Samsung Galaxy Mini S5570

poruka: 2
|
čitano: 8.222
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Mini S5570".
16 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] gamer2: Samsung Galaxy Mini S5570
Koristim ovaj mobitel oko dva mjesec. Zasada sam s njime s njime vrlo zadovoljan. Vrlo lijepo sjeda u ruku i lagan je.
Dizajnerski mozda i nije najpogodeniji sasmusngov uredaj, ali izgleda simpaticno i po nekim detaljima se vidi da je namijenjen mladoj populaciji, ponajvise zbog kricavo zelene boje koja prolazi po boku uredaja. Meni se to svida.
Pogonjen je Androidom 2.2 koji omogucuje spremanje skinutih sadrzaja na microSD karticu, sto je velika prednost u odnosu na prijasnje And OS.
Po meni najveca mana ovog uredaja je to sto su na ekran od 3.1 inca stavili rezoluciju 240x320. Nije to toliko strasno za one koji po prvi put koriste ovakav tip uredaja kao ja npr., ali za one iskusnije ovo ce vrlo vjerojatno biti da odustanu od kupnje ovog uredaja. SAm prikaz slike je vrlo dobar i boje su ostre, ali zrnatost uvelike smanjuje sveukupnu kvalitetu prikaza. Sto se mene tice, sasvim ok za prvi smartphone, napredni korisnici ce biti razocarani...
Uredaj je u radu vrlo fluidan i tek u iznimnim trenutcima pokazuje da ima samo 600 Mhz pod haubom.
To se prvenstveno odnosi na zahtjevnije internet stranice i poneku igu ( Angry Birds ponajvise).
Uredaj je vrlo dobro opremljen i dolazi sa svime potrebnim da bi imao status smartphonea...
Tu su GPS, WLAN,HSDPA, multitouch, i zahvaljujuci brdu Android marketu brdo aplikacija kojim ovaj uredaj mozete personalizirati do besvijesti.
Prigovorio bih jos mozda na nepostojanje posebne tipke za fotoaparat koja bi trebala biti na boku uredaja ali je nena, ali onda mozda je i bolje, jer fotoaparat je tek osrednje kvalitete, no za mene fotic na mobu igra sasvim nevaznu ulogu. Za povremeno slikanje dobro dode ali sve iznad toga je puno za ocekivati.
Na svoj uredaj sam si instalirao Rock Player koji vrti sve poznate videoformate, a reprodukcija se odvija glatko i bez trzaja.
Sve u svemu ovaj uredaj je idealan za one koji se tek uopznaju sam svijetom smartphoneova i ne zele potrositi puno novaca.
U simpa paketu stoji 1048 kn i za taj novac cete dobiti punu funkcionalnost smartphonea, naravno ako mozete zamiriti na nesto losiji ekran i slabasan fotoaparat, ja sam zamirio i prezadovoljan sam...
ukupna ocjena
Moj PC  
4 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini S5570

Imam ga nekoliko tjedana i odusevljensam s njime.Solidan procesor od 800 MHZ i 300 mb rama.Igre koje igram idu glatko,neka ponekad zasteka.Fotoaparat je kak-tak mada ne slikam mnogo.Video i audio reprodukcija (integrirani softver) je odlicna.Podrzava MP3,MP4,3GP te AMR.I dosta.Za cijenu neznam dobio sam ga od ujaka.

Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice