Samsung M8800 Pixon

poruka: 17
|
čitano: 15.103
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung M8800 Pixon".
15 godina
neaktivan
offline
Samsung M8800 Pixon

Lijep je i ja bi ga imao ! Osmijeh

x
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung M8800 Pixon

Ja ga budem imao, druge godine.

Zacrtan je u mojim životnim planovima!

Samsung4ever

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung M8800 Pixon

lijepo izgleda i on je izravna konkurencija iPhone-u a izgleda mi puno rubosnije, ljepše i moćnije nego iPhone

fuck yeah
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2008 13:20 (fifiX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung M8800 Pixon

odličan telefon jedan od najboljih

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung M8800 Pixon

SAVRŠENSTVO OD MOBITELA...MOGUĆNOSTI SU OGROMNE, KAMERA FASCINIRA A TEK VIDEO 720X480...nakon ovoga vam ne treba niti fotić niti video kamera...3 stvari u jednom...kad ga izvadiš iz djepa ljudima sline cure...tko može nek ne žali loveSmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung M8800 Pixon

SAVRŠENSTVO OD MOBITELA...MOGUĆNOSTI SU OGROMNE, KAMERA FASCINIRA A TEK VIDEO 720X480...nakon ovoga vam ne treba niti fotić niti video kamera...3 stvari u jednom...kad ga izvadiš iz djepa ljudima sline cure...tko može nek ne žali loveSmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung M8800 Pixon

Mob je ok, ali nema wlan, bolji od njega i ljepsi je njegov brat : i8510 INNOV8

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung M8800 Pixon

Mene samo bode u oči rezolucija ekrana, premala je za onoliki ekran

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung M8800 Pixon

jel po vama bolje uzeti ovaj telehon ili iphone? znam da je ovaj bolji tehnicki puno, zbog kamere, bluetootha itd.. a opet je iphone iphone..

16 godina
offline
RE: Samsung M8800 Pixon
Nick Twisp kaže...

jel po vama bolje uzeti ovaj telehon ili iphone? znam da je ovaj bolji tehnicki puno, zbog kamere, bluetootha itd.. a opet je iphone iphone..

 lol, to je ko da usporedjujes nekog Ferrarija i Opel Astru (gdje je Samsung Ferrari). Sasmsung je u svakom pogledu bolji, a jedina prednost iPhonea je to "sto je iphone ipak iphone"... lol

Mislim ako ti je to bitno uzmi iphone, al po meni je to idiotizam, iphone je po mogocnostima u rangu mobitela koji su izlazili prije 2-3 godine, a po cijeni u rangu mobitela koji ce izaci za 2-3 godine...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung M8800 Pixon
macgyver kaže...
Nick Twisp kaže...

jel po vama bolje uzeti ovaj telehon ili iphone? znam da je ovaj bolji tehnicki puno, zbog kamere, bluetootha itd.. a opet je iphone iphone..

 lol, to je ko da usporedjujes nekog Ferrarija i Opel Astru (gdje je Samsung Ferrari). Sasmsung je u svakom pogledu bolji, a jedina prednost iPhonea je to "sto je iphone ipak iphone"... lol

Mislim ako ti je to bitno uzmi iphone, al po meni je to idiotizam, iphone je po mogocnostima u rangu mobitela koji su izlazili prije 2-3 godine, a po cijeni u rangu mobitela koji ce izaci za 2-3 godine...
 ne razumijem zasto tako blatite taj iphone...u bug-u 12. mjesec 2008. godine su ga i te kako pohvalili i sa svime se slažem sta tamo pise jedina stvar u iphonu koja ga itekako zeza je cijena, kamera i bluetooth koji nije neophodan....kao da su to ostavili za neki nadolazeci model
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
offline
RE: Samsung M8800 Pixon
leo_819 kaže...
macgyver kaže...
Nick Twisp kaže...

jel po vama bolje uzeti ovaj telehon ili iphone? znam da je ovaj bolji tehnicki puno, zbog kamere, bluetootha itd.. a opet je iphone iphone..

 lol, to je ko da usporedjujes nekog Ferrarija i Opel Astru (gdje je Samsung Ferrari). Sasmsung je u svakom pogledu bolji, a jedina prednost iPhonea je to "sto je iphone ipak iphone"... lol

Mislim ako ti je to bitno uzmi iphone, al po meni je to idiotizam, iphone je po mogocnostima u rangu mobitela koji su izlazili prije 2-3 godine, a po cijeni u rangu mobitela koji ce izaci za 2-3 godine...
 ne razumijem zasto tako blatite taj iphone...u bug-u 12. mjesec 2008. godine su ga i te kako pohvalili i sa svime se slažem sta tamo pise jedina stvar u iphonu koja ga itekako zeza je cijena, kamera i bluetooth koji nije neophodan....kao da su to ostavili za neki nadolazeci model
 Jel ima taj clanak negdje na netu, bas bi ga htio procitat...

Uglavnom, ja ga blatim zbog nekoliko razloga (cijena, 2MP fotic i nema kamere, nema bluetooth, nema MMS, nema promjenjive memorijske kartice i nema promjenjivu bateriju). Istina da dosta toga nije neophodno, ali je nekako normalno da toga ima u mobu. I ne svidja mi se touchscreen, mislim da su klasicne tipke puno bolje

Ali najvise me smeta kod njega sto ga hrpa ljudi hvale samo zato jer je "in i trendy", a uopce nemaju pojma sta je on ustvari i sta nudi. Dobro, mozda se tu i  tamo nadje netko komu nista navedeno nije bitno, a full mu je bitan internet, pa mu je zbog toga iphone dobar (iako i ostali mobiteli imaju internet), ali najbolje mi je kad vidim snobovske cure s iphoneom, a siguran sam da vecinu opcija ne koriste i da im je vjerojatno touchscreen nepraktican

Evo jos jedne dobre recenzije iphonea http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=iphone

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung M8800 Pixon

e ljudi ja imam taj mobac i moram rec da je fenomenalan!malo ga sam jeb.baterija.al slike i video su odlicne.a najbolje je to da je mob.odkodiran i da ima ugradene google maps...Belji se

ja
15 godina
offline
RE: Samsung M8800 Pixon
ender33 kaže...

odličan telefon jedan od najboljih

 nije bas najbolji ali ok je
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Samsung M8800 Pixon

Jadan Iphone...Da sve mobitele toliko mrcvare sa recenzijama i kritikama, zakonom bi im zabranili prodaju.A iako ga svi ispljuvaju, uvijek sve usporedjuju s njime. Svaki mobitel ima nedostataka, a jedina greska je sto svi procjenjuju prema brosurama.Zato je clanak iz BUG-a dobar jer su ga imali na testu i napisali ono sto mogu primjetiti samo korisnici, po mogucnosti na duze vrijeme. Vlasnik sam 3 mobitela, uz Iphone, pixona i nokia-e 5800 i sve mane Iphone nisu ni priblizno dovoljne da koristenje istim svedu na razinu koristenja ostala 2 navedena uredjaja. Pixon ima strava kameru, ali ako nesto mislim slikati, nebih to povjerio mobitelu.Kamera srednjeklasnog digitalnog fotoaparata bolja je nego ijedan mobitel koliko god megapiksela imao, pa dali mobitel ima 2 ili 8 MP vazno je onima koji poslije misle printati plakate iz slika, a nadam se da znaju raditi u photoshopu jer slike s moba nisu nikada tako ostre kao sa fotoaparata. Za kraj nitko ne govori koliko je Iphone brzi u izbornicima, u surfanju netom, touch screen je 5 godina tehnoloski napred nego li ikoji od konkurencije sto koristenje cini daleko jednostavnijim. Samsung dosadi jer od softwarea ono sto dobijes imas, a Appleov application store omogucava Iphone-u da ga se koristi na nacine na koje si drugi mobiteli ne mogu ni zamisliti. Prevoditelji, knjige, igre i ostalo sto dobro dodje u poslu. Cijena u RH je pretjerana ali u IT je 499Eura sto nije uopce skupo za takav uredjaj. A i izgled je daleko bolji nego Pixon, no medjutim to je subjektivno stajaliste, jer mozda pojedincima nije bitno ako imaju u djepu mobitel debljine nokia-e 3310.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung M8800 Pixon

+ kamera: slike su fenomenalne ..za mobitel

+ cijena: kupio sam ga za bagatelu

+ jednostavan i intuitivan

+ touchscreen dobro radi

+ slika i ton

 

- nema nadogradnje softwarea (jedino memorija se može povećati sa SD karticama)

- GPS samo za geotagging u Google Maps (ako se analzite na korove zgrade i naciljate gps satelit)

- nema wlan (meni ne treba)

 

0 baterija je lal-la mogla bi biti i bolja

0 izgled:nije šminker ko iphone ali nije ni ružan

0 filmovi: može reproducirati divx filmove smo treba točno znati tehn. specifikacije

0 office dokumenti: možete čitati word dokumente ali ova funkcija nije za svakodnevnu upotrebu

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung M8800 Pixon

 

Pomenuti mobitel imam od januara i nakon prve odusevljenosti, mogu reci da sam se poprilicno razocarala. Osim sto mu je baterija jako slaba, uz dodatak nesto vece memorije, mobitel pocinje kociti i onda ga morate gasiti i paliti jako cesto. To i bas nije normalno za mobitel tog ranga. Trenutno imam karticu od 4 GB, popunjenost je nesto vise od 50 %... Naravno, treba spomenuti nedostatak WiFi.

 

Prednost je veliki displej koji omogucava kucanje sms poruka rukama i u biti vam i ne treba olovka koja dodje uz njega. Video snimak je odlican, ali sa losim zvukom. Kamera? Zavisno od vremena, osvjetljenja, doba dana, variraju i njene funkcije. Moje slike budu dobre, ali ako dam bilo kome drugome da nesto uslika, slike su mutne.

 

Sve u svemu i nije nesto posebno!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice