Samsung I7500 Galaxy

poruka: 32
|
čitano: 17.481
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung I7500 Galaxy".
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

da li je istina da mu bluetooth sluzi samo za bt slusalicu, i da se ne mogu prebacivati pjesme itd???

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy

istina, na tom mobu bluetooth sluzi samo za razgovor preko bt slusalice

14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

pa oce li izac nekakvav upgrade za to

 

i da li moram koristiti internet za GPS, vidim da ovo nije A-GPS al pitam onako

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 15:51 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy

ne moras koristit internet, samo skini garmin navigaciju za njega

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy
antony_994 kaže...

ne moras koristit internet, samo skini garmin navigaciju za njega

Imas li ga ti? Malo sam trazio po netu i nisam nasao Garmin navigaciju... I kako se uopce instalira?

 

EDIT: nasao sam sad al se placa 99$

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 20:02 (Fićo_CoD 5).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

ja ga osobno nemam ali ga ima moj frend pa sam dosta upoznat s tim mobom i on je nasao basplatan garmin

 

evo jedan link za garmin: http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3645

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 20:56 (antony_994).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy
antony_994 kaže...

ja ga osobno nemam ali ga ima moj frend pa sam dosta upoznat s tim mobom i on je nasao basplatan garmin

 

evo jedan link za garmin: http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3645

Da li taj radi na svim OS-ovima (Android, Windows Mobile, Symbian)? Ili treba bas naci za Android

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 21:10 (Fićo_CoD 5).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy

to je za android

15 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

Kaze ovako:"This download contains a free non-routable basemap for use with the Garmin Mobile XT application for Windows Mobile, Palm or Symbian OS software".

Sad mi reci da je to za Android?!

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy

neznam ali se na garminovoj stranici nalazi u kategoriji ANDROID

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy

molimte možeš pitati frenda šta valja a šta nevalja jer cu ga verovatno kupiti za mesec dana.hvala

14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

njemu je mob odlican samo sto nema bt ali bez toga se moze zivjet, baterija mu drzi 2-3 dana ako ne visi stalno na njemu..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

tel je extra

vm
 
2 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung I7500 Galaxy

Imam jedan problem, konvertirao sam video iz DivX formata u MP4 na kompu i otvorim ga na mobu sa mVideoPlayer-om i video mi pomalo steka, tako je i sa svim videima i programima s kojim ih otvaram. Da li je to zbog moba, filma ili androida?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

zamlio bih vas da mi pomognete, imam veliki problem sa galaxy-jem,jutros kad oce neko da me yove ili ja nekog ,ne cuje se nista ,vrijeme otkucava ali se nista ne cuje....Isto tako kad ocu da podesim da se tipke cuju dok radim po tel,ne cuje se, ne cuju se cak ine melodije ....ne znam sto je ,ukucavao sam koD *#6984125*# I TAMO IMA pod 1 auti answer enable i pod 2 auto answer disable.I ja mislim da su oba bila enable,ali to sam radio prije 2-3 dana i tel je do danas extra radio ,nije mi padao nema tacke na njemu.sto moye biti?

vm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

mobitel je solidan i stvarno povoljan ja cu ga kupiti

 

stvarno je zakonCoolBelji se

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung I7500 Galaxy

Dal se može nadograditi Android na ovom mobu na verziju 2.1 ili ne?

a.k.a. Z[C]onv1ct
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

Ne znam, i mene zanima..

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung I7500 Galaxy

Službeno, ne. Samsung je odustao od daljnjeg nadograđivanja softvera ovog mobitela.

Neslužbeno, da, moguće je nadograditi na 2.1 ili 2.2. No to su beta i alfa verzije.

Na 2.1 se više ne radi, znači čeka se dovršavanje 2.2 verzije.

 

GAOSP projekt

Drakaz forum

Android forum

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

a da li je brze sucelje jer moj na 1.6 je uzasno spor?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 23:15 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

Bluetooth služi samo za slušalicu!?!?!?!?!?

Kako se onda prebacuju podaci,npr. muzika ili tako nešto na drugi mobitel?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2010 9:20 (Titanium Oxide).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

Tom mobitelu hitno treba promijeniti ime u Samsung "The process is not responding."

 

Izbjegavajte taj živi užas od mobitela. Njegov najveći problem je užasan i zastarjeli operacijski sustav koji se blokira svakih 5 sekundi, baterija traje 1 dan ako koristite internet, pola sata ako koristite GPS navigaciju. 40min razgovora je maksimum s isključenim internetom. Ne daj Bože da uključite stalnu sinkronizaciju s Google uslugama. Drugi problem je slabi procesor. Treći je premalo RAM-a. Četvrti užasna kamera koja snima slabije slike nego 2MPX kamere od prije 5 godina. Pa problemi s instalacijom softwarea u internu SD karticu. Npr Garmin ne može očitati ID interne memorije. I na kraju, ono što me je razbjesnilo, ne želi se puniti preko univerzalno micro USB auto punjača, nego isključivo preko Samsung auto punjača. Pa koja je onda svrha tog microUSB standarda ako međusobno nisu kompatibilni.  Zatim je tu ekran koji je beskoristan jer procesoru treba posla sata da probavi svaki pritisak. Ja nisam u stanju tipkati na njemu. Možda sam ja glup, ali na starim rezistivnim ekranima se barem možete služiti noktima i onom olovkom, ali na ovome morate koristiti prste. Da vidim tog čovjeka koji je u stanju natipkati jednu rečenicu za 1 minutu. Bluetooth ne želim niti spominjati: Due to the inherent instability of the platform, bluetooth canot be used for data transfer. Pa slijedi: The process is not responding.

Moj savjet, ako imate tu sramotu, uvalite je nekome tko voli touch mobitele za 500kn ili isključite sve vezano uz internet i GPS i koristite ga kao obični glupi mobitel.

 

Ah da, ako ste ga mislili koristiti kao muzički player, zaboravite. Ima nekakav softwerski problem zbog kojeg je sav zvuk iz slušalica prigušen. Navodno se može rješiti rootanjem, ali onda gubite garanciju.

U svakom slučaju, ja sam ga uvalio ženi od 70 godina koja se pravi važna pred prijateljicama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 15:24 (1tip).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy

Ha, ha. Svim ljudima koji planiraju kupiti ovaj uređaj želio bih reći što sam ja napravio sa svojim. Razbio sam ga čekičem. Zašto. To nije mobitel, to je test živaca kojeg sam ja očito pao. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy
1tip kaže...

Ha, ha. Svim ljudima koji planiraju kupiti ovaj uređaj želio bih reći što sam ja napravio sa svojim. Razbio sam ga čekičem. Zašto. To nije mobitel, to je test živaca kojeg sam ja očito pao. 

 Ja se jedva borim s njim.. al ide :)

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung I7500 Galaxy

preko data kabla

 

Tanda
15 godina
offline
Samsung I7500 Galaxy

Heh, dok čitam ove vaše postove jasno mi je zakaj tele2 daje te mobitele mukte xD 

nego recite mi, dali je možda tko od vas pokušavao staviti gore novi rom ili bilo kaj drugo da ga malo ubrza, ma da bilo kaj napravi samo da se nekaj malo promjeni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I7500 Galaxy
Blade18 kaže...

Heh, dok čitam ove vaše postove jasno mi je zakaj tele2 daje te mobitele mukte xD 

nego recite mi, dali je možda tko od vas pokušavao staviti gore novi rom ili bilo kaj drugo da ga malo ubrza, ma da bilo kaj napravi samo da se nekaj malo promjeni?

Ja sam pokušavao i na kraju stavio 1.6.3.4, sad pokušavam stavit 2.2 :)

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
offline
Re: Samsung I7500 Galaxy
Fićo_CoD 5 kaže...
Blade18 kaže...

Heh, dok čitam ove vaše postove jasno mi je zakaj tele2 daje te mobitele mukte xD 

nego recite mi, dali je možda tko od vas pokušavao staviti gore novi rom ili bilo kaj drugo da ga malo ubrza, ma da bilo kaj napravi samo da se nekaj malo promjeni?

Ja sam pokušavao i na kraju stavio 1.6.3.4, sad pokušavam stavit 2.2 :)

s tim 1.6.3.4 si odma i clockirao procesor? daj ako uspijes stavit 2.2, napisi tu kak to radi :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I7500 Galaxy
Blade18 kaže...

s tim 1.6.3.4 si odma i clockirao procesor? daj ako uspijes stavit 2.2, napisi tu kak to radi :D

Nisam siguran, al' mislim da se nešto sitno clockao, da.. OK budem, moglo bi potrajati :D

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I7500 Galaxy
Mrzim rasizam i crnce!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice