Samsung GT-i5800 Galaxy 3

poruka: 21
|
čitano: 14.670
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung GT-i5800 Galaxy 3".
13 godina
offline
[Recenzija] sako9800: Samsung GT-i5800 Galaxy 3
Ima par tjedana sam nabavio Samsung Galaxy 3 i imam same pohvale, pogotovo nakon što sam jučer instalirao Android 2.2 Froyo. Puno je brži, baterija je izdržljivija i sve je super. Za novce koje se trebaju izdvojiti za njega ( 1995 u Tele2 kn bez preplate) stvarno je super izbor, Preporuka svakom!
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

Planiram kupiti ovaj mobitel i zanima me je li stvarno tako dobar kako ga je opisao gore sako9800?

 

SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2011 12:16 (Ivan M.).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung GT-i5800 Galaxy 3
bolji je optimus 2x za 2200kn.
2.854 Posts! And counting...
15 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

Mene zanima jel se može ovaj mobitel otključati na sve mreže i kako jer ga planiram kupiti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

molim lijepo,a kako se instalira verzija 2.2 na 5800 mobitelu?hvala

baricic
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung GT-i5800 Galaxy 3
brankob kaže...

molim lijepo,a kako se instalira verzija 2.2 na 5800 mobitelu?hvala

Ako je mob iz tele2, bez problema preko kiesa, ako je u t-mobile-u, i mene to zanima, pa nek netko javi, i da link na odgovarajuci firmware i update prog.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung GT-i5800 Galaxy 3

imam kies i tele2 i 5800 mob i dalje nista neznam molim pomoc.hvala!

baricic
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung GT-i5800 Galaxy 3

oprosti sto ti se javljam nakon jednog mjeseca ali evo ja sam pomocu ovoga linka napravio nadogradnju i mob puno brze radi preporuka!

 

 

http://213.202.123.24/forum/topic/recenzije-komentari-mobitela/samsung-gt-i5800-galaxy-3/88572.aspx

12 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

sada je dostupna službena nadogradnja preko kiesa

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2011 12:52 (dario5x5).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: [Recenzija] sako9800: Samsung GT-i5800 Galaxy
sako9800 kaže...
Ima par tjedana sam nabavio Samsung Galaxy 3 i imam same pohvale, pogotovo nakon što sam jučer instalirao Android 2.2 Froyo. Puno je brži, baterija je izdržljivija i sve je super. Za novce koje se trebaju izdvojiti za njega ( 1995 u Tele2 kn bez preplate) stvarno je super izbor, Preporuka svakom!

Aj pls reci jos koju rijec o tom Galaxy 3, ne znam je li pametno da ga kupim polovnog za 600-700 KN.... kakav je touchscreen? kakav je kod gledanja youtuve video-a itd?

 

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] sako9800: Samsung GT-i5800 Galaxy

Kamera ti je 240p 15 fps, ali uredno vrti divx, youtube video. Touch je super, meni još nijednom nije zaštekao. Ja sam ga dobio za 95 kn na produljenje ugovora na 2 godine :) 

15 godina
online
Re: [Recenzija] sako9800: Samsung GT-i5800 Galaxy
Bug_boy kaže...

Kamera ti je 240p 15 fps, ali uredno vrti divx, youtube video. Touch je super, meni još nijednom nije zaštekao. Ja sam ga dobio za 95 kn na produljenje ugovora na 2 godine :) 

Koja tarifa?

 

Kamera me ne zanima, zelim neki Android mob, bitno mi je da je gledanje videa i touch (pozeljan je i multitouch al ne mora biti) koliko-toliko dobro, wifi, gps, da je zaslon od 16M boja.... to je uglavnom to, ima li on uopce bljeskalicu?

 

Inace sam na pretplati kod Vipa, ali jos traje ugovor (jos oko 1god) pa sam si mislio kupiti ovaj mob kod vipa i ubaciti si Vip karticu koju koristim za pretplatu, ali nigdje ne vidim taj mobitel u Vipovoj ponudi !?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

Boze sacuvaj koje vi cijene placate za taj telefon jos na pretplatu.

 

 

Ja ga novog sa garancijom planiram sad uzet za oko 1000 kn ili 270 KM.

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung GT-i5800 Galaxy 3
Intelovac123 kaže...

Boze sacuvaj koje vi cijene placate za taj telefon jos na pretplatu.

 

 

Ja ga novog sa garancijom planiram sad uzet za oko 1000 kn ili 270 KM.

Gdje ga uzimas?

 

I je li istina da ne radi flash (mislim za gledanje video-a) na Froyu?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2011 1:08 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3
http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Samsung GT-i5800 Galaxy 3
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2011 16:25 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] sako9800: Samsung GT-i5800 Galaxy

normalno ti radi gps, wifi, brz je internet, i baterija ti traje max 3.dana. Multitouch ima, ima i dosta besplatnih aplikacija, a i mob je općenito brz.

 

Al lose stvari su ti ove: nema bljeskalicu, ne mozes se sa usb-om spojit na komp i ne mozes aplikacije stavljat na microsd...

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] sako9800: Samsung GT-i5800 Galaxy
Bug_boy kaže...

ne mozes aplikacije stavljat na microsd...

 

Možeš, ako ga upgradeaš preko Kiesa na 2,2

12 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

planiram si kupi ovaj mob za par dana pa me samo zanima jel crni ima prednju kameru jer se baš i nevidi a na bijelom se vidi pa zato pitam.....a i nigdje nepiše ni za crni ni za bijeli....hvala

 

molio bih hitan odgovor....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

Imam ovaj mob i problem je:

Ne mogu aktivirati internet preko telefona. Dobio sam poruke od tele2, sve instalirao ali ne mogu uključiti "koristi podatkovne pakete" kad uključim ima zelenu kvačicu ali se ona makne sama?!?!

Ili ako držim gumb za isključivanje i stisnem podatkovna veze opet neće (mislim da sam stavio rootani firmware kad sam ga uzeo). Jel mi može netko pomoći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-i5800 Galaxy 3

1. Moguće je da nisi u Tele 2 mreži, već imaš T mobile signel (tebi je svejedno). Tada moraš uključiti i drugu kvačicu - podatkovni roaming.

2. Moguće je i da te mob zafrkava, kao što je i mene par puta. Tada rebootaj ili pali tu kvačicu 20 puta i više dok je jednom ne upali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice