Samsung S5600

poruka: 16
|
čitano: 13.607
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S5600".
15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5600

Uskoro uzimam ovaj mobitel, pa ak' ima netko iskustva da napiše prednosti i mane Smijeh

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5600

I onda, ima li ga itko?

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5600

Ja imam S5230 kojije odlican, ovaj izgleda kao poboljsana verzija pa vjerojatno je shodno tome i odlican.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5600

Ja imam taj 5600,imam ga sam par dana i zasad nemam rjieči zamjerke,malo slabija kamera al nema veze...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5600

SVE JE OK SAMO NEMA GPS

15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5600

Ovdje piše da ima Iznenađen

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5600

evo, imam mob mjesec dana, i s obzirom da mi je to prvi touchscreen, čisto sam zadovoljan. baterija traje  4-5 dana uz uobicajene aktivnosti, malo poziv, malo SMS, pa surf... no bilo je dana kad sam se zaigrao pa se potrosila i za dva danaNamigiva.

jedina mana, ak se to moze tak nazvati, je blic, odnosno slikanje u mraku. naime takve uslikane slike su bijele! po meni, problem je možda u tome što je flash smješten preblizu objektivu i što predugo osvjetljava snimku. ako nekoga nest zanima posebno samo pitajte.

***BORN TO BE WILD***
 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5600

nema sigurno! to što piše po pojedinim stranicama da ima je  iz razloga sto su ti ljudi koji su pisali recenzije imali na uviđaj modele koji jos nisu bili do kraja definirani za tržište. očito su u samsungu odustali od GPS-a radi održavanja niske cijene.

***BORN TO BE WILD***
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5600

Nema  100%. Ja ga imam mjesec dana ali mi nije uspjelo instalirati niti jednu igricu niti bilo koju drugu aplikaciju a nema  ni tema.Ovo što prikazuju na slici nije gt-s5600 t nego s5600 preston ili možda koji jači model.

ovo je  tip mobitela koji se prodaje u t-com-u ovo je tip mobitela koji se prodaje u t-com-u
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 23:41 (Duc).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5600

Zanima  me dali si kaj instalirao na njega? Ako jes,i  daj reci kako ?

14 godina
offline
RE: Samsung S5600
Tommydevil kaže...

evo, imam mob mjesec dana, i s obzirom da mi je to prvi touchscreen, čisto sam zadovoljan. baterija traje  4-5 dana uz uobicajene aktivnosti, malo poziv, malo SMS, pa surf... no bilo je dana kad sam se zaigrao pa se potrosila i za dva danaNamigiva.

jedina mana, ak se to moze tak nazvati, je blic, odnosno slikanje u mraku. naime takve uslikane slike su bijele! po meni, problem je možda u tome što je flash smješten preblizu objektivu i što predugo osvjetljava snimku. ako nekoga nest zanima posebno samo pitajte.

evo cura mi se zapalila za taj mobitel pa me zanima imaš li ikakvih problema u tih nekoliko mjeseci korištenja?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5600

mobitel je super.... :D :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung S5600
butterfly kaže...

mobitel je super.... :D :D

evo sad znam...koristi ga već dosta dugo...šteta što nema autofocus...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5600

Bok svima,

 

molim Vas pomoć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Čula sam da ovaj mob ima opciju kojom možete različitim kontaktima iz imenika dodijeliti različiti ton zvona za sms poruke?

Znači da različito zvoni kada dobiješ sms od jednog kontakta u odnosu na sve ostale?

 

Da li je to istina?

Pliiiiizzzzz pomozite jer mi je to jako bitno pri kupovini mobitel a moram ubrzo to realizirati!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5600

Plizzzz pomoć

 

da li samsung s5600 ima mogućnost da se namjeste posebna zvona za sms poruke za pojedine kontakte u imeniku?

 

znači da ti posebno zvoni kada dobiješ sms poruku od različitih konotakata?

14 godina
offline
Samsung S5600

pitat ću pa ti javim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice