Samsung I9300 Galaxy S III

poruka: 26
|
čitano: 23.059
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung I9300 Galaxy S III".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Vrlo zanimljiv uređaj nakon sveg hypea, lijepo izgleda (barem meni) bijela boja, kvazi-crna/plava je loša sa tim izgrebanim efektom.

Nadam se da cijene neće bit previsoke {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung I9300 Galaxy S III
Ako je ovi mob nazivno iznad čak i HTC ONE X moba, očekujem cijenu bitno iznad 6k kuna u slobodnoj prodaji, a ne bih se začudio uvjerljivo bliže čak i cijeni blizu 7k kuna?!
Sada, da li će stvarno i biti takva, vrlo vjerojatno, ali koliko se isplati??!!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
ATJLučko kaže...
Ako je ovi mob nazivno iznad čak i HTC ONE X moba, očekujem cijenu bitno iznad 6k kuna u slobodnoj prodaji, a ne bih se začudio uvjerljivo bliže čak i cijeni blizu 7k kuna?!
Sada, da li će stvarno i biti takva, vrlo vjerojatno, ali koliko se isplati??!!

Ma daj,šta ti je,uređaj će 99 % koštati 4999 kn u slobodnoj prodaji,možda čak 4500 kn. Iliti ga 600 € u npr Njemačkoj.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 9:35 (DwightSchrute).
13 godina
offline
Samsung I9300 Galaxy S III
@DwightSchrute, živi bili pa vidjeli tko je bio bliže procjeni!

Makar, referenca mi je bio Mikronis, ali vidim da je i kod njih HTC ONE X "pao" cijenom za cash solarno plaćanje na samo 4999.00 kuna, a prije "nekoliko" dana kada je tekar došao, cijena je bila opako višlja, over 6000.00 kuna!

Kako god bilo, gdje prvo dođe u prodaju i koju cijenu bude imao "samo" za uređaj, sve će mo vidjeti.
Uvjeren sam i prognoziram višlju nego onu HTC flagship moba.
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

cijena će biti maksimalno 5000 kuna.mobitel je predobar.bolji od htc one x jer ima bolju kvalitetu zaslona

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
Cijena će biti kao prošlim Galaxy S modelima znači oko 4500-5000kn
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Ma da je i 2000,ja si ga nemogu priuštiti {#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

just pro....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

perverzija

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Nema infrared port, nema projektor, ne može snimati ispod odjeće. Također nigdje nisam našao podatak da može raditi ispod vode. Dajem mu prolaznu ocjenu. 2/10.

 

 

bor4c - human geek, level 32, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
bor4c kaže...

Nema infrared port, nema projektor, ne može snimati ispod odjeće. Također nigdje nisam našao podatak da može raditi ispod vode. Dajem mu prolaznu ocjenu. 2/10.

 

 

Daj, tko još koristi infrared?

Mijenjam Origin account sa BF3 Limited Edition (Back to Karkand i Physical Warfarea Pack) i Bad Company 2 za Diablo III key. Ponude na PP
15 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Sve je to super ali ekrani preko 4'' su preveliki za mobitel IMO. Mobitel postaje nezgrapan i nije praktičan za upotrebu (probajte dohvatiti notification bar sa jednom rukom ili gornji red ikona na 4.8'' :D). Cigla. :D Realno, kome treba veliki ekran, bolje tablet onda ili laptop. Ozbiljnije stvari se ionako nemogu radit na mobitelu. Osobno smatram da je dijagonala od 3,7'' - 4'' sasvim dovoljno. ;)

 

Samo dižu rezoluciju ekrana koju onda treba pogonit sa jačim specifikacijama ali se suštinski ništa ne mjenja. I tako unedogled. Bezveze.

 

 

JDM4LFE
 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
Shinichi kaže...

Sve je to super ali ekrani preko 4'' su preveliki za mobitel IMO. Mobitel postaje nezgrapan i nije praktičan za upotrebu (probajte dohvatiti notification bar sa jednom rukom ili gornji red ikona na 4.8'' :D). Cigla. :D Realno, kome treba veliki ekran, bolje tablet onda ili laptop. Ozbiljnije stvari se ionako nemogu radit na mobitelu. Osobno smatram da je dijagonala od 3,7'' - 4'' sasvim dovoljno. ;)

 

Samo dižu rezoluciju ekrana koju onda treba pogonit sa jačim specifikacijama ali se suštinski ništa ne mjenja. I tako unedogled. Bezveze.

 

 

Pa i cilj ovog mobitela je da se koristi s 2 ruke,sve preko 4" ide sa 2 ruke....

Neka sredina je 4",to nit je za 1 ruku,a nit je za 2 ruke..

Moramo se naviknit da jednostavno se mobitel na touch screen mora koristit s 2 ruke,osim ovih 3.2"/3.5":..

 

btw. čini se da ću ga kupit,tj. dobit kad dođe u sindikat preko policije (tata)...il njega ili HTC One X ili iPhone 4S,najvjerojatnije Samsung...

al to nije sigurno (jer je moguće da nebude u prodaji preko sindikata) pa bih uzeo HTC One X :(

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Imam ga i mogu reći da je odličan u svakom segmentu.

S obzirom da je out of the box, biti će još poboljšanja ali i ovako je odličan.

Svaka preporuka.

Nemožeš stisnut i prdnut.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
filipvk1000 kaže...
Shinichi kaže...

Sve je to super ali ekrani preko 4'' su preveliki za mobitel IMO. Mobitel postaje nezgrapan i nije praktičan za upotrebu (probajte dohvatiti notification bar sa jednom rukom ili gornji red ikona na 4.8'' :D). Cigla. :D Realno, kome treba veliki ekran, bolje tablet onda ili laptop. Ozbiljnije stvari se ionako nemogu radit na mobitelu. Osobno smatram da je dijagonala od 3,7'' - 4'' sasvim dovoljno. ;)

 

Samo dižu rezoluciju ekrana koju onda treba pogonit sa jačim specifikacijama ali se suštinski ništa ne mjenja. I tako unedogled. Bezveze.

 

 

Pa i cilj ovog mobitela je da se koristi s 2 ruke,sve preko 4" ide sa 2 ruke....

Neka sredina je 4",to nit je za 1 ruku,a nit je za 2 ruke..

Moramo se naviknit da jednostavno se mobitel na touch screen mora koristit s 2 ruke,osim ovih 3.2"/3.5":..

 

btw. čini se da ću ga kupit,tj. dobit kad dođe u sindikat preko policije (tata)...il njega ili HTC One X ili iPhone 4S,najvjerojatnije Samsung...

al to nije sigurno (jer je moguće da nebude u prodaji preko sindikata) pa bih uzeo HTC One X :(

 

Ja svoj primjerak preuzimam idući tjedan. U međuvremenu sam ga isprobao u nekoliko navrata. Bez problema ga koristim jednom rukom i dohvatim notification bar (nemam velike ruke/duge prste). Čak ga i moja cura koja ima stvarno sitne ruke koristi bez problema jednom rukom (inače ona ima X10i). Stvar je ja mislim do ergonomije, mob je lagano zaobljen te nekako zbog toga dobro leži i lakše je dohvatiti rubne dijelove zaslona.

I possess a skill to google.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
Minoza kaže...
 Čak ga i moja cura koja ima stvarno sitne ruke koristi bez problema jednom rukom


no comment...


xD 

12 godina
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Koristim ga tjedan dana ,definitivno najsmartphone..od samog dizajna ,brzine izvođenja pa do trajanja baterije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III

no comment...


xD

 

 

a dobro zvuči.... {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2012 14:16 (damirvz).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Da li neko mozda zna koliko je veliki video odprilike snimljen jedan minut na ovom fonu....

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

Hoce li s3 dobit nadogradnju na jelly bean ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
anonymous_Zg kaže...

Hoce li s3 dobit nadogradnju na jelly bean ?

Da.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

ok

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
anonymous_Zg kaže...

Hoce li s3 dobit nadogradnju na jelly bean ?

U BUGu sam čitao da se Samsung Galaxy SIII mora rootati ako želiš baš nadogradnju sam, a ne čekati kada stigne.

Ne znam ako ažem ovo sve točno, jer nemam Galaxy SIII, pa...

13 godina
neaktivan
offline
Samsung I9300 Galaxy S III

super mob

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I9300 Galaxy S III
Unix kaže...

Vrlo zanimljiv uređaj nakon sveg hypea, lijepo izgleda (barem meni) bijela boja, kvazi-crna/plava je loša sa tim izgrebanim efektom.

Nadam se da cijene neće bit previsoke {#}

 Evo, 2016 je godina i još uvijek ga imam :-)

ide kao metak.

Ima kitkat od archidroida, bio je lollipop ali on je zahtjevniji

sistem.

Andrea
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 22:13 (ABCD1919).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice