Nokia X7

poruka: 15
|
čitano: 14.588
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia X7".
16 godina
neaktivan
offline
Nokia X7

da da, prelijep uredaj.... dobro opremljen, jedino nema multiouch.... svida mi se, jos da predstave nekog jeftinijeg u klasi do 1500 kn, ali da barem izgleda ovako ako nista drugo...

It s me against the world
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia X7
gamer2 kaže...

da da, prelijep uredaj.... dobro opremljen, jedino nema multiouch.... svida mi se, jos da predstave nekog jeftinijeg u klasi do 1500 kn, ali da barem izgleda ovako ako nista drugo...

Ma ima multitouch covjece krivo su imbecili stavili... :D svaki sym3 phone ima multitouch. :)

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia X7

Ako ni zbog čega drugog Nokia x7 je zaslužila veću ocjenu radi smanjene emisije zračenja. To nije nimalo beznačajna stvar ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2011 11:39 (braca).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia X7

Izgleda fino....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia X7

Evo ekipa, opširna recenzija http://mob.hr/recenzija-nokia-x7/

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Nokia X7

Dobro, jel ima tko od ekipe taj mob..?, Ja sam friški korisnik, kupio ga prije par dana i obzirom na moje potrebe i zahtjeve super sam zadovoljan njime. Bez obzira na njegov OS Symbian koji je , vidim postao dosta nepopularan od ekipe koja diže u "nebesa" iOS i Android, dakle Symbian Anna, jako dobra i pristupačna platforma, a obzirom da sam imao smartphone na Androidu, ova platforma mi je sada daleko jednostavnija i pristupačnija za upotrebu, pošto nisam prezahtjevan korisnik.

Ako netko ima Nokiu X7-00 i duže se služi njome, molio bi za Vaša iskustva 

-- Kaj buš ti bum i ja --
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia X7
logan kaže...

Dobro, jel ima tko od ekipe taj mob..?, Ja sam friški korisnik, kupio ga prije par dana i obzirom na moje potrebe i zahtjeve super sam zadovoljan njime. Bez obzira na njegov OS Symbian koji je , vidim postao dosta nepopularan od ekipe koja diže u "nebesa" iOS i Android, dakle Symbian Anna, jako dobra i pristupačna platforma, a obzirom da sam imao smartphone na Androidu, ova platforma mi je sada daleko jednostavnija i pristupačnija za upotrebu, pošto nisam prezahtjevan korisnik.

Ako netko ima Nokiu X7-00 i duže se služi njome, molio bi za Vaša iskustva 

koliko si platio

 

koliko uopste kosta danas

Pare nisu problem,para nema
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia X7
prototype sony kaže...
koliko uopste kosta danas

Ima ih na njuskalu vec od 1800kn pa nadalje.

12 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] nikozd: Nokia X7
Kupio sam ga polovicom 9. mj. ove godine i pred par dana smrznuo se ekran i nakon par minuta se ugasio i ni makac, mrtav. Možda bi ga i oživio (možda??) da mogu izvaditi i ponovo staviti bateriju, ali baterija nije dostupna, u bloku je i neodvojiva bez servisa. Poslao sam ga na servis. pitam se hoće li se to ponavljati dok ne istekne garancija, a onda ga baciti jer pitanje je cijene popravka. Samo poštarina za slanje je 80 kuna (poštarina za vrijednosni paketić od 4000 kn). Poznanica ima C6, smrzne joj se ekran, izvadi bateriju i vrati ga u život, otud moja ideja o oživljavanju vađenjem baterije.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Recenzija] nikozd: Nokia X7

Na N8, kod koje se isto baterija ne može vaditi (bez odgovarajućeg pribora) držanjem on/off tipke 8 sec tj. dok mobitel ne zavibrira 3 puta je isto kao i vađenje baterije. Možda je tako i za X7.

 

I zašto vrijednost 4000kn?

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] nikozd: Nokia X7

Onih 8 sekundi ne pomaže, mrtav mobitel. A zašto vrijednost 4000 kn, pa paketić šaljem poštom i stavio sam vrijednost 4000 kn koliko košta mobitel, da se izgubi dobijem 4000 kn, ako staviš manju vrijednost riskiraš. Ne živim u Zagrebu da ga mogu osobno odnijet na servis.

13 godina
offline
Re: [Recenzija] nikozd: Nokia X7
Kuzim to nego sam mislio da je vrijednost tog mobitela niza.
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] nikozd: Nokia X7

Nakon desetak dana vraćen s popravka, reklo bi se po popratnom listu da je izmjenjena baterija, sad radi ok. Posebno mi se sviđa što se može preko kabela (OTG-posebno kupljenog, oko 70 kuna) priključiti i pregledavati sadržaj na USB sticku.

16 godina
neaktivan
offline
Nokia X7

Evo, za par dana biti će godišnjica upotrebe moje X7-00, nadograđena na Belle.... i kaj da velim radi bez ikakvih problema i nedostataka, nisam imao do sad nikakvih ispada ili problema kao neki drugi korisnici, sve ovisi kako se namjeriš, ali stvarno dobar i kvalitetan mob...jbg. Nokia je Nokia  !!!!

-- Kaj buš ti bum i ja --
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia X7

upravo kupio ženi.....i sretna je kao malo djete jer aparat je fantastičan....ali.......gdje bih mogao nači da bude na Hrvatskom jeziku postavke itd......jer Engleski je malo mući,hvala!!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice