Samsung S8500 Wave

poruka: 141
|
čitano: 60.369
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S8500 Wave".
13 godina
protjeran
offline
Samsung S8500 Wave

znam da su njubarska pitanja i nije trol post jer imam taj mob pa pitam

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung S8500 Wave

help

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung S8500 Wave
daj neko pomoc necu otvarat novu temui
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S8500 Wave
NoDiggity kaže...

jel ima bada os 2.0 za wave 2? i na 1.2 nema multitouch jel sa 2.0 ima il ne? i citao sam ovdje na bugu da je mozda moguce staviti android 2.2 ili 2.3 pa sad jel mi moze neko odg jel to moguce?

Na 1.0 i 1.2 postoji multitouch, neznam di si ti cuo da ga nema :/

Moguce je stavit android, ali jos je u ranoj fazi razvoja, dosta nestabilno i bugovito. Uređaj možeš spoofati (jailbrejkati) i stavit android i sl... Imas o tome tu, tocnije tu.

Ali na ovom prvom linku, tocnije na toj stranici vidis da ima puno fora aplikacija i sl, nezz zkj bi se prebacivao na android. :D

 

13 godina
protjeran
offline
Samsung S8500 Wave

jel znas mozda sta je ovo bada SDK?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

To ti je development kit, (bubam) software development kit (valjda je tak).

 

Ugl s tim ti se programiraju aplikacije za Bada OS, a bazira se na programskom jeziku c++.

Sry kaj sam malo zakasnio :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Evo upravo sam nabavio ovaj mobać, sad ga punim prvi put. Obicno se to prvi put puni cijeli dan, ali meni vec sad (1 sat punjenja) veli da je pun. Da ga ostavim da se puni ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S8500 Wave
Cheezl kaže...

Evo upravo sam nabavio ovaj mobać, sad ga punim prvi put. Obicno se to prvi put puni cijeli dan, ali meni vec sad (1 sat punjenja) veli da je pun. Da ga ostavim da se puni ili?

Ja uvijek prvi put mob punim 12 sati.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S8500 Wave
mario1990 kaže...
Cheezl kaže...

Evo upravo sam nabavio ovaj mobać, sad ga punim prvi put. Obicno se to prvi put puni cijeli dan, ali meni vec sad (1 sat punjenja) veli da je pun. Da ga ostavim da se puni ili?

Ja uvijek prvi put mob punim 12 sati.

Evo i ja cu ga ostavit prek noci, tak da bu to bilo jedno 18-20 sati...

 

Nego meni pise da je mob pun (pise da istekam punjac). Jel to ok ili? Jel se mob puni ak mi to pise?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

ZA ONE KOJI POSJEDUJU BADA OS:

 

Sad su stavili "paid apps for free", neke od plaćenih aplikacija su besplatne.

Ponuda ne traje dugo pa pozurite ;)

 

Evo par dobrih:

Slam dunk basketball

Final Strike 3D Deluxe

Plants vs Zombies

Fruit Ninja

250+ solitaire

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

ljudi instalirao sam na kies na komp za svoj wave asphalt 6 idem ga stavit na wave na karticu s preostalih 8GB memorije.Ali piše uvijek da ne dovoljno memorije POMOĆ!

NEMAN POJMA
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S8500 Wave

Badu 2.0,a njemu je minimalac 1.2.Ali nije do toga nego kaže da ima premalo memorije a stavio sam da ga stavi na memorijsku kojoj je ostalo 8 GB    

 

 

 

 

 

i još nešto ko još nije neka ne stavlja badu 2.0

nikad ne odustaj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S8500 Wave
Znači nije do firmwarea
nikad ne odustaj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Probaj u postavkama namjestit da ti se aplikacije prebacuju na memorijsku a ne na mobitel.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

I jesam stavio sam to u programu i u mobu ali uvijek piše da nema dovoljno mjesta a Asphalt 6 ima 300 i nešto MB a na kartici imam 7-8 GB slobodno!POMOĆ

nikad ne odustaj
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

pozdrav. može mala pomoć. kupio sam nedavno Samsung Gt s8500 wave i htio bih si skinuti neke aplikacije. kada odem na samsung apps tamo ne mogu naci nista sto mi treba. ni facebook, ni neke prečace za index.hr, 24 sata, nista. ugl ima malo stvari što se može skinuti. jeli mogu kako nadograditi software ili nešto. verzija software-a je bada 1.0.2 1011041823liss8500xxji4 pa ako može nekakav savjet ili pomoć. hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Pokusaj vidjeti neke apliakciej ovdje ako mozes pronaci besplatno

 

http://www.samsungapps.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

pokušao sam i javlja "Invalid URL"... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

ukucaj onda u pretrazivac samsung apps , kad udjes odaberes svoj mobitel i drzavu iz koje si i oni ti prikazu sve aplikacije koje mogu na tvoj mobitel i ti onda odaberes sta hoces

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

 pokusao sam i ista stvar "invalid URL".... isao sam i na mobile9.com. i tamo isto odaberem drzavu i mobitel i aplikacije koje skinem mi se pojave u "games and more" i kada stisnem na nesto sto sam skinuo ne pokrece se kao aplikacija nego me šalje na nekakvu stranicu, znaci iz supljeg u prazno. koliko sam skuzio ja imam bada 1.0.2 a 90% aplikacija i igrica i ostalog je za badu 2.0. jeli mogu ikako badu nadograditi ili nekak drugacije

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Samsung S8500 Wave

Koliko rama ima ovaj mobac? 256 MB ili 512MB? neki kazu jedno, a neki drugo.... sluzbenih podataka nema, ugl  temeljen je na Bada OS-u ali volio bih staviti Android 4.0 (al eto, ako nebi dobro radio, stavio bih i neku stariju verziju, vidim na youtube-u da radi pa reko, zasto ne), bitno je da nisam na mrtvom OS-u, bitno je imati Android.

 

Bila bi steta, po specifikacijama nije los mobitel (ofc u svom cijenovnom rangu/snazi).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 17:14 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice