Samsung I9000 Galaxy S

poruka: 45
|
čitano: 31.476
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung I9000 Galaxy S".
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

Ta otvorenost Androida je i dobra i loša. Neznam, vidjet cu koji cu na kraju mob uzet. 

Super, barem izgleda ako i ne dođe iPhone, da ce Galaxy biti dobra zamjena.

Ovo s GPS-om je skoro kod svih mobitela slicno. Tako je i meni na areni.

Hvala na trudu! {#}

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung I9000 Galaxy S

Evo ja sam kupio Galaxy S i mogu reci da sam odusevljen. Mislio sam da ce mi biti teze preci na Android nakon sto sam dugo vremena imao iPhone 3GS koji je isto tako odlican mob.

Poslije iOS-a, Android je pravo osvjezenje. Nije toliko restriktivan i imam osjecaj slobode (widgeti, screenovi, podesesnja itd itd). Mobitel je jako brz (Froyo 2.2.1). Preporuka za Android!

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Samsung I9000 Galaxy S
alen-c kaže...

Ta otvorenost Androida je i dobra i loša. Neznam, vidjet cu koji cu na kraju mob uzet. 

Super, barem izgleda ako i ne dođe iPhone, da ce Galaxy biti dobra zamjena.

Ovo s GPS-om je skoro kod svih mobitela slicno. Tako je i meni na areni.

Hvala na trudu! {#}

To si i ja razmišljam (Galaxy ukoliko ne dođe iPhone), no treba paziti. Nije da će Galaxy baš cijelo vrijeme biti dostupan... Tako da se može dogoditi da obojica izvisimo. :)

 

Ne znam, ubijam se ovih dana od čitanja reviewa, testiranja, itd., i dalje ne mogu odlučiti između iPhonea 4 i Galaxyja... Trenutno imam Nokiu 5800 XM, tako da će mi na bilo koji od ta 2 bit "giant step forward", samo, finese su tu. Čujem da neke inačice Galaxyja S imaju bljeskalicu. Je li to slučaj sa ovom iz T-Mobilea?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

Mislim da nebi trebali izvisiti.. Koliko mi je poznato Samsung stalno i redovito šalje pošiljke t-mobileu u dostatnim kolicinama, a ni navala na sam model nije golema.

iPhone je mnogima postao statusni simbol i cool stvar s kojom ce se pokazivati nažalost pa odatle i takva navala.

Galaxy ipak nije toliko poznat, veci dio ženske populacije ga nece ni pogledat zbog velicine a i kao

što rekoh Samsung nema toliko problema s proizvodnjom i dobavljivoscu.

iPhone je po meni bolji ali eto to je neko moje mišljenje. Nekom je baš Galaxy top.

Ja imam LG Arenu i po specifikacijama necu ucinit neki veliki korak, ali cu bar imat smartphone

i dostupnih na tisuce aplikacija . Arena kolko god bila dobra je dummy phone{#}

Frend mi ima Glaxy (mislim da ga je uzeo u t-mobileu) i nema bljeskalice... {#}

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 20:21 (alen-c).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Samsung I9000 Galaxy S

Vidis, tu bljeskalicu ti nisam spomenuo kao minus.

Šteta, po meni glup nedostatak.

 

Inače što se dobavljivosti tiče u Vipu sam se jedanput morao predbilježiti za sutra, došlo im je ukupno 3 komada.

Slijedeći put sam ga dobio odmah.

 

Raspitao sam se za ostale modele i prodavačica mi je rekla da im je to jutro otišlo 30 iPhonea4 i znači ta 3 Galaxya.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
offline
Samsung I9000 Galaxy S

Ja sam svoj galaxy narucio u maloj prodavaonici koja je ovlasteni T-mobile partner i oni su ga narucili od njih. Probavao sam u velikim centrima, ali nije islo pa sam se odlucio na ovo rjesenje.

Jednom su otkazali narudzbu jer ga nije bilo, ali drugi put je uspjelo. Kad su ga uspjeli narucili proslo je par dana i onda su me zvali da je dosao, otisao po njega i sada sam sretni vlasnik androida.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

Evo, konačno sam ga nabavio.

No, imam, za sada, jedan problem.

Imenik na starom mobiću sadrži preko 300 kontakata.

Ima li jednostavan način, recimo preko laptopa da ga unesem???

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung I9000 Galaxy S

Uzet ću ga ako će stići u T-centre, zanima me ima li itko kakva loša iskustva sa njim?

http://chelsea-fanpage.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

trenutno čekam i9000 galaxy iz T-coma, i ne znam kako je to moguće da nestane aparata i to samsung, mislim razmišljao sam i pomislio da li mi se iplati čekat iPhone jos 2,3 mj ili da si uzmem i9000, pa reko brže će doć (a nisu prevelike razlike i9000 vs galaxy, svaki je bolji na svoj način), i onda se dogodi da ni Galaxy-a S više nema... užas, samo me zanima da li je i kod samsunga takva situacija da se mora čekat pošiljka iz amerike i čekat oko 2 mj, ili je kod njih nešto brža distribucija? :P pls, razveselite me barem malo... :D can't wait, definitivno je bolji od sadašnjeg, kako god okrenem.. :P :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

U svakom slucaju prije ces doc do Galaxy-a S nego do iPhone-a. Samsung cesce šalje pošiljke u t-mobile i u vecim kolicinama. Uz sve to manje su liste cekanja, tj.negdje ih ni nema.

I opcenito manja navala je na Galaxy S pa je i zato puno lakše doci do njega.

Kako god savjetujem ti da se predbilježiš i za jedan i za drugi, jer nisi obvezan uzet ni jedan ni drugi ako odustaneš kada dođu.

Gužva jest u t-mobile-u zbog ove akcije, ali mislim da za Galaxy S nebi trebao cekati više od tjedan dana ako ga rezerviraš.

Ugl.sve ovo što sam rekao nije ništa sigurno, vec su to dijelom glasine što sam cuo ili nagađanja, a dijelom informacije koje sam dobio u t-mobileu...

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

hehehhe, mislim da nisi shvatio što sam rekao ili sam ja bio nedorečen, ugl. mobitel već čekam 2 tjedna da stigne u t-mobile-u, trebao je stići prije nekih tjedan dana u zadnjem roku kako je čovjek naveo, i kasnije veli da nema uređaja, da treba čekat pošiljku. Čim stigne javljam dojmove i konačni rok koliko sam čekao. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

uzeo sam galaxy s i sve je super..al ne mogu nigdje naci naviaciju jel ima netko možda neki link da mi pošalje bio bih mu zahvalan..hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9000 Galaxy S

evo, ga stigao i taj famozni i9000, mobitel je mrak...... samo me zanima kako iskljucit internet, tj kako znam dal sam gore ili ne? ako se kod kuce spojim preko wi-fi, i odem negdje i onda se spoji na normalnu mrezu? di da iskljucim internet? veli frend da ne smije gorit nista osim baterije, signala i sati, a meni jos pise G3 gore, ali ne svijetle strelice ona narancasta i zelena... ko ima mob neka me malo uputi! Unaprijed zahvaljujem. ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung I9000 Galaxy S

za isključivanje interneta ideš u postavke-bežično i mreža-mobilne mreže i tamo odznačiš "koristi paketne podatke"

ili drži gumb za gašenje/paljenje i dobit ćeš nekoliko opcija od kojih je jedna za paljenje i gašenje podatkovne veze

15 godina
online
Samsung I9000 Galaxy S

Da malo bumpam temu {#}, imam jedan problemčić: frend ima i9000+ i na njegovim postavkama mu piše da ima 352 ram-a, a trebalo bi pistati da ima 512 ram-a. Sad to njemu smeta pa me zamolio da vas pitam za mišljenje. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice