Samsung Galaxy Note

poruka: 19
|
čitano: 9.774
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Note".
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note

Omg, koliko je to čudo.

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

ko ce ovo nositi u dzepu?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note
da ga imam nebi imao problema sa nošenjem :) lici po specifikacijama na mob kakav sam cekao :)
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

Ja sam mislia da je Dell Streak 5 bia velik o.O

Al neka neka ipak je ovo mini tablet/smartphone

how much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

sutra ga dobivam na testiranje....izgleda jaaaako dobro i za zimsko doba je idealan za nošenje.....

PrisojeTG
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note
PrisojeTG kaže...

sutra ga dobivam na testiranje....izgleda jaaaako dobro i za zimsko doba je idealan za nošenje.....

 

Napravi review i objavi ga ovdje na forumu ;).

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

Jedva čekam recenziju.

I daj molim te vidi jel se može normalno Skype instalirati, a da nema problema pri korištenju.{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

Galaxy Note je uvjerljivo najbolji telefon koji sam imao...jednostavno mu tražim manu ali je nema...možda na ljeto...{#} ....

PrisojeTG
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note
PrisojeTG kaže...

Galaxy Note je uvjerljivo najbolji telefon koji sam imao...jednostavno mu tražim manu ali je nema...možda na ljeto...{#} ....

Koliko si dao za njega (i gdje)?

Gledam na Njuškalu 5500kn.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

Kupio na sivo preko njuškala ... 4300 kn. Predobro. Napokon sve u jednom telefonu.

Mana mu je jedino što je za neke patuljke prevelik.

Žao mi vas je  ... {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2011 22:11 (Buddhazg).
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Buddhazg: Samsung Galaxy Note
Ovo je najbolji smartphone. Telefon + tablet + PDA = Phoneblet. Vrijeme će pokazati da sam bio u pravu. Nadam se da će se nastaviti proizvoditi smartphone-ovi sa ekranom iznad 5 inča. Nekim na prvi pogled izgleda prevelik, ali nakon 3 dana se navikneš i izgleda kao i svaki drugi. Imaš sve u jednom telefonu. Predobro. Tko nije vidio i nije isprobao ne može davati komentare !
ukupna ocjena
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Recenzija] Buddhazg: Samsung Galaxy Note

Vidim ima dosta ekipe koja prodaje "na crno" na njuškalu, koliko su pametne takve kupovine?

Ipak je skoro 2000kn jeftiniji tamo nego na www.nabava.net

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] Buddhazg: Samsung Galaxy Note
segregator kaže...

Vidim ima dosta ekipe koja prodaje "na crno" na njuškalu, koliko su pametne takve kupovine?

Ipak je skoro 2000kn jeftiniji tamo nego na www.nabava.net

Ja sam svoj kupio prek njuškala,nov zapakiran, garancija i štambilj slovenski 2 godine i 1 godina garancije ovdje u servisu od čovjeka od kojega sam ga kupio..vec sam kupovo od njega tako da nema brige...lik radi 10 godina sa telefonima

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

hey!!!! mene bi zanimalo kako se kresu cijene za taj mobitel????? moram ga kupit zato!!!! hvala u naprijed!!!! Ciao

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

ali ako nekoga zanima imam galaxy s2 za prodaju !!!! Ciao

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note
cro1979 kaže...

hey!!!! mene bi zanimalo kako se kresu cijene za taj mobitel????? moram ga kupit zato!!!! hvala u naprijed!!!! Ciao

 3800-4400 kn na njuskalu...u ducanu je oko 6000

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note
It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note

Ovaj mob ni po cemu ne zaostaje za Galaxy S2 GT-I9100?

 

Barem prema specifikaciji razvaljuje.

 

Kamera je super?

 

Koliko baterija traje uz intenzivnije koristenje (snimanje kamerom, slikanje, gledanje videa i slikak, surfanje internetom 3-4 sata dnevno max sve zajedno)?

 

Vidim da Mugen Power ima i bateriju od cak 4500 mAh

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 23:47 (weber).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice