mobitel :D

tople preporuke ^^

 

I ja sam ga dobio na isti način... :)

 

Istina, često se zna crashati, posebno kod surfanja, jednostavno se zamrzne pa je potrebno nasilno zatvoriti Operu i pričekati pola minute da dođe sebi. Sve u svemu, dobar mobitel. Fotke su mu odlične na dnevnom svjetlu i u potpunom mraku (kada bljeskalica dođe do izražaja), ali u sumrak su prilično loše. Evo jedna fotka s njegove kamere http://www.pregrada.hr/wallpapers/-lenart.jpg, s tim da je smanjena na 1600x1200. Zvuk je besprijekoran, video također.

 

Ali baterija... Moram ga puniti svaka 2 dana, iako sam čuo da to i nije tako loše, budući da uz neke touchpad modele morate uvijek imati punjač. Prije njega sam imao Nokiu E50 koju sam morao puniti svakih 5-7 dana pa mi se sad teško priviknuti.

 

 

 

 

to je vjerojatno zbog onog errora koji sam spomenuo iznad :) fotke su odlične, kako si napisao, čak i po mraku... btw, ovu si ti slikao? super je slika :D

a kaj se baterije tiče, nekad ga punim svaka 2 dana, nekad čak i 3... ovisi koliko ga koristim.. i to je meni čist fajn, s obzirom da više manje stalno nosim punjač sa sobom... al uvijek gledam da ga punim kad krene "zviždat" :)

veliš, baterija je na E50 duže trajala? hmm... možda TS crpi dosta... il je možda riječ o slabijem tipu baterije... oh well xD

 

 

emm iii da... evo još jednu zamjerku sam našo... tiče se dodatne opreme - slušalica... naime, evo prije tjedan dana sam već drugi put bio u mobisu nosio slušalice na mjenjanje... jer mi se kontakt uvijek (i prvi i drugi put) prekida dolje kod konektora (na mjestu otkud kreće žica prema slušalicama)... da napomenem samo, slušalice su u svakodnevnoj upotrebi - dok se vozim u autu za handsfree ili dok šećem gradom pa slušam muziku... naravno, na poslu ih ne koristim... ali ugl, eto već drugi put sam ih nosio na servis...

da li je netko imao sličnih problema?

riječ je o WH - 701

do sad sam imao bijele, sad sam dobio crne... i to sa plavom značkom na kojoj piše Nokia... eh sad jel će te duže izdržat il ne, vidjet ćemo

inače na slušalice nemam prigovora - kristalno jasan zvuk, bass i treble.. te mi je gušt slušat neki brutalan trance ^^

WH-701 WH-701
Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2010 23:04 (HBomb).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
stevan94 kaže...
Hrvojestr kaže...

jučer ga kupio...mobitel je zmaj....sve živo ima....jako mi se sviđa....instalirao navigaciju...lagano i bezbolno...sve otključao...ako ko ima kakvih pitanja neka pita :)

od koliko si giga kupio i koliko si platio? :)

sry kaj tek sad odgovaram :D :D   od 8gb sam uzeo...1800kn sam platio...

 

 

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
vincimus kaže...

 

I ja sam ga dobio na isti način... :)

 

Istina, često se zna crashati, posebno kod surfanja, jednostavno se zamrzne pa je potrebno nasilno zatvoriti Operu i pričekati pola minute da dođe sebi. Sve u svemu, dobar mobitel. Fotke su mu odlične na dnevnom svjetlu i u potpunom mraku (kada bljeskalica dođe do izražaja), ali u sumrak su prilično loše. Evo jedna fotka s njegove kamere http://www.pregrada.hr/wallpapers/-lenart.jpg, s tim da je smanjena na 1600x1200. Zvuk je besprijekoran, video također.

 

Ali baterija... Moram ga puniti svaka 2 dana, iako sam čuo da to i nije tako loše, budući da uz neke touchpad modele morate uvijek imati punjač. Prije njega sam imao Nokiu E50 koju sam morao puniti svakih 5-7 dana pa mi se sad teško priviknuti.

 

 

 

Meni je nadogradnjom softwera crashanje prestalo.

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
wanderer kaže...
vincimus kaže...

 

I ja sam ga dobio na isti način... :)

 

Istina, često se zna crashati, posebno kod surfanja, jednostavno se zamrzne pa je potrebno nasilno zatvoriti Operu i pričekati pola minute da dođe sebi. Sve u svemu, dobar mobitel. Fotke su mu odlične na dnevnom svjetlu i u potpunom mraku (kada bljeskalica dođe do izražaja), ali u sumrak su prilično loše. Evo jedna fotka s njegove kamere http://www.pregrada.hr/wallpapers/-lenart.jpg, s tim da je smanjena na 1600x1200. Zvuk je besprijekoran, video također.

 

Ali baterija... Moram ga puniti svaka 2 dana, iako sam čuo da to i nije tako loše, budući da uz neke touchpad modele morate uvijek imati punjač. Prije njega sam imao Nokiu E50 koju sam morao puniti svakih 5-7 dana pa mi se sad teško priviknuti.

 

 

 

Meni je nadogradnjom softwera crashanje prestalo.

 

na koji si nadogradio? ja još uvijek imam 20.0.005

iako sam negdje pročitao da postoji i neka novija verzija od ovog, moj još uvijek ne izbacuje podatak da postoji... možda to ovisi o product code-u, kojeg ne želim mjenjat

 

meni se još uvijek crasha ili smrzne kad otvorim dva ili više taba... s time da se NE radi o Operi Mini, već o Operi Mobile... probaj otvorit mobile9 gallery, pa isto tako otvori 3 tab-a, pa dok ti se ostali učitavaju, browsaj u prvom... nakon par minuta se smrzne Neodlučan

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
HBomb kaže...
wanderer kaže...
vincimus kaže...

 

I ja sam ga dobio na isti način... :)

 

Istina, često se zna crashati, posebno kod surfanja, jednostavno se zamrzne pa je potrebno nasilno zatvoriti Operu i pričekati pola minute da dođe sebi. Sve u svemu, dobar mobitel. Fotke su mu odlične na dnevnom svjetlu i u potpunom mraku (kada bljeskalica dođe do izražaja), ali u sumrak su prilično loše. Evo jedna fotka s njegove kamere http://www.pregrada.hr/wallpapers/-lenart.jpg, s tim da je smanjena na 1600x1200. Zvuk je besprijekoran, video također.

 

Ali baterija... Moram ga puniti svaka 2 dana, iako sam čuo da to i nije tako loše, budući da uz neke touchpad modele morate uvijek imati punjač. Prije njega sam imao Nokiu E50 koju sam morao puniti svakih 5-7 dana pa mi se sad teško priviknuti.

 

 

 

Meni je nadogradnjom softwera crashanje prestalo.

 

na koji si nadogradio? ja još uvijek imam 20.0.005

iako sam negdje pročitao da postoji i neka novija verzija od ovog, moj još uvijek ne izbacuje podatak da postoji... možda to ovisi o product code-u, kojeg ne želim mjenjat

 

meni se još uvijek crasha ili smrzne kad otvorim dva ili više taba... s time da se NE radi o Operi Mini, već o Operi Mobile... probaj otvorit mobile9 gallery, pa isto tako otvori 3 tab-a, pa dok ti se ostali učitavaju, browsaj u prvom... nakon par minuta se smrzne Neodlučan

I ja imam 20.0.005 pa mi se ne crasha. Znam imati po 5 otvorena tabova na m.bug i još u pozadini nešto downloadati. Obrisao sam ga od smeća, stavio one aplikacije koje mi stvarno trebaju i nadogradio softwer. I nije ti loše isključiti efekte za temu (one animacije eksplozije i implozije) to bezveze usporava, brže će ti se otvarati meni i podmeni (ideš u postavke - osobno - teme - općenito - opcije - efekti za temu - isključi).Osmijeh

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

Evo danas sam updateo na najnoviji 21.0.004 firmware, oko 140 mb preko ovi suitea... Neke preočite razlike baš i nema, doduše nisam još isprobavao da li se crasha kod više tabova u operi... Za sad radi stabilno...

 

 

E da i ako ste novi sa symbianom i ne znate kako ugasiti vibriranje dok tipkate (ako vas živcira) idite u meni - postavke - osobno - profili - označite profil koji želite koristiti(u mom slučaju profil općenito) - opcije - podešavanje - scrolate dolje - vibracija dodir. zaslona - isključeno.Osmijeh

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 19:09 (wanderer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6
wanderer kaže...

Evo danas sam updateo na najnoviji 21.0.004 firmware, oko 140 mb preko ovi suitea... Neke preočite razlike baš i nema, doduše nisam još isprobavao da li se crasha kod više tabova u operi... Za sad radi stabilno...

 

 

hmm, kaj ga ima samo preko ovi suite-a? htio sam prek telefona skinut, pa je reko da nema još ništa... oh well... sad ću morat i ovi suite instalirat -.-'

a dobro.. nakon apdejta ga mogu izbrisat Belji se

 

thx za info ^^

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6

:) htela bih pitati da li je ovaj mob. telefon (nokia x6) bolji od nokie 5800 xpressmusic?? konkretno mislim na zvuk.. onda da li je x6 noviji model od 5800?? iii da li ima veći ekran od 5800? posto ne znam koji da odaberem i kupim.

i na primer x6 sa 8gb da li se moze desiti da se zapuca posto ima u sebi puno memorije??

 

molim vas ko zna odgovore {#} nek' mi javi {#}

flower
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6

Ovako:

 

1.bolji zvuk ima x6 :) probao sam i jednog i drugog i to ti mogu reći

2.x6 je noviji od 5800

3.ekran im je identične veličine ali x6 ima bolji softwere i brži touch screen

4.nemože mu ništa biti..ja imam popunjeno više od pola a mob se ponaša koda je prazan

 

Kupuj obavezno odličan mob :) puno bolji od 5800

MMA is not game , MMA is life!!!
14 godina
offline
RE: Nokia X6
niica kaže...

:) htela bih pitati da li je ovaj mob. telefon (nokia x6) bolji od nokie 5800 xpressmusic?? konkretno mislim na zvuk.. onda da li je x6 noviji model od 5800?? iii da li ima veći ekran od 5800? posto ne znam koji da odaberem i kupim.

i na primer x6 sa 8gb da li se moze desiti da se zapuca posto ima u sebi puno memorije??

 

molim vas ko zna odgovore {#} nek' mi javi {#}

x6 je ubiti novija 5800,5800 se poćeo prodavati 2008 god,dok x6 2010 god,velićina ekrana kod oba dva modela je ista,x6 ima nešto bolju kameru,te noviju verziju bluotooth-a,evo usporedbe,ja bi predložio nokiu x6{#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia X6

eeee hvalaa na preporuci :) kupicu sigurno :) jos samo da nadjem belu masku :)

flower
16 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

lagani bump  {#}

 

naime, interesira me da li još netko ima problem sa slušalicama kod X6? eto prije neki dan opet desna slušalica riknula... meni je više muka svaka 3 je*ena mjeseca odlazit do mobisa po nove slušalice.. dal da Nokiji pošaljem mail u vezi toga ili kaj?

ovo su treće koje imam i uvijek se događa isto - dolje kod konektora na mjestu gdje kreće žica, uvijek se napravi ko neka izbočina u kablu.. dok mi je jedanput i sama žica provirila van (slike ispod)

kabel1.. malo tamnija slika kabel1.. malo tamnija slika
kabel2..sa izraženijom izbočinom kabel2..sa izraženijom izbočinom
Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia X6

i ja sam do sad promjenio u nokinom servisu u RI tri para slušalica stvarno neznam šta je sa njima a izgledaj ok mislim materijal izrade a i naj skuplje su od slušalica koje imaju u servisu 200kn,serviser mi je reko da kao nisu to slušalice za svakodnevnu uporabu za stalno ih nosit da ako mislim stalno slušat muziku na njima da idem u neki dučan za tehniku i kupim kao prave slušalice koje koštaju 400kn i da ču bit miran!??a ista stvar eto ko i tebi tri puta zice osle na činču stvarno neznam ni ja sta napravit,stvarno bi trebalo nokiji mail poslat pa čekat odgovor!!!!!!pozdrav!!!!!.....

15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Hrvojestr: Nokia X6
Nakon 6 mjeseci korštenja uređaja mislim da sam kompetentan reći par kvalitetnih riječi o njemu.

Naime radi se o pametnom telefonu sa operativnim sustavom(Symbian) kojeg manje-više nitko ne koristi zbog manjka aplikacija.Što u globalu i nije točno,no o tome malo kasnije.Krenimo redom:

Koristim verziju od 8gb,no jednake su i one od 16gb i 32gb razlika je samo u memoriji.

Mobitel je odlične konstrukcije,vrlo čvrst te sa dijagonalom ekrana 3,2 koja oduševljava.

Surfanje na mobitelu defultnim browserom ili nekim programom(osobno koristim Operu) je odlično.Nema nikakvog štekanja,rušenja programa niti ništa slično.

Touch na mobitelu je i više nego solidan,odlično kalibriran te se i neki Android uređaji mogu posramiti kraj toga.

Mobitel koristi 5 megapikselnu kameru sa blicom i autofokusom koja je odlična.(Bolja od večine mobilnih uređaja koje sam imao u rukama)

Zvuk je i više nego dobar.Nema "krčenja",izobličenja ni pri maximalnoj jačini.

Jedina mana ovog odličnog mobitela je svijetlo.Na svijetlu se ekran dosta lošije vidi,no i to je moguće riješiti s određenim programima.


ZAKLJUČAK:
MObitel,kao takav je odličan.Čak mu i nije neka mana što koristi Symbian.Večina ljudi će se zadovoljiti aplikacijama koje postoje i biti će im dosta,a to što ima zahtjevnih korisnika koji odmotavaju wc papir na mobitelu i slične bedastoće toga će uvijek biti.

Moja ocjena 8.5/10
ukupna ocjena
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia X6
respect666 kaže...

i ja sam do sad promjenio u nokinom servisu u RI tri para slušalica stvarno neznam šta je sa njima a izgledaj ok mislim materijal izrade a i naj skuplje su od slušalica koje imaju u servisu 200kn,serviser mi je reko da kao nisu to slušalice za svakodnevnu uporabu za stalno ih nosit da ako mislim stalno slušat muziku na njima da idem u neki dučan za tehniku i kupim kao prave slušalice koje koštaju 400kn i da ču bit miran!??a ista stvar eto ko i tebi tri puta zice osle na činču stvarno neznam ni ja sta napravit,stvarno bi trebalo nokiji mail poslat pa čekat odgovor!!!!!!pozdrav!!!!!.....

 barem nisam jedini :/

 

@boldano: a nego za šta bi trebale koristit? ako sam u kompletu dobio slušalice, onda ću ih i koristit.. pogotovo ako valjaju... meni su slušalice zakon - kristalno jasan zvuk, odličan bass i treble, a i sviđa mi se onaj mali daljinac za kontrolu music playera... istina ja sam zagriženi ljubitelj muzike, tak da svakodnevno moram uzet koju dozu {#}

te koštaju 200 kn, a novije, neke slične (ne znam točno koji model) je 20-ak kn skuplji... i štos je u tome da ja ne želim druge slušalice do nokijine...

 

a očito bi trebalo poslat mail nokiji... idem štampat...

cheers i hvala :D

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
16 godina
neaktivan
offline
Nokia X6

pozdrav ekipa

imam jedno pitanje... interesira me, da li bi ovo radilo na njoki X6?

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia X6
HBomb kaže...

pozdrav ekipa

imam jedno pitanje... interesira me, da li bi ovo radilo na njoki X6?

to je 7 incha tri puta vece od moba

Pare nisu problem,para nema
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia X6
prototype sony kaže...
HBomb kaže...

pozdrav ekipa

imam jedno pitanje... interesira me, da li bi ovo radilo na njoki X6?

to je 7 incha tri puta vece od moba

  znam ja da je to veliko i da je za tablete, al me interesira dal' to radi  {#}

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
11 godina
online
Nokia X6

Pozz, jedno pitanje, kako iz pretrage obrisati spremljeni mail i lozinku za fb? Dakle kad odem na pretragu i upisim facebook i otvorim ga odma se tamo pojavi moj mail i lozinka za fb i samo trebam stisnuti "prijaviti", problem je sto sad taj mobitel dajem drugoj osobi a nikako to ne mogu izbrisati, pokusao sma brisati histrory browsera i opet nista a nikakvo drugo brisanje (cookis i sl.) ne mogu naci u opcijama {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice