Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.196
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

nemozem uci sa komandama Recovery tipkama, Power+Volumen up+Home

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 14:13 (sekiz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

zna li neko kako otkljucati mob,zakljucan mi je na jednoj mrezi.Mob je rootan i ima rom na njemu.

Trazio sam po netu al sve bezuspjesno :/

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

I, koji je trenutno najbolji rom za ovaj uređaj?

Tražim nešto s čim bi mob bio brži te ne bi imao problema s wifi i nestabilnošću (zna mi se kao resetirati, jednostavno se zatvore sve aplikacije i na kratko vrijeme bude crna pozadina bez telefonskog signala i aplikacija).

Valjalo bi da podržava overclock procesora (da mogu podići s 800 na barem 900 ili 1000 MHz) i da ima podršku za produženu particiju (da na kartici napokon napravim).

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...

I, koji je trenutno najbolji rom za ovaj uređaj?

Tražim nešto s čim bi mob bio brži te ne bi imao problema s wifi i nestabilnošću (zna mi se kao resetirati, jednostavno se zatvore sve aplikacije i na kratko vrijeme bude crna pozadina bez telefonskog signala i aplikacija).

Valjalo bi da podržava overclock procesora (da mogu podići s 800 na barem 900 ili 1000 MHz) i da ima podršku za produženu particiju (da na kartici napokon napravim).

stavi sebi reinaction nije los rom.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...

I, koji je trenutno najbolji rom za ovaj uređaj?

Tražim nešto s čim bi mob bio brži te ne bi imao problema s wifi i nestabilnošću (zna mi se kao resetirati, jednostavno se zatvore sve aplikacije i na kratko vrijeme bude crna pozadina bez telefonskog signala i aplikacija).

Valjalo bi da podržava overclock procesora (da mogu podići s 800 na barem 900 ili 1000 MHz) i da ima podršku za produženu particiju (da na kartici napokon napravim).

Ja već mjesec dana imam Ultimatum Rom 2.9 i zadovoljan sam. Brz, baterija traje više nego na stocku.

Preporuka.

 

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Nisam rekao - mora podržavati hrvatski (jezik izbornika i svega ostalo, kao što stock rom ima).

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...

Nisam rekao - mora podržavati hrvatski (jezik izbornika i svega ostalo, kao što stock rom ima).

 Probaj pa ako ti se ne svidi uvijek se možeš vratiti na oficielni http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2202251.

 

Za hrvatski jezik to nećeš naći skoro nigdje da piše multi-language a u romu ipak ima i Hrvatski jezik tako da sam 99,9 posto siguran da ima i ovaj.

"Just A Dream ".
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

mozete li mi reci zasta sluzi 3g mrezaa jel sta drukcije ako isklj 3g??

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
mrakus kaže...

mozete li mi reci zasta sluzi 3g mrezaa jel sta drukcije ako isklj 3g??

 

 ako koristiš internet na mobitelu, a isključiš 3g/h onda je protok data podataka spor, jer ide preko Edge ili ti E mreže koja je dosta sporija.

Ali ako isključiš i podatkovni promet u postavkama mobitela onda ti se mobitel nikako ne može spojiti na internet ili aplikacije u pozadini trošiti data podatke . Tako  dobivaš samo običnu GSM mrežu.

"Just A Dream ".
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

jel ima ko od vas viber na samsung galaxy ace s 5830 ja ga imam kooko vidim dosta usporavama mob?? jel istina?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
mrakus kaže...

jel ima ko od vas viber na samsung galaxy ace s 5830 ja ga imam kooko vidim dosta usporavama mob?? jel istina?

 

Meni je stvarao mikrofoniju pa sam ga maknuo. Kada me netko nazove čuje i sam sebe s kašnjenjem od možda sekundu ili manje.

Twitter: @191x7
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

jel mi moze ko ljepo objasnit bas dobro dobro postepeno kako da ubrzam mob jel nekuzim se tolko dobro u androide i to .. vidio samono na osmoj str ja se nemog snac

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

kako da napravim da mi aplikacije sprema na sd karticu??? jel meni pokazuje da su mi vec na sd kartici a meni i na mobilnoj memoriji isto skidaa imam jos 60 mb a imam 4 igrice fb viber i operu kako da napravim plzz pomagajteeee

{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
mrakus kaže...

kako da napravim da mi aplikacije sprema na sd karticu??? jel meni pokazuje da su mi vec na sd kartici a meni i na mobilnoj memoriji isto skidaa imam jos 60 mb a imam 4 igrice fb viber i operu kako da napravim plzz pomagajteeee

{#}

Pa nikako. Ne može ti aplikaciju prebaciti a da jedan dio nje ne ostane u internoj memoriji. Rekao sam ti preko privatnih poruka kada si me gnjavio, imaš App2SD tj AppMgr III i ako je mob rootan imaš Link2SD.

Twitter: @191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...
mrakus kaže...

kako da napravim da mi aplikacije sprema na sd karticu??? jel meni pokazuje da su mi vec na sd kartici a meni i na mobilnoj memoriji isto skidaa imam jos 60 mb a imam 4 igrice fb viber i operu kako da napravim plzz pomagajteeee

{#}

Pa nikako. Ne može ti aplikaciju prebaciti a da jedan dio nje ne ostane u internoj memoriji. Rekao sam ti preko privatnih poruka kada si me gnjavio, imaš App2SD tj AppMgr III i ako je mob rootan imaš Link2SD.

poslao mi je 14 privatni poruka.Lijepo mu kazem rootaj mob i instaliraj titanium..

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
tpg kaže...

poslao mi je 14 privatni poruka.Lijepo mu kazem rootaj mob i instaliraj titanium..

I mene je gnjavio. Očito je neki klinac koji ne zna što bi, a ništa nebi - ne bi ni trebao, jer da ide rootat, stavljat custom rom i slično pa da uništi mob što su mu roditelji kupili ili koji je dobio za rođendan/pričest/prvi_dan/_škole...

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pomagajte, što nakon Galaxy Ace:

 

2 Samsung Galaxy Fame
6 Huawei Ascend Y300
Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Huawei naravno
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Kupio sam ovaj telefon i mogu reci da sam zadovoljan sa njim.

Ali imam jedan problem. E ovako;

Nakon sto sam kupio telefon,nisam bio bas zadovloljan baterijom stoga sam kupio

 

High-Capacity Gold Battery 

Samsung Galaxy GT-5830 

Ona ima 2450mAh a traje mi jedan dan

Sta da radim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Podesi si mob na što manju potrošnju energije i to je to.

Dakle najnižu svjetlinu, gašenje ekrana nakon 15-30 sekundi, isključen wifi, isključen gprs, prebačeno s 3G an 2G, isključeni paketni podatci (podatkovni promet) itd.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Moze li se ikako uć u recovery osim preko volume-home-power jer mi neradi volume tipka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
r3c0d kaže...

Moze li se ikako uć u recovery osim preko volume-home-power jer mi neradi volume tipka?

Može ja sam koristio ovu apk : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greatbytes.fastreboot

"Just A Dream ".
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830i

planiram da kupim samsung galaxy Ace s5830i   zanima me kako da prepoznam orginal  " jedan je " made by samsung"   drugi " made in vietnam by samsung"  i treca verzija made in china

 

koji je orginal  dali se na osnovu toga moze zakljuciti ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Decki imam problem sa mojim samsung galaxy ace gt-s5830i 

Kada krenem da ga upalim vrti se samo samsungov logo

POMOĆ!!!

Zna li iko kako rijesti ovaj problem

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
belaaaaa kaže...

Decki imam problem sa mojim samsung galaxy ace gt-s5830i 

Kada krenem da ga upalim vrti se samo samsungov logo

POMOĆ!!!

Zna li iko kako rijesti ovaj problem

Evo ti i tu link pa si pogledaj http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=30477010&postcount=30

"Just A Dream ".
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

pozdrav ekipa, trebao bi malu pomoc  s linkovima jer sam dosta u zurbi i par savjeta, vec sam rootao 3 mobitela i stavljao custom romove, 2 samsunga i9000 i i9300 i huawei sonic tako da kolko tolko znam sta treba, ugl..frendica mi ima ovaj mobitel, jos ga nisam dobio u ruke al sam vec nasao par romova koje cu joj stavit ovisi koje si odabere mislim da ce to bit jedan od bas ova dva koja ste zadnja linkali, sva sreca kaj sam na kraju iso gledat po hrv forumima jer sam mislio da nema nis pametno tu :D

1.

ugl evo mislio sam stavit ovaj
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2202251

ili ovaj..s tim da mi je fora kaj mogu odabrat tu kakav ui ocu 
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2234221

 

ovaj mi je isto fora, mogo bi joj se svidjet taj xperia look, to sam tu vidio neko je preporucio al vidim da dosta dugo nije niko tam piso nista
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2053642 

i ovaj mi se cini ok
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1453165 

 

2. i jos jedna star mi je cudna nigdje kod ni jednog roma nisam vidio link za gapps? Da li je to vec unutra il? ak nije jel moze link neki molim vas, vidio sam da je neko koristio sim gapps koje su mi super bile, steta kaj slim bean nema podrsku za ovaj mob, al nezz jel su kompatibilne jos uvijek s ovim verzijam romova koje sam linkao, pa pliz ak neko zna da mi kaze

ne bi joj htio zbrickat mob bzvze i sve ponovo

 


3. posto ovaj mobitel ima malo rama i interne do koje verzije rama se isplati ici a da je "smooth" ili su svi 2.3.6 based? vidim na xda da je vecina jb/ics stile


4.recovery sam vec skinuo 5.0.2.6, kak se instalira, odem u mobitelom stoc recovery i samo install il?


5. i zadnja stvar ako bi mi neko molim vas mogao pojasniti ovu foru s prosirivanjem interne to je Fero objasnio par postova prije, moje pitanje je da li da to napravim dok stavim neki xy rom ili dok je jos na stocku jer mi se cini ko vrlo korisna stvar :D
puno hvala unaprijed na vremenu i trudu za odgovor 

Accidentaly sent from my SGS i9000
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.6.2014 3:30 (Purger99).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Purger99 kaže...

pozdrav ekipa, 

Preporučio bi ti Ultimatum rom(drugi link koji si dao).

Imam ga više od pola godine i radi bez greške. Gapps je već unutra.

Jedini bug koji sam primjetio je da ako staviš mobitel punit, za 5 minuta će pisat 100% što naravno nije istina.

Jedno punjenje preko noći i baterija traje i do 3 dana (normalnog korištenja).

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 9:48 (Regular John 19).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

trebao bih pomoc oko rootanja navedenog mobitela na verziji androida cyanogen mod 10.1 jelly bean v4.2.2, googlao sam i ne mogu nac nikako, nema teoretske šanse.. :/

 

 

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pozdrav Lljud ,znaci roto sam telefon instalirao Clockwork recovery ...I nesto rikto sa memorijom sd kartice i sad upalio i nije to upalio.i sad ja iso factory reset i sve pobrisao ... i sad nece da se upali staji na logu ..? sta da radim pomagajte ?

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
dameoff kaže...

Pozdrav Lljud ,znaci roto sam telefon instalirao Clockwork recovery ...I nesto rikto sa memorijom sd kartice i sad upalio i nije to upalio.i sad ja iso factory reset i sve pobrisao ... i sad nece da se upali staji na logu ..? sta da radim pomagajte ?

prvi boot nakon factory reseta zna potrajat probaj ga ostavit da vrti jedno vrijeme, jel možeš uć u recovery?

Tarzan skače u mekinje.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice