Asus Google Nexus 7

poruka: 202
|
čitano: 94.157
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Google Nexus 7".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Mitch kaže...
MaXt0r kaže...
Mitch kaže...
MaXt0r kaže...

Danas mi se u notification bar-u pojavio update za Android 4.3.0 i ja sam ga pokrenuo, on se resetovao u recovery (TWRP) i tako ostao. Kad sam ga resetovao opet u sistem i pogledao u postavkama, i dalje mi stoji 4.2.2. Kad odem na azuriranje sustava, govori mi da nema azuriranja...

Za OTA update mora bit stock recovery.

Pa kako mogu uraditi update, a da ne obrise sve aplikacije?

Backup sa Titanium Backup-om (kako bi i inače), staviš stock recovery (nađeš na xda) i sam ideš na Settings - > About -> Software Update (ili kako već)

Vec sam bio nasao tutorial na XDA. Meni je bilo lakse ovako uraditi LINK

U svakom slucaju hvala. {#}

The future is Fusion - AMD
15 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Ja sam flash-ao stock image i nisam baš zadovoljan sa 4.3

 

 

 

Tako da ako netko misli sve re-flashat, ne isplati se.


Stavite si Purity zadnji ili PACMan i m-kernel a56...

A  za ovaj TRIM koji ubrzava N7 na 4.3, imate aplikaciju LagFix (Fstrim) koja radi istu stvar za bilo koji Nexus na 4.0+

 

 

Tako da ja sad peglam Purity 5.7.2 + m-kernel a56, 15892 Antutu, i odlična baterija i fluidnost (začuđujuće jer koristim iPhone 5 pa je malo teže usporediti s Androidom)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

jutro se budim otisa u grad vracam se uzimam teblet i idem ga ukljucit dode slika Google i onda nexusov logo i tu stane tu pocne ekran bijelo treperit i izmjenjivati logo zna li netko mozda sto je to ?

Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Asus Google Nexus 7
Probaj ga resetat ak ne uspijes, reklamacija i trazi novi uredaj : If your tablet is on, power it off. Press and hold Power until the device powers on, then immediately press and hold Volume Down (while still pressing Power). You will see the word Start with an arrow drawn around it. Press Volume Down twice to designate Recovery mode. Press Power to restart into Recovery mode. You will see an image of an Android robot with a red exclamation mark. While holding down Power, press Volume Up. Use the volume keys to scroll to "wipe data/factory reset" and press Power to select it. Scroll down to "Yes - erase all user data" and press Power to select it. Note: If at any point during the above steps your tablet becomes unresponsive, you can restart it by holding down the power button for several seconds.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Jumperrr kaže...
Probaj ga resetat ak ne uspijes, reklamacija i trazi novi uredaj : If your tablet is on, power it off. Press and hold Power until the device powers on, then immediately press and hold Volume Down (while still pressing Power). You will see the word Start with an arrow drawn around it. Press Volume Down twice to designate Recovery mode. Press Power to restart into Recovery mode. You will see an image of an Android robot with a red exclamation mark. While holding down Power, press Volume Up. Use the volume keys to scroll to "wipe data/factory reset" and press Power to select it. Scroll down to "Yes - erase all user data" and press Power to select it. Note: If at any point during the above steps your tablet becomes unresponsive, you can restart it by holding down the power button for several seconds.

a pis emi ovo !!?! imas li neku zamisao !? 

failed to mount / cache/invalid argument)

cant mount cache recovery log

cant open cache recovery log

failed to mount / cache/invalid argument)

cant mount cache recovery last_log

cant open cache recovery last_log

failed to mount / cache/invalid argument)

cant mount cache recovery last install

cant open cache recovery last install

failed to mount cache

Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig.
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Hocemo li dobiti update na KitKat 4.4?

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...

Hocemo li dobiti update na KitKat 4.4?

Da. Zadnji update će biti idući.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Kad bi trebao doći KitKat?  

 -- || \o/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Agent Rico kaže...

Kad bi trebao doći KitKat?  

Ovaj ili idući tjedan

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Stavio maloprije KitKat.  Nije mi jasno zašto Nexus 7 iz 2012. (a i iz 2013.) nije dobio prozirnu onu traku s tipkama?  (Kao što je na Nexusu 5) 

Zar nije to bila zapravo i jedina vidljivija razlika između toliko najavljivanog 4.4 i prijašnjih verzija?  Do sada nikakve razlike (osim bijelih statusnih ikonica) nisam primjetio. Nema čak ni novih wallpapera...

Osjećam se prevareno {#}

 -- || \o/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Agent Rico kaže...

Stavio maloprije KitKat.  Nije mi jasno zašto Nexus 7 iz 2012. (a i iz 2013.) nije dobio prozirnu onu traku s tipkama?  (Kao što je na Nexusu 5) 

Zar nije to bila zapravo i jedina vidljivija razlika između toliko najavljivanog 4.4 i prijašnjih verzija?  Do sada nikakve razlike (osim bijelih statusnih ikonica) nisam primjetio. Nema čak ni novih wallpapera...

Osjećam se prevareno {#}

Zato što je sve spomenuto dio novog Nexus Experience Launchera kojeg ima samo Nexus 5.

 

Čekaj da se taj apk ubaci u ostale ROM-ove ili da postane downloadable.

 

Ni ostali uređaji neće imati to upravo zbog toga, ali bi Launcheri za 4.4 mogli izvući te dijelove iz Nexus launchera.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7

Znači sad imamo fragmentaciju i kod Nexusa mlađih od 2 godine... Svašta. 

A ja uzeo Nexus baš kako se nebi morao petljati s ROMovima, launcherima i ostalim stvarima. 

 -- || \o/
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 15:55 (Agent Rico).
16 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Meni stize u ponedjeljak, odmah gore ide placeni Apex, novi launcher mi se opce ne svidja + siromasan opcijama i mogucnostima.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Agent Rico kaže...

Znači sad imamo fragmentaciju i kod Nexusa mlađih od 2 godine... Svašta. 

A ja uzeo Nexus baš kako se nebi morao petljati s ROMovima, launcherima i ostalim stvarima. 

Ja uzeo Nexusa upravo zbog ROM-ova.

 

Najbolji ROM-ovi i customizacija su na Nexusima.

 

I fragmentacija dolazi ako je uređaj stariji od 18mj, a ne 2 godine, no još uvijek je prerano za Tegru 3.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
16 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Dosel mi je, dela super. E sada, da li je moguce staviti kit kat bez rootanja i custom romova? 

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
ukay1000 kaže...

Dosel mi je, dela super. E sada, da li je moguce staviti kit kat bez rootanja i custom romova? 

Ako ti još nije dostupan OTA update, možeš probati na ovaj način:

 

http://www.androidauthority.com/manually-install-android-4-4-kitkat-nexus-7-20122013-wifi-nexus-10-317138/ 

 -- || \o/
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2013 13:02 (Agent Rico).
14 godina
offline
Asus Google Nexus 7

bome lijep poklon me dočekao ispod bora {#}

 

malo sam se poigrao nekih sat-dva i mogu reći da je fenomenalan uređaj. Dosad sam imao Nexus 7 prve generacije i bio dosta zadovoljan, ali ovo je puno bolje. Doslovno leti što god radim na njemu i koliko god aplikacija bilo otvoreno. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Pozdrav,

 

može li mi tko reći gdje se najviše isplati kupiti nexusa, preko Amazona ima dosta povoljnih opcija ali uglavnom ne dostavljaju u Hrvatsku...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Pozzz svima,

ovako imam jedan problem..

Jucer sam skinio sa aptoida flappy bird i usao i igrao i to sve i na ime kada sam htio izaci iz njega stisnio sam home button i tablet je freezo.

POMOĆ HITNOOO!!!

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Bok ljudi. Dali netko ima prijedlog nekog dobrog standa ili docka za ovaj tablet? 

proguglaj moj nick :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
vratinulu kaže...

Bok ljudi. Dali netko ima prijedlog nekog dobrog standa ili docka za ovaj tablet? 

Official dock od Asusa

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

jel probavao tko nastimati nexus-a u auto? Kao navigaciju, glazbu, itd itd..

 

Gledam ovaj na youtubeu kako je postavio nexus, koristi izgleda nekakve magnete..?

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ww-9-N3yXEU

 

U mene isto ovakav auto kao na videu, zna li netko gdje bi mogao naci nekakve drzace ili slicno kao na videu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2014 13:28 (Jeti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Meni je u autu vec godinu dana, imam cicak na zadnjoj strani Nexusa i u autu iznad retrovizora imam suprotnu stranu tog cicka i samo ga zakeljim gore i stoji bez problema

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

mislim da bi i meni odgovarao cicak.. Gdje si uzeo cicak, jel neki posebni bas za auto ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Jeti kaže...

mislim da bi i meni odgovarao cicak.. Gdje si uzeo cicak, jel neki posebni bas za auto ili?

Ne, pa samo obična traka, ja imam 2 cm debljine, drži oko 9kg što je više nego dovoljno za N7 na nekih metar visine, tako da je rock stable

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

U zadnje vrijeme, zapravo od kako sam ga kupio, ekran ne reagira najbolje uvijek. Dakle, ja stisnem jedno on napravi deseto. Skinuo sam onaj multitouch test i nekad sve normalno pokazuje(kao sto i tablet nekad normalno radi) , a nekad luduje, npr. ja jednim prstom radim dodir on registira 5 na 5 razlicitih mjesta. Takoder sam primjetio da kada je tablet ugasen i kada je crni mrak, po sredini ekrana je nekakva mala crvena mrlja. Frend mi kaze da ovo za ekran je tvornicka greska, pa me zanima da li ce mi to priznat u servisu(garancija jos godinu dana) i da li se to popravlja ili se daje novi. Cijenim svaku pomoc! Hvala! 

https://account.hirezstudios.com/smitegame/default.aspx?referral=8851665&utm_campaign=email
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
vratinulu kaže...

U zadnje vrijeme, zapravo od kako sam ga kupio, ekran ne reagira najbolje uvijek. Dakle, ja stisnem jedno on napravi deseto. Skinuo sam onaj multitouch test i nekad sve normalno pokazuje(kao sto i tablet nekad normalno radi) , a nekad luduje, npr. ja jednim prstom radim dodir on registira 5 na 5 razlicitih mjesta. Takoder sam primjetio da kada je tablet ugasen i kada je crni mrak, po sredini ekrana je nekakva mala crvena mrlja. Frend mi kaze da ovo za ekran je tvornicka greska, pa me zanima da li ce mi to priznat u servisu(garancija jos godinu dana) i da li se to popravlja ili se daje novi. Cijenim svaku pomoc! Hvala! 

Prvi model koji sam dobio imao je slican problem, ekran nije bio kalibriran ali meni uopce nije radio tako da ga nisi mogao niti otkljucati kako spada.

 

Dobio sam novi odmah.

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Dosao upravo zadnji kit kat

Hocemo li dobiti Android L?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
drakula789 kaže...

Dosao upravo zadnji kit kat

Hocemo li dobiti Android L?

koji model imaš, 2012 ili 2013? 

Ovaj noviji sigurno dobiva Android L, već imaš preview Androida L za skinuti. Uz Nexus 5 jedini uređaj koji je dobio preview.

A mislim da će i onaj stariji model Nexusa 7 dobiti Android L.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
antimadridista kaže...
drakula789 kaže...

Dosao upravo zadnji kit kat

Hocemo li dobiti Android L?

koji model imaš, 2012 ili 2013? 

Ovaj noviji sigurno dobiva Android L, već imaš preview Androida L za skinuti. Uz Nexus 5 jedini uređaj koji je dobio preview.

A mislim da će i onaj stariji model Nexusa 7 dobiti Android L.

2013 verziju sva sreca..

Gdje mogu skinuti,ima li bugova?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice