Samsung i5500 Galaxy 5

poruka: 10
|
čitano: 9.869
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung i5500 Galaxy 5".
15 godina
neaktivan
offline
Samsung i5500 Galaxy 5

ovo je mali brat  I7500 Galaxy,  a po karakteristikama me podsjeća na HTC wildfire, a po dizajnu malo na Corby.

Još nema cijene, ali misli da bi mogla biti oko 1500kn, sve preko toga bi bilo previše.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung i5500 Galaxy 5

Imam ga i zanima me dali je tko rootao taj uredjaj?..dali ce sluzbeno izaci za njega froyo?...nema opciju check for updates....*ucken samsung:) inace je ok simpa uredjaj...steta sto ekran nema vecu rezoluciju...posto mi je desire glavni telefon malo se tesko privikavam na samsunga....

hvala poz

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung i5500 Galaxy 5

Nedavno sam nabavio ovaj uređaj i kao početniku u svijetu smart phona mi se čini sasvim u redu. No želio bih pitati, budući da nisam zadovoljan svojim sadašnjim operaterom, je li uređaj moguće dekodirati ili otključati za druge operatere a da uređaj poslije toga normalno funkcionira? Jasno mi je da bi tim postupkom prestala važiti garancija, ali to nije niti važno.

 

Kako sam novi i neiskusan korisnik ne usudim se sam nesto probati a "guglanje" modela i unlocka mi nije donijelo neka fantastične rezultate pa sam se odlučio potražiti pomoć ovdje. Manje više sam pronalazio stranice koje za određenu cijenu šalju kod kojim se telefon otključava, ali i naznake da je to moguće napraviti u domaćoj radinosti.

 

U potrazi za odgovorima pronašao sam ovaj video

koji se odnosi na Galaxy S tip pa me zanima bi li ova procedura radili i s Galaxy 5 tipom?

 

I ako netko zna, ako bi na primjer prešao s jedne mreže na drugu, a zadržao broj prve mreže bi li telefon funkcionirao ili bi staru karticu prepoznavao kao karticu nove mreže i ne bi ju prihvaćao?

 

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung i5500 Galaxy 5

DA bezveze ne otvoram novu temo tu ću postaviti pitanje.

Da li znate neku besplatnu GPS navigaciju za ovaj mobitel. Znači da je skroz besplatna kad sam na navigaciji i kad je koristim. Probao sam ovu navigaciju koja se dobija uz mobitel, ali cijelo vrijeme mi piše učitavanje lokacije i ništa se ne događa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Samsung i5500 Galaxy 5

Ok, nema odgovora.

Jučer sam dobio ovaj mobitel i odličan je. Nemam zamjerki, možda je ekran manji ,ali se navikneš. 

Da li još netko ima taj mobitel, da čujem i vaše mišljenje?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 13:26 (tonihrvat).
15 godina
offline
Samsung i5500 Galaxy 5

Kako na ovom mobitelu iskljuciti promet podataka (3g, gprs...), Ima Android 2.1.Hvala!!

P.S. Nema opcije pod :  Postavke=>Bežićno i mreža=>Mobilne mreže (Govorim ovo jer ta opcija postoji kod SE X10 mini, takoder s Andriodom).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung i5500 Galaxy 5

Taj mobitel nije dobar, u pocetku kad sam ga kupila sve je radio osim onog marketa, a sada mi svaka aplikacija blokira, internet je spor. zasto je to tako?

maraf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i5500 Galaxy 5

Ja imam taj mobitel, i uopce nevalja, kupila sam ga prije godinu dana, tada je bio super, sada odkako je proslo vec dosta vremena, bio je na popravku jednom, nestalo je vibracije, kada ocu skinuti twitter ili facebook aplikaciju, skinem sve, aplikacije je normalno skinuta, i onda se ko za inat ucitava dosta dugo i nista mi nece otvoriti. meni taj mobitel vise nije dobar. :S

maraf
12 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i5500 Galaxy 5
Ja imam taj mobitel, i uopce nevalja, kupila sam ga prije godinu dana, tada je bio super, sada odkako je proslo vec dosta vremena, bio je na popravku jednom, nestalo je vibracije, kada ocu skinuti twitter ili facebook aplikaciju, skinem sve, aplikacije je normalno skinuta, i onda se ko za inat ucitava dosta dugo i nista mi nece otvoriti. meni taj mobitel vise nije dobar. :S
maraf
12 godina
protjeran
offline
Samsung i5500 Galaxy 5

otkad sam instalirao android 2.2, baterija se sprazni za 5-6 h. a kad je bila 2.1 verzija, baterija je trajala 1-2 dana. dal se da kaj napraviti??

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice