Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

poruka: 49
|
čitano: 30.686
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung GT-P1000 Galaxy Tab".
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Ok, pitam zato što sam si mislio kupit eksterni HDD od 500 GB za njega, staviti filmove na pa ga nekako spojiti i uživati ;). Te bih mogao skidati filmove preko Taba i automatski spremati na HDD. Na jednom stranom forumu su mi predložili da probam ovaj adapter, ali neznam hoće li raditi iz jednostavnih razloga. Ako znate neki drugi način kako da spojim HDD na Tab samo javite, ili ću ja morati nešto skemijati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Čisto sumnjam da će raditi uz pomoć tog adaptera, kad je proširivanje moguće sa karticama do 32GB. Vjerojatno će i prepoznati HDD, ali ne cijeli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Neznam, sve je moguće. Ali, to je vanjska memorija i trebao bi je cijelu prepoznati. Druga stvar je memorijska kartica koju staviš u njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Jel se može nekako pristupit s galaxy tabom pristupit mreži(na modem mi je spojen usb hdd)da mogu ući u mrežu gdje je spojen hdd na modemu i kompa s kojeg bi si skidao ili stremao?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

jel neko zna na kojoj stranici skinut gangstar jel koji god sam skinuo ni jedan ne valja

Goran Anđelić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

E JEL ZNATE KAKO STAVITI ANDROID 2.3

Goran Anđelić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
Nema još službene verzije za njega. Moramo se još malo strpiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Evo da podignem temu iz pepela... flashao sam tab, stavio Gingerbread 2.3.3. sa Overcome 3.1.0. kernelom (Support RFS/EXT2/EXT3/EXT4, OC/UV with these steps: 1.4ghz, 1.2ghz, 1ghz, 800mhz, 600mhz, 400mhz, 200mhz, 100mhz, Replaced kernel jhash2 with jhash3, Adjusted kernel HZ value to improve smoothness, Optimized lowmemorykiller values, Optimized compiler flags, Voodoo Sound v9, Voodoo Lagfix, Overcome CwM Recovery v4.0.0.2, Full support of internal/external SD cards in Recovery, Simple I/O Scheduler added and set as Default, Kernel tweaks to VM and Scheduler for better performance, Built in CIFS/TUN/SlowWork support, Touchscreen Undervolting, RAM Undervolting, Stochastic Fair Blue (SFB) Network Scheduler, Autogroup Scheduler, Asynchronous I/O Enabled (AIO), Backlight Notifications) i oduševljen sam!

 

To je sad sasvim drugi uređaj. Može se smanjiti napon procesora i memorije za dužu autonomiju, ali to nisam dirao, zadovoljan sam s tim da mi drži 24h bez problema. Voodoo driveri za zvuk su odlični, zvuk je sad puno bolji i može ga se još pojačati. A Quadrant Score mi je sa početnih 840 sa Froyom skočio na 1604 {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Da li je izasao stock 2.3.3 ? Ima li netko uputstvo kako flashati ?

16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Navodno sve ide potpuno automatski preko Kiesa. Kolega svoj nije flashao i često gleda preko Kiesa ima li update-a. Zasad ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
Kako gdje? Molim te daj link sa uputstvima. Ovaj froyo je smeće na kvadrat.
16 godina
offline
Re: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Dečki sa XDA su danas postavili novi Kernel, verzija 4.0 (ROM je 2.3.3)

 

Uputstva i linkovi su u prvim postovima.

 

Za sve one koji imaju prošli njihov kernel, mogu slobodno napraviti No-Wipe instalaciju, ostali sve od početka (rom pa kernel).

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1317384

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 0:21 (Dardevil).
16 godina
offline
Re: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Evo i screen capture.

Slika Slika
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 0:25 (Dardevil).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Kad če taj update doč do nas?

 

Da mi nije do garancije joj sta bi mu napravio, ovako se telim s tim 2.2 ide mi na živce več !!!

 

... inače ako nekog zanima kako routani ili privremeno routani gt p1000 postavit da bude vidljiv na kučnoj mreži i kako da on vidi druge kompove preko wi fi-a nek postavi upit pa cu se dat u opis naravno i prebacivanje i pretraživanje dokumenata na mrezi na njemu,

dosad sam našao samo jednu zamjerku ovog uređaja ubiti to je do Androida ne podržava Javu pa nisam moga vršit diagnostiku na nekim elektronikama gdje se to vrši putem Internet exsplorera ili drugih preglednika naravno preko Java sućelja.

 

Ukratko ču nabrojat sta sve se da na njemu:

Igrat PSP i PSX igre, Nitendo64 igra Comadorre 64i td. i Android naravno

Super je za pregledavat stranice i dokumente, čak i torrent client sam uspio nabit na njega pa i skida s neta sta oces

Filmovi su super, titlove čita,

baterija zadovoljava cijelodnevno prčkanje po njemu, krade vrijeme i previše

Navigacija kaka oš moš birat ima ih kolko oš

ma čudo, čupa IP od kompova na mreži, spaja se preko VNC na druge kompove špiunira ili drugi kompovi na njega, upravlja s njima, razmjenjuje podatke i datoteke, odzipava odraruje ma čudo jedno

U autu priča navigacija, svira muziku i još fring ili  skaype neko zove ili zove stvarno neko na telefon ono pravi, javiš se i čuješ ga na zvučnike od auta(poglasniš da svi čuju) i čuje on tebe nema mikrofonije i još ima i BT(Bluetooth) e to mu baš nije neš moš i na sluške al puno toga neda a mogo bi al multitasking mu ide... i ima još svašta

 

Sad za ozbiljno: uređaj je stvarno dobar osim kamere noču i malo je malo 3 mpix, BT ima malo servisa i ograničen je da se nakon tri minute gasi u večini slučajeva i nikako da dođe taj službeni Zamzung update

 

Mogo bi on još svašta samo da dođe taj 2.3.3

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

pao mi je tab i napuknuo ekran (ali radi normalno), na ebayu sam našao zamjenske, dali se to isplati kupovati? kakva je kvaliteta? iz europatrade su mi javili da popravak 1.444,00 kuna, a to je malo tu mač. ima tko slilčnih iskustava?

TOSHIBA Satellite A300D-17F
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

ajde ljudi, pomoć bi mi dobro došla ...

TOSHIBA Satellite A300D-17F
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
Izisao je, i doso do nas novi Samsungov update za p1000
Update se instalira preko Kiesa i nakon toga posjedujete tab koji radi na Androidu 2.3.6, meni je trebalo malo vremena da ga zrutam jer z4root vise ne radi. Nakon roota s allroot-om mi se pokvario bluetooth i stalno mi je gasio mob, jedva sam ga iskljucio... instalirao app Voodoo root keeper, napravio factory reset i sad radi ko beba, restorao sve osim system nekih bluetooth potrebstina i drugih sys app koji nisu imali bitne podatke tipa poruke, brojevi i td. naravno s titanium beckupom i uspjelo je. Sve radi i android system recavery je jos uvjek orginal, jos vazi garancija kad ga odrootam i napravim factory reset, inace gubite garanciju ako napravite izmjenu recovery img u clokwork recovery koji je potreban da bi napravili nandrian beckup i da bi sami mjenjali rom,kernel i dr.

Tab mi je sad bas sve 5, brzina je superr, sve je super, jos da mi je skuzit kak zeznut ovo s garancijom i clockworkom, da mi proradi voodoo sound, ma sad ce tak jos malo i istec garancija pa cu ga...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Pa zašto kies (zadnja verzija - 2.3.0.12035_16) kaže da je sve up to date, a i dalje radi na froyi, tj. 2.2?! Samo ispiše da ima posljednju programsku opremu; PDA:JMK / PHONE:JMA / CSC:JM5 (VIP). Ima li možda veze što imam instaliranu tu "hr" verziju kies-a?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2012 21:51 (arghh).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Pozz.

Znam da kasnim puno za ostalima, al  eto. Danas naumio raditi update na gingerbread, a kako to nisam do sada radio, + na kiesu mi još uvijek ne nudi update (iako je uređaj još na Froyu) pitam za upute ovdje.

Našao sam firmware ovdje (izlistan i update za hrvatsku):
http://androidromupdate.com/2012/02/26/how-to-install-p1000xwjq8-android-2-3-6-firmware-update-on-galaxy-tab-gt-p1000/

 

Prije nego napravim glupost može li mi netko reč koji podaci iz telefona mi se moraju poklapati sa podacima navedenim na stranici za Hrvatsku? Meni npr.za phone code umjesto GT-P1000CWACRO koji je naveden na stranici piše GT-P1000CWAVIP ....)

 

Croatia (T-Mobile)
GT-P1000CWACRO 
PDA: P1000BOJQ3   
CSC: P1000CROJPA
Phone: P1000BOJP1

 

 

Dakle pitanje je koji sve kodovi moraju biti isti da bi mogao taj update i napraviti? Da li moram prije updatea 2.3.6 raditi neki niži update?

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice