Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.133
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Evo mali tutorijal sa xda foruma za Galaxy Ace GT-5830 samo za rootanje moba odnosno povećanja ovlasti nad vašim mobom. Vrlo jednostavna radnja rootanja za 2.3.3/ 2.3.4/2.3.5./2.3.6/2.3.7 Gingerbread. Nikako ne probavati na  GT5830i Ace.

Evo ovako dva fajla skinite s xda foruma http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1034145 , Naziv fajla za root je upd 1.zip http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=585310&d=1304408057, a za unroot je fajl naziv unroot.zip http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=615322&d=1307140302.

 

Postupak je slijedeći za Root mobitela Galaxy Ace :

 

1. skinite prvi fajl upd 1.zip,

2. kopirajte fajl na sd karticu u mobitelu

3. ugasite svoj mobitel

4. pritisnite tipku za paljenje moba i tipku Home u isto vrijeme i držite tako dok se ne učita ekran

5. odaberite stavku update from sdcard

6. odaberete select the file upd_1.zip
7. nakon šta je mobitel updatan, ugasite i upalite mobitel.

Ako ste radili po ovom tutorijalu onda bi trebali dobiti aplikaciju Superuser.

 

Za Unroot mobitela Galaxy Ace :

 

1. Skinite drugi fajl unroot.zip

2. kopirajte fajl na sd karticu mobitela

3. ugasite svoj mobitel

4. pritisnite tipku za paljenje moba i tipku Home u isto vrijeme i držite tako dok se ne učita ekran

5. odaberite stavku update from sdcard

6. odaberete select the file unroot.zip

7. nakon što je mobitel updatan, ugastite i upalite mobitel.

Sada bi mobitel trebao biti vračen na postavke prije rootanja i nećete moći imati ovlasti koje ste imali kada je bio rootan.

 

Kako i drugi koji pišu tutorijale o ovakvim stvarima uvijek napomenu da ne odgovaraju za vaše postupke i da ukoliko dođe do bilo kakvih problema s vašim mobitelom nisu odgovorni tako i ja, te ovo radite na svoju odgovornost.

 

P.S. Ja sam radio po ovom tutorijalu i mogu reći da nisam imao nikakvih problema šta se tiće funkcioniranja mobitela. {#}{#}.

Sve se nema.Možeš mislit.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 12:37 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Evo za rootane Galaxy Ace 5830 omogućavanje flash playera adobe koji otvara flash video u browseru koji koristite za ovo vam treba Rootani mob i RootExplore Pro.apk :

 

1.Skinite na sd card http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=792436& adobe.flashplayer u zip fajlu.

2.Skinite na sd card http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=792437&d lib.zip file

3.Instalirajte adobe.flashplayer iz prvog linka ali ne pokrećite.

4.Kopirajte sa RootExplorerom lib.fajlove iz lib.zip koji ste skinuli iz drugog linka u data/data/com_adobe_flashplayer/lib/ zaljepite u mapu /lib/.

5.Napravite fix dopuštenja na svakom fajlu koji ste kopirali u data/data/com_adobe_flashplayer/lib/ kao na slici rw-r-r isto preko RootExplorera udite u lib. mapu i tamo za svaki fajl napravite dopuštenje.

6.Evo to je to sada imate flashplayer i pokrećete flashvideo iz browsera.

 

Ja sam radio po ovom tutorijalu i nisam imao nikakvih problema prilikom pokretanja videa i instaliranja ovih stavki na svom Galaxy Ace 5830.

 

Ovo je tutorijal sa Xda foruma i ne odgovaram za probleme koji se mogu dogoditi tako da ovo radite na svoju odgovornost.

 

Lijep pozdrav !!!

Sve se nema.Možeš mislit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2012 17:52 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Daj onda barem navedi konkretne prednosti rootanja.

Ne stvari poput mogućnosti clockanja procesora već nešto baš korisno ako ima.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pa rootanje samo po sebi dozvoljava puno ovlasti izvođenja radnji koje nemaš ako nije rootan, a ako ne znaš što je rootanje onda ti ni ne treba. Googlaj malo pa vidi što ti to nosi i nije samo to da dižeš takt procesora nego i da zabranjuješ nekim aplikacijama da ti troše promet kad se spajaju na net putem 3g ili H kao i da deinstaliraš neke aplikacije sa stock roma koje nisu povezane a google accountom, npr: radio, all share, notes itd... a ujedno možeš stavljati i druge romove za svoj Ace te ih stavljati, promijeniti kernel. Evo samo onaj post o postavljanju flash playera u browser da ti ne povlaći na mob. video je jedna od tih mogućnosti.

 

Svatko ima svoje želje da nešto promijeni ali i radi to na svoju odgovornost.

Lp 

Sve se nema.Možeš mislit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...

Pa rootanje samo po sebi dozvoljava puno ovlasti izvođenja radnji koje nemaš ako nije rootan, a ako ne znaš što je rootanje onda ti ni ne treba. Googlaj malo pa vidi što ti to nosi i nije samo to da dižeš takt procesora nego i da zabranjuješ nekim aplikacijama da ti troše promet kad se spajaju na net putem 3g ili H kao i da deinstaliraš neke aplikacije sa stock roma koje nisu povezane a google accountom, npr: radio, all share, notes itd... a ujedno možeš stavljati i druge romove za svoj Ace te ih stavljati, promijeniti kernel. Evo samo onaj post o postavljanju flash playera u browser da ti ne povlaći na mob. video je jedna od tih mogućnosti.

 

Svatko ima svoje želje da nešto promijeni ali i radi to na svoju odgovornost.

Lp 

Dobro znam što je rootanje android telefona, samo me zanima koje to točno konkretne a jako bitne/korisne radnje ti budu omogućene baš na Galaxy Ace-u.

Aplikacijama spajanje na net zabraniš i bez rootanja, za to uopće ne treba root.

Deinstalirati "tvorničke" aplikacije baš i nema puno smisla jer večina ih je ili korisno ili zauzima jako malo prostora tako da ne smeta.

Stavljati druge romove također nema neku svrhu (osim možda igranja i eksperimentiranja), time lako smrdaš mobitel. Stock rom nadograđen i ovako radi dovoljno dobro.

Fix ideje o Flashu na Galaxy Ace ne drže vodu, instaliraš Flash i pokazuje ti kao da ga ima ali ti nijedan browser onda ne radi baš našto dobro, crasha se, ne vrti flash.

Zašto? Zato što Aceov procesor ne podržava (nema) određene instrukcije koje Flash Player zahtjeva.

Mana rootanja je gubitak jamstva (ajd ti napravi unroot na neispravnom mobitelu) i manja sigurnost samog uređaja (lakša instalacija malicioznih programa).

 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

 Ti imaš svoje mišljenje , a ja imam svoje. Nekolicina sa xda foruma rade za kompanije romove koji ispravljaju greške sa stocka. Flash player koristim i ne ruši mi se browser i video gledam iz broswera jer je napravljeno za to. Deinstaliranje nekih nepotrebnih aplikacija sa stock roma može i ne mora, ali stavljanje bržih custom romova zašto ne, a za to je potreban root. Isto tako za jednu apk koja ima više funkcija za finije ugađanje moba treba root jer bez roota moraš stavljati nekoliko programa da bi to napravio i to što govoriš da se apk. može i bez roota zabraniti spajanje na net ne znam sa kojom apk. Ma mislim da je root dobar za mene, a to što drugi misle ili im nije potrebno je njihova osobna stvar. Rootanjem se gubi garancija, ali je po nekim tutorijalima moguć i unroot tako da opet vrijedi garancija.

Ako se nešto dogodi tijekom rootanog mobitela servis ili traženje riješenja po netu ako nije hard problem, a što misliš da sa ne rootanim mobitelom ne može biti problema i dok je garancija ok, a kada istekne šta onda? Mislim da je netko na temi već imao problema sa mobom pod garancijom i nosio na servis gdje su mu preko odina stavljali stock rom i na kraju nije mogao preko Kiesa nadograditi na noviju verziju stock roma i evo problem.

Tko voli neka izvoli i to na svoju odgovornost jer moguće su greške i problemi zato se stavlja upozorenje.

Lp !!!

Sve se nema.Možeš mislit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

vjeruj mi probao sam se s rootanjem, od androida 2.3.7 pa do 4.0.1  4.0.3 i imao sam velikih problema u vraćanju originalnog softwera, odnosno u servisu su imali :)) i sad koristim službeni 2.3.6.  povodom tog iskustva jedan savjet - nemojte rootati jer konkretno ne dobivate mnogo a gubite puno i previše - prvo garancija, drugo nijedan android ne radi toliko brzo i dobro kao original, i kao treće na original verziji nema grešaka, dok za neslužbene verzije ima kolko očeš, i kao četvrto - možete vrlo lako sjebat mob.   svako ima svoje mišljenje - al moj vam je savjet - držte se originala!

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Pozz!
Ti si jedan od koji je to radio i bio upoznat da su mogući problemi, a ipak nisi šlušao. ;-))
Pa nitko nikoga ne nagovara na nešto da mora. To je odluka osobna svakog od nas. Ali ako se netko i upusti u to ipak ina riješenja na kraju . Nitko ne mora slušati niti mene , a niti tebe. To je osobna stvar ali kako ti daješ savjet da ne urade ja nigdje ne nagovaram da rade već ako se netko odlući svojevoljno daipak saznaju kako to ućiniti.
Pozz !!!
Sve se nema.Možeš mislit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Zanima kako si skinio android 2.3.6. jel ja imam jos uvijek 2.3.3. i preko programa Samsung Kies na PC-u i na samom mob pise da novijeg softvera nema?! Ako mozes pomoci bio bi zahvalan

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
matt17 kaže...

Zanima kako si skinio android 2.3.6. jel ja imam jos uvijek 2.3.3. i preko programa Samsung Kies na PC-u i na samom mob pise da novijeg softvera nema?! Ako mozes pomoci bio bi zahvalan

 Bok !!!

 

Sve ovisi o operateru kojeg koristiš, ali kako staviti noviju verziju ima na više naćina.

 

Preko Odina i na stranici  samfirmware se skine rom za naše podrućje EU ili tražiš na xda forumu stock rom za Galaxy Ace GT S5830 i postupak kako se stavlja.

 

Evo toliko od mene i pozz!!!

Sve se nema.Možeš mislit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
matt17 kaže...

Zanima kako si skinio android 2.3.6. jel ja imam jos uvijek 2.3.3. i preko programa Samsung Kies na PC-u i na samom mob pise da novijeg softvera nema?! Ako mozes pomoci bio bi zahvalan

 Bok !!!

 

Sve ovisi o operateru kojeg koristiš, ali kako staviti noviju verziju ima na više naćina.

 

Preko Odina i na stranici  samfirmware se skine rom za naše podrućje EU ili tražiš na xda forumu stock rom za Galaxy Ace GT S5830 i postupak kako se stavlja.

 

Evo toliko od mene i pozz!!!

Jel moze mozda neki link ako nije problem?

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ovo ti je link na xda forum i postupci rada sa Odinom. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1034145

Dobro proući i gledaj što se traži za postupke flasha.

 

Za skidanje orginalnog stock roma sa Samfirmware.com da bi skinuo rom moraš se registrirati.

Sve se nema.Možeš mislit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

zdravo matej

 

čitam malo stranice vezane za moj galaxy ace i vidim,da bi rado nadgradio svojeg. pa da ti pomognem. idi na

 

1.http://mojblink.com/samsung_galaxy_ace_upgrade_android.t124220

          i dobro pročitaj.

2.prijavi se,skini torent app. i smesti ga na pc

3.potegni   Samsung Galaxy Ace Upgrade Android veličine 154.9 MB na pc i slijedi kako ti piše.

4.to ti je najjednostavnije.

 

baš sam danas nadgradio svog galaxy ace iz 2.3.3 na 2.3.6.

 

pozz iz celja

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pošto i vi ovo možete koristiti, pa da vidite.

 

Uglavnom, Samsung servis za praćenje i daljinsko kontroliranje uređaja preko interneta, malo problema za one s Custom ROMovima (ovisi do ROM-a jel podržano), ali samo nađete *.zip za flashanje i sve je u redu, a ako je uređaj na stocku neće bit problema. 

Usluga se zove Samsung Dive, a ovde imate detaljnije objašnjeno i video kako to funkcionira. Uglavnom, nema potrebe za instalacijom Lookouta, samo se prijavite na Samsung Račun i možete korisiti servis.

 

LINK

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2012 12:28 (Mitsuoka).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Može preporuka neke dobre torbice za ovaj mobitel.

 

Hvala.

Valentin
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ovo je tutorijal sa XDA foruma za stavljanje ClockWorkMod Recovery u .zip file koji su Rootali Galaxy Ace S5830 : Ne za GT5830i Ace

 

1.Prvo skinite sa ovog linka http://forum.xda-developers.com/. CWM 5.0.2.6 na PC i ne otpakiravajte ga.

 

2. Prebacite skinuti zip file sa PC-a na SD card mobitela ali ne ni u jednu mapu nego da kad uđete u SD card da  vidite taj .zip file.

 

3. Ugasite svoj mobitel i nakon toga uđite u Stock Recovery mobitela istovremenim(zajedno 2 sec dok se ne podigne Recovery) držanjem tipki Power+Home vidjet ćete Recovery ekran.

 

4. Izaberite tipkom Volumen stavku Install from a sd card i potvrdite tipkom Home (crna tipka u sredini mobitela).

 

5. Tipkom Volumen dođite do tog recovery-clockwork-5.0.2.6-galaxyace-fix.zip te potvrdite tipkom Home.

 

6. Ništa ne dirajte dok postupak ne završi flash i ne restarta se mobitel nakon čega ulazi u taj novi Recovery.

 

7. Sada samo potvrdite Reboot system now i mobitel vam se boota i to je to.

 

 Eto sad imate novi Recovery iz kojeg možete stavljati custom romove u zip. file ali prvo napravite backup orginalnog roma sa ClockWorkModom tako da možete napraviti restore backupa ako bude kakvih problema sa stavljanjem custom romova.

 

Ovo radite na svoju odgovornost i ne odgovaram ako bude ikakvih problema.

 

Pozz !!!

Sve se nema.Možeš mislit.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 12:38 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

 

 

*********************TUTORIAL CWM BACKUP I RESTORE*********************

 

Imao sam par upita šta i kako se koristi CWM (ClockwordMod Recovery) za backup ROMa i restore postojećeg backupa. Pa evo kratki tutorijal,većina vas to zna a za one koji ne znaju dobro će im doći.

Zašto je koristan "CWM backup"? Izradom takvog backupa radite KOMPLETAN backup svog mobitela! Znači backupira se ROM,kernel,sve postavke,aplikacije,sms,kontakti,znači apsolutno sve! Kao da "uslikate" trenutno stanje svoga mobitela u jedan jedini backup.

 

Imate neki ROM na svom uređaji,sve ste poštimali,sredili,sve vam dobro funkcionira ali vam vrag neda mira pa želite flashati neki drugi ROM? Budući da ne znate dali će vam nakon flashanja novog ROMa sve raditi kao što ste zamislili zašto nebi napravili backup postojećeg stanja prije flashanja,pa ako vam nešto ne štima,lako se vratite nazad na stari ROM.

Tu na scenu stupa CWM recovery i opcija backupa koja se tamo nalazi.

 

Da bi imali CWM recovery morate biti rootani (neću u detalje).

 

  1. U CWM ulazite držanjem tipki Home tipka + tipka za paljenje uređaja
  2. Nakon što ste "ušli"u CWM navigirate se na sljedeći način: Volume + vas diže gore u stavkama,Volume - dolje,a svoj odabir potvrđujete pritiskom na tipku za Home.
  3. Spustite se na opciju backup i restore
  4. Odaberite opciju backup
  5. Automatski će početi kompletan backup mobitela (naravno,ne i SD kartice)
  6. Backup traje cca 5 minuta i na vašoj internoj memoriji (može se backupirati i na SD karticu,al zaboravimo na to) će zauzeti otprilike 800-1200 MB (ako nemate dovoljno mjesta prije backupa će te biti upozoreni na to)
  7. Kada završi backup možete slobodno restartati uređaj ili raditi dalje po CWM što ste planirali (tipa wipe-ati prije instalacije novog ROM-a)

 

Postupak restora (povrata) već backup-iranog ROMa:

 

  1. Jednak postupku backupa,samo u točki 4 birate restore
  2. Ako imate više backupa,odaberete onaj koji želite vratiti i stisnete tipku Home (svaki backup označen je datumom i vremenom kreiranja)

 

To je to,postupak je jednostavan,praktički nema mjesta za pogrešku a ta mogućnost je jako korisna za ljude koji češće flashaju.

Backup-irajte neki stabilni ROM koji ste lijepo podesili,i uvijek mu se možete vratiti!

 

Tutorijal kopiran i malo izmijenjen ali napisao ga forumaš @DwightSchrute.

Sve se nema.Možeš mislit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

DSP Manager for Music :Neznam da li radi na GT5830i

 

Evo apk kojom možete podešavati ekvilajzere na svom mobu za slušalice, zvućnik ili bluetooth prijenos zvuka dok slušate muziku.

 

Za ovo vam je potrebno imati: Rootan Galaxy Ace, Root Explorer .apk i DSP Manager .apk (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1397429) i omogućite u postavkama Instaliranje iz Nepoznatih izvora.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1397429 ovdje su vam slike kako bi to trebalo izgledati.

 

1. Skinite DSP Manager .apk na SD card.

2. Kopirajte ga i zaljepite u /system/app (koristite Root explorer .apk za postupak).

3. Napravite dopuštenja na DSP Manager .apk kao na slici ( Set the premissions to RW-R-R ).

4. Zatim instalirajte DSP Manager .apk pritiskom na nju.

5. I to je to imate DSP Manager .apk na svom mobu i podešavajte zvukove i ekvilajzere kako vam paše.

 

Ovaj postupak sam napravio na svom Galaxy S GT5830 Ace i mogu potvrditi da radi ali ako iz ne znam kojeg razloga vama neće htjeti raditi nisam odgovoran i ovaj tutorijal je preveden sa xda foruma i ne odgovaram na moguće probleme. 

 

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 14:25 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pozdrav ekipa,
Ja sam iz BiH. Imam Samsung Galaxy Ace, radila sam mu root, stavljala razne romove ali opet nisam nasla nesto sto je dobro da zadrzim, da ne štopa, da sve radi normalno.
Pa ja sam jucer preko Odina, Instalirala sam sa SamMobile Firmawara (ovo mi pise kad ukucam onaj kod =S5830XWKPY, verziju 2.3.3, a o telfonu osnovna verzija S5830XWKP8), sinoc sam skinila i Samsung Kies ali kad spojim mobitel (pise da mi je najnovija programska oprema / PDA:KPY/PHONE:KP8/CSC:KP5(ERO)  . 1. Ovako me interesuje da li da ostavim rootovan mob? 2. Da li da mjenjam softwer? 3. Koji je bolji izmedju froyo i ovih? 4. Ako zadrzim ovaj softver kako da prebacujem na Sd card jer vecinu od app ne mogu da prebacim, a neke mogu?. Hvala na kvalitetnom odgovoru

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pitanjce, gubili se garancija na rootanje ili na nadogradnju softvera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Oseka kaže...

Pitanjce, gubili se garancija na rootanje ili na nadogradnju softvera?

Službenom nadogradnjom putem Kiesa ne gubiš jamstvo.

Rootanjem uređaja, stavljenjem custom romova i sličnim gubiš garanciju.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...
Oseka kaže...

Pitanjce, gubili se garancija na rootanje ili na nadogradnju softvera?

Službenom nadogradnjom putem Kiesa ne gubiš jamstvo.

Rootanjem uređaja, stavljenjem custom romova i sličnim gubiš garanciju.

 Rootanjem i stavljanjem custom romova gubiš garanciju ali uvijek postoji onaj ali ako ga unrootaš i vratiš na stock firmware sa njegovim recoveryem nebi trebao imati problema što se tiče garancije. Neki servisi ne rade nikakve probleme i priznaju garanciju ako je mobitel samo rootan jer to je službeno moguće na mobitelu kojom si daješ admin ovlasti kao i na kompu.

Službena nadogradnja putem Kiesa nije moguća nakon toga.

 

Za daljnju nadogradnju koristiti Odin v4.38 i stock firmware skinuti sa samfirmware.com i napraviti flash preko PC-a i mobitel staviti u Download Mod (POWER+VOLUME DOWN+HOME), spojiti sa Pc-om putem usb-a.

Tutorijal: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1034145

 

Evo ti link sa xda foruma gdje se vraćaš na orginalni rom putem CWM Recovery-a ako je napravljen Nandroid backup sa CWM Recovery:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1606336.

 

Kako je ovo tutorijal stavljen ili vodi na xda forum te ukoliko se upustite u takvo što uvijek postoji mogućnost da dođe do problema tako da sve što radite, radite na svoju odgovornost.

 

 

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2012 10:24 (Fero).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

nekad mi se nece mob da otkljuca treba mu minut ili dva ..bilo je sve uredu dok ga nisam vratio na tvornicke postavke i sad mi se to desava ..zamjeno sam memori karticu i opet se desavalo sad sam je skroz izvadio izgleda da se vise nedesava.kad sam ga tek dobio to mi se desavalo i umedju vremenu je prestalo sve dok ga neki dan nisam resetovo sad opet jednostavno nekad nece da se otkljuca 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Updateovao sam ovaj telefon na zadnju ponudjenu verziju (2.3.6), medjutim opet najveca rezolucija kod kamere je 320x240. Na koji nacin povecati rezoluciju kamere?

Hvala
Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Kamera 640x480 kad prebaciš na snimanje videa u apk Kamera u postavkama kad prebaciš na snimanje videa. Ja sam na 2.3.3 i radi mi.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Evo ja sam mob danas narucio preko tele cvaj + paket revolucija pa me zanima jel sam dobro ucino ili ne? Po specifikacijama mi se cini jako solidan za 1k?

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Skywalker5 kaže...

 Po specifikacijama mi se cini jako solidan za 1k?

Za tu cijenu ok mob..{#}

De gustibus non est disputandum.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Imam problem sa unutrasnjom memorijom telefona. Imam neke "aplikacije" koje je nemoguce izbrisati ili ne znam.:s Hvala.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Jaka88 kaže...

Imam problem sa unutrasnjom memorijom telefona. Imam neke "aplikacije" koje je nemoguce izbrisati ili ne znam.:s Hvala.

 Koji mob? Da li si ih ti instalao i da li si rootao mobitel ?

 

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2012 20:56 (Fero).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Samsung Galaxy Ace S5830,nisam. Kupih sad novu mem karticu od 4gb nadam se da ce bit bolje???

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice