Asus Google Nexus 7

poruka: 202
|
čitano: 94.041
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Google Nexus 7".
13 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Stigao Lollipop :)

 

Provjerite jeste li dobili OTA update, a ako niste, skinite factory image sa Google site-a i flashajte Lollipop. To sam ja napravio i radi savršeno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
antimadridista kaže...

Stigao Lollipop :)

 

Provjerite jeste li dobili OTA update, a ako niste, skinite factory image sa Google site-a i flashajte Lollipop. To sam ja napravio i radi savršeno.

Koji model imaš? Ja za 2013 još nisam dobio OTA sinoć kad sam gledao, a s factory image-om mi se neda zaj*bavati :D Valjda će stići danas tokom dana

Za Nexus 5 je stigao OTA i oduševljen sam kako dobro radi, nadam se da mogu isto očekivati za sedmicu {#}

battlelog - Volume_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Na mom ne radi touch :(

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
drakula789 kaže...

Na mom ne radi touch :(

Nakon updatea? Jesi pokušao s resetom postavki, čišćenjem cacha i ostalih gluposti? 

Ako ne pomogne mislim da ćeš morati sam flashati image nanovo

battlelog - Volume_CRO
14 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Za 3G verziju još ništa..

Disregard the constabulary.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Volume kaže...
drakula789 kaže...

Na mom ne radi touch :(

Nakon updatea? Jesi pokušao s resetom postavki, čišćenjem cacha i ostalih gluposti? 

Ako ne pomogne mislim da ćeš morati sam flashati image nanovo

Ne nego u opce ne radi,bar tako kaze sestra.Treba tvornicki reset,pa ce mo vidjet sto ce se desiti :D

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Ima tko da je dobio OTA za 2013. izdanje? Meni još uvik ništa...

battlelog - Volume_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Zasto je Lollipop ovako 'osakacen' za ovaj tablet?Status bar i navigation bar su i dalje crni, app drawer je i dalje crn umjesto da je bijele boje i da ima onu novu animaciju prilikom pokretanja. Zar je to problem ubaciti kad vec prave novi update za ovaj tablet??? Također sam primjetio da je facebook aplikacija poprilicno usporena i da se nakon kratkog vremena srusi. Opcenito sistem nije bas tako brz i fluidan kako je receno da ce biti. Jel' i kod vas takva situacija ili sam ja nesto krivo uradio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7

Ovo za status bar i app drawer je do launcehra, ostavili su stari launcher iz 4.3 androida. Lako se instalira drugi pa nije bed

 

Ista stvar je bila kad je došao 4.4, stavio sam Nova launcehr i status bar i navigation bar su bili prozirni a s defaultnim launcherom nisu.

 

Još mi nije došao OTA za 3g verziju 2012 pa ne mogu komentirat performanse.

Zloćudna gamad
13 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...

Zasto je Lollipop ovako 'osakacen' za ovaj tablet?Status bar i navigation bar su i dalje crni, app drawer je i dalje crn umjesto da je bijele boje i da ima onu novu animaciju prilikom pokretanja. Zar je to problem ubaciti kad vec prave novi update za ovaj tablet??? Također sam primjetio da je facebook aplikacija poprilicno usporena i da se nakon kratkog vremena srusi. Opcenito sistem nije bas tako brz i fluidan kako je receno da ce biti. Jel' i kod vas takva situacija ili sam ja nesto krivo uradio?

Samo instaliraj Google Now launcher i imaš sve čari Lollipopa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
nontryer kaže...

Ovo za status bar i app drawer je do launcehra, ostavili su stari launcher iz 4.3 androida. Lako se instalira drugi pa nije bed

 

Ista stvar je bila kad je došao 4.4, stavio sam Nova launcehr i status bar i navigation bar su bili prozirni a s defaultnim launcherom nisu.

 

Još mi nije došao OTA za 3g verziju 2012 pa ne mogu komentirat performanse.

 

antimadridista kaže...
MaXt0r kaže...

Zasto je Lollipop ovako 'osakacen' za ovaj tablet?Status bar i navigation bar su i dalje crni, app drawer je i dalje crn umjesto da je bijele boje i da ima onu novu animaciju prilikom pokretanja. Zar je to problem ubaciti kad vec prave novi update za ovaj tablet??? Također sam primjetio da je facebook aplikacija poprilicno usporena i da se nakon kratkog vremena srusi. Opcenito sistem nije bas tako brz i fluidan kako je receno da ce biti. Jel' i kod vas takva situacija ili sam ja nesto krivo uradio?

Samo instaliraj Google Now launcher i imaš sve čari Lollipopa.

Status i nav bar su rijeseni instalacijom Google Now launcher. Opet ostaje problem sporosti sistema. Nekad mu treba vise od 5 sekundi da pređe iz portraita u landscape i obrnuto. Sve se sporo otvara. Neznam stvarno u cemu je problem, jer ovo je drugi put da ga flashujem zbog laga i opet isti problem...

13 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Koji tablet imaš, onaj iz 2012 ili 2013? Ja imam Nexus 7 2013 model i sve leti na njemu, čak je i brži sad nego na KitKatu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7

Onaj iz 2012. Na kitkatu je brze radio, prakticno sve letilo na njemu...

15 godina
offline
Asus Google Nexus 7

stigao kome OTA na nexus 2013?

cekam vec 15 dana:)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 21:56 (Huurux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Ja imam 2012 verziju, čitao sam nešta na internetu da će doći početkom 12mj. :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Baldric kaže...

Ja imam 2012 verziju, čitao sam nešta na internetu da će doći početkom 12mj. :)

 

brat ima 2012 pa gledam i kod njega:)

14 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Huurux kaže...

stigao kome OTA na nexus 2013?

cekam vec 15 dana:)

 

 

Kod mene već 4-5 dana na Nexus 7 2012 , maltene sve isto (izbačen QuikOffice). Instalirao GoogleNow launcher i radi kak i treba.

Niti brži niti sporiji (u što sam sumnjao i uradio sam reset). sad je 5.0 LoL

13 godina
offline
Asus Google Nexus 7

Kod mene također još uvik ništa. Koliko vidim po netu ljudi i nisu nešto previše oduševljeni tako da me ni nije puno briga {#}

battlelog - Volume_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7

Jos uvijek ništa od 5.0...

16 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
antimadridista kaže...

Koji tablet imaš, onaj iz 2012 ili 2013? Ja imam Nexus 7 2013 model i sve leti na njemu, čak je i brži sad nego na KitKatu.

i ne ruši ti se s vremena vrijeme Google Play store na Nexus 7 2013? ja sam vratio na Kitkat zbog toga...

11 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

na mobicity-u Google Nexus 7 16GB (2012) za 650kn i njegov slabiji brat Google Nexus 7 8GB (2012) za 565kn (+dostava 15 funti)
no umjesto placanja dostave postoji i bolja solucija: FREE SHIPPING - Automatic on device orders with 2+ accessories in the cart

ps: samo da napomenem da se cita opis proizvioda.. dakle ovo je factory refurbished uredjaj! (kao sto su bili oni nexusi 4 za kojim smo svi poletili! {#} )

sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Ja imam factory refurbished nexus 7 2012 vec godinu dana, nemam nikakvi problema radi ko zmaj! 

 

Zna li netko gdje se jeftinije moze nabavit nexus 2013 model, moze i refurbished..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice