Sony Ericsson XPERIA X10

poruka: 1.007
|
čitano: 351.983
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson XPERIA X10".
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

dal da uzmem X10 ILI X2...

cujem da je x2 totalni promasaj da je cak i spor (os windowsi niz neki az taj mobitel)...

pa kakva je x2 to bolje sta :)..HVALA!

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

X10 je neuporedivo bolji od X2 ;)

A upravo mu je najveca prednost Android uz ogroman ekran :D

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 12:11 (stevan94).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

mogu ti reci da ni kune nisam pozali sto sam dao za X10...nema mane,a tek kad dode nadogradnja...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
jel dosao multitouch sa nadogradnjom?
50Niggas
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

Hehehhe

Ti bas uporan. Nije niti ce ikad jer EKRAN TO NE PODRZAVA.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
nadam se... :)
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Kad ce vise taj 2.1 ja nemogu docekat vise >.<

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
ivele, na toj snimci bijele x10, dali je to prednja kamera desno od zvucnika?
50Niggas
14 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Nadam se i da su poradili na software-u za kameru jer iz nekog razloga prečesto muti dijelove slika bez obzira na postavke...

Multi-touch bi bilo zgodno imati, nadam se da ćemo ga dobiti.

3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

mislim da jeste

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 9:47 (ivele).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

X10 nema prednju kameru. Ni crna ni bijela.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

my bad,nisam bio siguran,nije me nikad ni zanimalo da li ima,ali eto mislim da sam negdje na net procitao da ima.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

Ne vjeruj svemu sto pisu. Za info o mobilnim telefonima mozda najbolja stranica je www.gsmarena.com

:)
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

 

Razočaravajuće... Mršti se

 

Iskreno se nadam da su ti podaci netočni... Pogotovo ovo za flash...

3D Designer
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 19:15 (Minoza).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

Zasto? Ako imas X10 onda znas da ekran izgleda prekrasno. Barem meni. Ja ne zalim ni za cim osim mozda sto nema flasha. Meni iskreno ne fali ni sada bog zna sta.

:)
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
logic kaže...

Zasto? Ako imas X10 onda znas da ekran izgleda prekrasno. Barem meni. Ja ne zalim ni za cim osim mozda sto nema flasha. Meni iskreno ne fali ni sada bog zna sta.

 

Ma boje su ok, slika beton ali ovo s flashom me naprosto onako malčice razočaralo... Nemoj me krivo shvatiti, prezadovoljan sam s mobom ali nekako mi je ovo sve pomalo čudno i nelogično, zašto izostavljaju takve stvari? Meni je svejedno, već sam kupio X10 i ne mislim ga mijenjati ali za popriličan broj ljudi ove stvari mogu biti prekretnica u odluci o kupovini, zašto tako odbijati potencijalne kupce?

3D Designer
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 19:19 (Minoza).
15 godina
online
Sony Ericsson XPERIA X10

Meni je glupa njihova politika,od SE,s izdavanjima updateova,kasne za svima i to opako,ako zele biti konkurentni moraju biti u toku i ponuditi nesto novo,al mi se cini da je to zato jer je ovo bio njihov prvi android pokusni mob,sad vjerovatno rade na drugim novim modelima i za ove bas i ne mare,i jos nesto mrzim njihovu politiku zakljucavanja mobova,da se nemoze stavljat custom firmware,Android je open source pa neznam cemu zakljucavanje tolke razine da i danas nakon tolko vremena nije crackan bootloader,vidjet cemo sta donosi ovaj update za koji dan....

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
Da li pricas o flashu na webu ili blicu. Ka pricam o blicu za fotoaparat iako mi je aparat na mobu skroz nebitan ali ako vec ima nervira me sto moram paliti svjetlo rucno umjesto da ima blic. Flash ionako nema niko na 2.1.
:)
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
logic kaže...
Da li pricas o flashu na webu ili blicu. Ka pricam o blicu za fotoaparat iako mi je aparat na mobu skroz nebitan ali ako vec ima nervira me sto moram paliti svjetlo rucno umjesto da ima blic. Flash ionako nema niko na 2.1.

 

Da, mislim na web Flash Cool. Makar se moram složiti i za kameru ali kao što sam ranije rekao ionako mi je neupotrebljiva u večini slučajeva... Eventualno postane ako porade na software-u.

3D Designer
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

Ja nemam obicaj slikati okolo eventualno svoje klince u nekoj neobicnoj situaciji a i to da pokzaem ali nikad niti jednu sliku nisam izradio sa moba.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
koliko je multitouch koristen u galeriji i igricama u drugim mobitelima?
50Niggas
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
1337Code_breaker kaže...
koliko je multitouch koristen u galeriji i igricama u drugim mobitelima?

 

Nisam siguran dali razumijem tvoje pitanje. Ako razumijem, pa, korišten je onoliko koliko ga korisnik koristi... Izlanuo se

3D Designer
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
dobro, koliko je koristan :D
a u koliko je igrica nuzan?
50Niggas
14 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Par (neslužbenih) slikica sa 2.1, izgleda još u razvoju.

 

http://blog.se-nse.net/xperia-x10-2-1-update-leaked/

 

 

 

Također, update je odgođen za kraj 10-tog mjeseca... Neodlučanlink

3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Ima li netko ovdje iskustva sa Universal Androot? Navodno se može jednim klikom napraviti root/unroot na X10. Želio bih se uvjeriti da ću biti u mogućnosti vratiti mob u prvobitno stanje kako bih mogao dobiti službeni updejt idući mjesec.

3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
Minoza kaže...

Ima li netko ovdje iskustva sa Universal Androot? Navodno se može jednim klikom napraviti root/unroot na X10. Želio bih se uvjeriti da ću biti u mogućnosti vratiti mob u prvobitno stanje kako bih mogao dobiti službeni updejt idući mjesec.

Koliko sam čitao na xda forumu, ako imaš x10i rootani rom, tada bi ti update trebao proći bez problema, samo ako slučajno nisi stavio x10a ili obrnuto. Imaš temu na njihovom forumu o tome, pa :

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=740240

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10

Sto sve postignes rootanjem?Isplati li se?

15 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X10
Minoza kaže...

Ima li netko ovdje iskustva sa Universal Androot? Navodno se može jednim klikom napraviti root/unroot na X10. Želio bih se uvjeriti da ću biti u mogućnosti vratiti mob u prvobitno stanje kako bih mogao dobiti službeni updejt idući mjesec.

Ja sam rootao s tim, budi bez brige. Može se bez problema vratit. A i update možeš napravit i dok je mob rootan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 18:04 (dejo6).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice