Samsung S5230

poruka: 892
|
čitano: 571.218
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S5230".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230-hitno tražim pomoč

Molim hitno pomoč! Šta da radim imam na mobitelu pametno zaključavanje,kad ukucam šifru kaže da je neispravna, a tri mjeseca sam koristio tu šifru za otključavanje telefona onosno tipkovnice šta sad?

darko k.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung S5230-hitno tražim pomoč
zliko222 kaže...

Molim hitno pomoč! Šta da radim imam na mobitelu pametno zaključavanje,kad ukucam šifru kaže da je neispravna, a tri mjeseca sam koristio tu šifru za otključavanje telefona onosno tipkovnice šta sad?

Upisao si neispravnu šifru. Ili ti je netko promijenio šifru ili si zaboravio koja je.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230-hitno tražim pomoč

Pa nemoguče da mije neko promjenio šifru,dali ima pomoči kako da otključam sad telefon?

darko k.
16 godina
offline
Re: Samsung S5230-hitno tražim pomoč
zliko222 kaže...

Pa nemoguče da mije neko promjenio šifru,dali ima pomoči kako da otključam sad telefon?

Pretpostavljam flashanje ili master reset mobitela (vraćanje tvorničkih postavki).

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
usb veza

... Upomoć .. Imam win 7 i instalirane sve drivere, pc studio 7 i pc new studio ...

E sad .. preko pc new studio-a   tel bez problema povezujem ali preko pc studio-a 7 nema šanse...

Treba mi ovaj drugi jer u new ne mogu obrađivat porukei još neke stvarčice meni bitnije od samog prebacivanja muzike, slika i sl što se može preko new-a

POmoć kako ga ipak povezat sa pc studiom klasičnim??

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Imam telefon SAMSUNG S5230 i htela bi da zakljucam poruke,imetik i tako to.. Usla sam u podesavanja pa onda u bezbednost pa sam odabrala sta cu da zakljucam to jest da stavim pod sifru... I onda mi je otvorilo ono da ukucam koju hocu sifru... i ja sam ukucala i kad sam pritisnula potvrdi izaslo mi je nesto NEISPRAVNA SIFRA SIM KARTICE.. I sta sad da radim..? Moze li mi neko pomoci :)))

Dragana Vorkapic
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Imam problem...Dobio sam mobitel i uključio punjač jer je baterija prazna...Ali kada želm upisati pin zacrni se ekran i ponovno se prebaci na punjenje...ne mogu dalje...i evo puni se već cijeli dan i ništa...Čim isključim punjač on se ugasi, a ne mogu ga upaliti na tipke...What to do?? helpp {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Ja sam ga platio samo 750 kuna

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230w

molio bi svija koji bi mi mogli pomoc radi se o samsungu gt

s5230w postavio sam da mu instaliram

freeware

i on se ugasio i nece vise da se upali dali ima neko resenje da bi ga mogao ponovo upalit unapred hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

aj pomozitee..kad ocu uc u kameru da slikam samo pise greska kamere i izbaci me van iz kamere...sta je greska?????

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Zasto kada ocu da instaliram aplikaciju naprimer facebook aplikaciju na fon zasto mi ispise nema odgovora ili Greska certifikata (istekao rok voznje ili je neispravan) MOLIM VAS POMOZITE MI!!! Unapred hvala! :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung S5230

refresh teme.

 

prvo, za sve one koji traze slusalice.. ima prikljucak koji se moze kupiti na njuskalu za 3.5mm slusalice, cijena mislim 25kn. ja trenutno koristim stare iphone slusalice, za slusanje glazbe super ali za razgovore i nije, jer me se slabo cuje, moguce je da je do slusalica, nesto su bile pokidane. ja cujem super. pojacavanje/stisavanje na slusalicama radi.

otkako sam kupio prikljucak sam se preporodio, za ono sto meni treba mob super radi, jos samo da mi ekran ne rikne skoro :D

 

drugo, trazim phone manager/explorer kojim bih mogao pobrisati factory zakljucane fileove.

 

trece i ono meni najvaznije, da li netko zna kako napraviti playlistu na pcu i zatim je putem new studija prebaciti na phone? probao sam napraviti m3u listu, ne prepozna je. m3u8 i wpl i pls isto. a ne mogu pronaci gdje sprema svoje playliste jer su mi folderi na mobu skriveni.

 

kako da napravim playlistu u wmp i syncam je na mob? da li to onda radi ako netko zna? ima li neki drugi program s kojim to mogu napraviti? hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

skinuo sam ove igre za samsung s5230 koje je neko stavio prije 2-3 strane i kada prebacim neku igru na mobitel (i onaj prvi file i jad file) i otvorim pise unsuported file type. moze li mi neko pomoc da instaliram neku igru na ovaj mobitel ?

švršvr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Zanima me da li se isplati prodavati samsung s 5230 black gold star pola godine. Ako se isplati, koliko bih mogao dobiti za njega. Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

kakava mu je kvalitweta kamere?ima li styles olovku. opremu,dodatnu  HDD?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

kamera ima 3.2 mega pixela. a ovo ostalo nema ništa. :(

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

sada sam pročitao kurtonovu poruku.meni isto kada prebacujem sa računala slike ili videe mi piše unsuported file type. dopušta mi samo pjesme. ali ako mi neko pošalje preko bluetootha, onda može.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung S5230

Nakon skoro 3 godine mi je crkao mobitel Samsung S5230.

Bio se smrzao, uključio se fotoaparat i nisam mogao ništa osim izvaditi bateriju.

I do sada se znao koji put zblesirati, ali nakon vađenja baterije i paljenja, radio je OK.

Nakon što sam vratio bateriju kod boot-anja se resetira i vrti u krug.

Nekad i dođe do "desktop-a", i onda opet izgubi struju (pretpostavljam) i restira se.

Sad, da li je do uređaja ili do baterije, ne znam.

Ako ima tko iskustva i prijedlog kako to da riješim ili je stvarno otišao u vječna lovišta?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung S5230

Jel ima netko zadnji nebrandirani firmware za ovaj mob ali da je iz 2010 godine znači prepredzadnja oznaka J

 

odnosno S5230_XFJK1

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 12:26 (Memphis).
11 godina
neaktivan
offline
Cijena Samsunga S5230

Zanima me koliko bih mogao dobiti za samsung s5230 black gold bez wi fi, dodatne opreme i sa 3.2 mega pixela kamerom star 1 godinu. u dobrom je stanju, ali me nervira što ne mogu na internet pa ga se želim riješiti. zadnji put kada sam napisao ovo nitko mi nije odgovorio zato molim sada odgovor jel mi je stvarno gusto. hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung S5230

Pozdrav, imam samsung s5230, nisam ga dosta dugo koristio i sad kad ga spojim na usb kabel tj. kompjuter kako bi prebacio muziku on se cijelo vrijeme pali i gasi.

 

Da li netko zna do čega bi to moglo bit? Hvala!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

pozz vidim da niko nije odg ovom gore iznad ali ajde da pitam... Imam samsung s5230 (e sad ne znam jel on staar ili ne vise je kao kockast), zanima me da  li ja mogu na njeg da instaliram android nije bitno koji i kakav bitno je da radi i eto da fino izgleda itd.. itd.. 9znaci da radi normalno ne sporo (nema wi fi samo da znate) i da radi uopste da ne steka da ne "poludi" telefon (tipa da se pali-gasi, i sve ostale tako reci nuspojave) ja sam upravo gledao neki videosnimak na yt 

 <---eto ga. ali kod njega je spor prvo ga otkljucava 30 sec onda dok udje u meni treba mu 1min znaci da mi radi ne kao ovdje da steka i ostalo. 

 

Eto zanima me da li je to moguce da li neko mozda ima bolji prijedlog kao npr neka android tema ili nesto slicno pisite mozete ovdje mozete u pp ili kako god nije bitno samo pisite 

HVALA!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice