Samsung i8510 Innov8

poruka: 20
|
čitano: 11.564
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung i8510 Innov8".
15 godina
offline
Samsung i8510 Innov8

Sigurno jedan od protivnika iphone-u

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i8510 Innov8

I ja se slažem. Je da Iphone 3G ima revolucionaran multitouch i još omogućuje odlično surfanje netom i dobar GPS te veliki ekran, dobar operacijski sustav, multimedijski dio uzet sa Ipod toucha što je legendarno... Ali.... Sa kamerom (nedostatak blitza i megapixela) i bluetooth-om su zabrljali... Preko bluetooth-a mogu preći, ali preko lošije kamere ne mogu... Po meni bi trebao imati bolju kameru kako bi poslužila u bilo kojem iznenadnom trenutku našim malih života kad se dogodi nešto neočekivano u nekom neočekivanom trenutno na nekoj neočekivanoj destinaciji... Iphone meni odlično izgleda - odlična dizajn, "šminkersi" mobitel sa nekim dobrim karakteristikama koje ne zadovoljavaju sve moje potrebe... Cijena za mene je previsoka kao slobodan uređaj...


Samsung I8510 Innov8 me više zadovoljio u većini pogleda. Jedino ima manji ekran nego Iphone 3G za jedan inch, ali meni je dovoljno i njegovih 2.8 incha.... Ostale karakteristike pogledajte detaljnije ovdje http://www.et-mobile.net/web/modeli.asp?page=43

ili http://www.gsmarena.com/samsung_i8510_innov8-2471.php

Meni se jako sviđa i ostavio je odličan ukupan dojam kod mene... A i cijena je prihvatljivija za moj džep...

 

Nadam se da ću ga ubrzo moje ruke držati te vidjeti kako se ponaša u živo...

 

 

Još nešto...

Ne znam zašto je I8510 dobio tako malu ocjenu... Baš me zanimaju razlozi zbog kojih ljudi mu daju tako malu ocjenu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 16:08 (Cicko).
16 godina
protjeran
offline
Samsung i8510 Innov8

Direktan konkurent Nokiji N95 8GB i N96, i ovaj uredaj ima dosta malu bateriju, sto predstavlja najveci problem nokijama, dizajnom su slicni, te svi imaju graficki akcelerator. Fotoaparat od 8MP i brzi internet su pohvalne karakteristike ovog aparata. 

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i8510 Innov8

Da malo bolje citas vidio bi da n96 NEMA graficki akcelerator.....

Opel Club Croatia
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i8510 Innov8

Design je uredu,lijepo izgleda,ali kad će napraviti mobitel tanji od 1cm a da valja nečemu. Vidio sam taj mobitel...meni se sviđa ali po funkcijama se ne može mjeriti sa Sony Ericssonom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i8510 Innov8

Ma nije...vidio sam ga iPhone je apostol za njega...jedino što valja je kamera od 8.0 MP

15 godina
offline
RE: Samsung i8510 Innov8

ja sam taj mob imao prilike isprobati u t-mobileu i mogu reci da nije nesto preposebno - jedino kamera, bolje je jos uvijek kupiti nokiu n95 8GB nego to.A i nisam neki preveliki samsung fan odnedavno...

15 godina
neaktivan
offline
Samsung i8510 Innov8

Kopija, ali tek blijeda kopija telefona N95 8GB, i to veoma zakasnjela rekao bih. Kvalitetno rjesenje rekao bih za poklonike samsung telefona, ali za symbian freakove uredjaj koji necu ni primjetiti. Jedina rekao bih bitna razlika od postojecih Nokia telefona sa symbian platformom mogla bi biti cinjenica koju sam negdje procitao ali nisam siguran da je potpuno tacna a to je mogucnost downgrade-a firmware-a, sto je kod nokie bez servisnih poteza nemoguce.

Naravno ovo je potpuno subjektivno misljenje, objektivno bi bilo da je i mene zaintrigirao ovaj uredjaj svojim nokia-like dizajnom i mislim da nece proci uopste neopazeno, naprotiv.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Samsung i8510 Innov8

ovo izgledom nije nokia-like mobitel, jer je za razliku nesto dosta ljepsi, ima najbolju kameru, ali niko nikad nece zamjenit k800i, najbolji mobitel ikad

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung i8510 Innov8

Ja ipak mislim da jeste. Pogotovo jer u mnogim recenzijama se moze naci direktno usporedjivanje. A i po dizajnu slide-a i svega ostaloga totalno je nokia like, naravno rekao sam da je ovo totalno subjektivno misljenje, iako sam naisao i na nekoliko objektivnih koji to potvrdjuju. Razne internet recenzije ne mozemo uzimati zdravo za gotovo, ali kada mi 4 od 5 recenzija ponude fotke oba telefona, covjek se zapita da li su zaista pokusali zamijeniti N95.

Po meni nije ljepsi. Mnogo mi je ljepsi N95 8GB ali naravno to sam samo ja. Neko voli ogromne satove, neko voli one manje upadljive i sve je to stvar ukusa. Sto se tice kamere ona mi nije toliko ni bitna, Istina je da samsung ima bolju kameru iako je sve preko 5Mpix prema meni glupost na mobitelima jer je to nekako njihova realna vrijednost, naravno da su mnogo vazniji algoritmi za obradu same fotografije kao i kvalitet flash-a.

Priznajem da postoje aparati koji imaju ipak dobre lece sa dobrom i brzom obradom fotografije ali nece veliki broj korisnika imati znanje da to i iskoristi.

K850i je svakako jedan od boljih telefona kada je u pitanju kamera, ali ja sam tada imao N70 ili N73, ne mogu se sjetiti tacno , sto znaci da je meni ipak bitniji OS samog telefona te da se ne ravnam po izgledu ( moze se primjetiti po N95 8GB koji je ogroman ).

Zakljucak je da vjerujem da je ovaj samsung vise handy ( bolje lezi u ruci ) nudeci sve napredne opcije koje je tada imao N95 8GB ali ipak je po meni nokia superiornija.

 

Samsung nudi optical trackpad dok je nokia vec implementirala navy wheel sto je slicno ali ne i isto, a ipak sam cuo da je kod samsunga to bolje izvedeno, jer ne radi na istom principu nego valjda nesto kao touchpad kod laptopa.

Samsung nudi brz procesor ali nokia nudi dual

Samsung nudi n-gage ( bar ih je moguce instalirati hackovanjem telefona ) nokia ima 3d hardware accelerator

Samsung nudi 128 Mb ram-a ali nokia ima demand paging

Samsung nudi card slot , ali zar 8GB nije dosta.

Samsung nudi podrsku za vise audio i video formata ( e ovdje je nokia donja )

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 9:00 (dejson).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i8510 Innov8

Najbolji mobitel do sada. Nema šta drugo da se kaže.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i8510 Innov8

Definitivno car među mobitelima. Najjača kamera ikad, a još je i mnogo lep. Neki juzeri koji se ne razumeju kažu da ima slabu bateriju, ali takve ne treba da se sluša. Eto, samo sam to hteo da kažem.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung i8510 Innov8

Kvaliteta snimljenih slika je u razini kvalitete tzv. ''entry level'' kamera, dakle mogu se snimiti vrlo dobre slike. Reprodukcija Divx ide bez problema sa automatskim rotiranjem zaslona. Reprodukcija MP3 naslova je takoder odlicna sto ne cudi s obzirom da Samsung isporucuje audio chipset za iPhone. Sinkronizacija sa Outlook-om je jako dobra osim slika kontakata koje prilicno nemastovito iskacu pokraj dodijeljenih imena.

Uredaju je nedostatak relativno slaba softverska podrska za GPS navigaciju jer softver pisan za Nokiju uglavnom nije 100% kompatibilan ili crackane verzije jednostavno ne rade. To vrijedi i za ostali softver, s time da je predinstaliran vrlo opsezan engleski rjecnik i pretvarac mjernih jedinica.

One - You lock the target Two - You bait the line Three- You slowly spread the net And four - You catch the man
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i8510 Innov8

ja planiram kupit taj mob pa me zanima da li mi se isplati kupiti ga???

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Samsung i8510 Innov8
antony_994 kaže...

ja planiram kupit taj mob pa me zanima da li mi se isplati kupiti ga???

da, ako ne volis na touch, kamera je savrsena, gps ne koristim, symbian dobar, samo baterija me zeza malo ali to neznaci da ce tebe i usla mi je prasina ispod ekrana u gornjem desnom kutu :S

I pledge no allegiance, Fuck the President's speeches, What the industry did to 'Pac they did to Jesus, Raping his vocals and destroying his message,Tryin to deport us if they can't destroy arrest us.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i8510 Innov8

nije da ne volim touch ali mi vise odgovara ovakav tip moba. Koliko ti otprilike izdrzi baterija????

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 19:27 (antony_994).
15 godina
protjeran
offline
RE: Samsung i8510 Innov8
antony_994 kaže...

nije da ne volim touch ali mi vise odgovara ovakav tip moba. Koliko ti otprilike izdrzi baterija????

ja sam kupio innov8 koji je vec bio koristen 2 tjedna, pa neznam jeli prvi vlasnik punio ga ispravno, naime trebas ga prvo iskljucit da bi punio jer tako duze traje baterije, i prvih nekoliko puta trebas do kraja bateriju potrosit. s novim firmwareom mi izdrzi 2 dana, ovisi kako ga koristim.

I pledge no allegiance, Fuck the President's speeches, What the industry did to 'Pac they did to Jesus, Raping his vocals and destroying his message,Tryin to deport us if they can't destroy arrest us.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i8510 Innov8

i sto mislis jel vrijedi 1600kn?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Samsung i8510 Innov8
antony_994 kaže...

i sto mislis jel vrijedi 1600kn?

naravno...

I pledge no allegiance, Fuck the President's speeches, What the industry did to 'Pac they did to Jesus, Raping his vocals and destroying his message,Tryin to deport us if they can't destroy arrest us.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i8510 Innov8

hvala!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice