LG 37LH7000

poruka: 4
|
čitano: 18.961
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG 37LH7000".
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] GBP: LG 37LH7000
Televizor je odličan, ima bluetooth i Full HD panel iako je navedeno da nema, interni HD Divx player za filmove sa USBa sa podrškom za titlove, spojio sam 500GB externi USB HDD drive koji radi bez dodatnog napajanja, iako sam se iznenadio da nema PIP i PAT, no to ne navodim kako neki minus.


ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: [Recenzija] GBP: LG 37LH7000
GBP kaže...
Televizor je odličan, ima bluetooth i Full HD panel iako je navedeno da nema, interni HD Divx player za filmove sa USBa sa podrškom za titlove, spojio sam 500GB externi USB HDD drive koji radi bez dodatnog napajanja, iako sam se iznenadio da nema PIP i PAT, no to ne navodim kako neki minus.


Koliko kosta?

16 godina
offline
RE: [Recenzija] GBP: LG 37LH7000
Sint1 kaže...
GBP kaže...
Televizor je odličan, ima bluetooth i Full HD panel iako je navedeno da nema, interni HD Divx player za filmove sa USBa sa podrškom za titlove, spojio sam 500GB externi USB HDD drive koji radi bez dodatnog napajanja, iako sam se iznenadio da nema PIP i PAT, no to ne navodim kako neki minus.


Koliko kosta?

Šteta što ne podržava DTS audio kod HD Divx naslova s sticka ili externog diska međutim tu je PopCorn MKV audio converter koji brzo prebaci DTS u AC3

Cijena kada sam ja kupovao od 5500-6200 kn.... sada vjerojatno od 5000 od 5500kn

 

Prezadovoljan sam TV-om: 9/10

FOR THE HORDE!!!
15 godina
neaktivan
offline
sharp tv

Da li se isplati kupiti sharp lc37le320e u  bitech. sa 6699kn sniženo na 4689kn?

Ili neki drugi tv za te novce.

šubi
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 19:23 (šubi).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice