Panasonic TX-L32S10E

poruka: 5
|
čitano: 18.970
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic TX-L32S10E".
15 godina
offline
Panasonic TX-L32S10E

predmnijevam da je ovo trenutačno najbolji televizor za taj novac (4999, Konikom). ne računajući HTV i ine domaće "upomoć" programe s upravo jezivom slikom, ovaj će uređaj iz svega (DVD, BR, sateliti itd.) izvući maksimum. dobro sam odvagao i usporedio prije kupnje i obišao grad uzduž i poprijeko. informirao se, učio, pogledao čak i po inozemstvima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Panasonic TX-L32S10E

U Splitu u Panasonic Centar Split 3999,99 i još dobiješ 5% popusta za gotovinu Osmijeh

15 godina
offline
RE: Panasonic TX-L32S10E

ja se iskreno ispričavam. Moj je model TX-L32G10E. jedno slovo i gomila ostalih stvari razlike. ovdje ponešto i piše o njemu: http://www.technomax.hr/Webtrgovina/Proizvod/tabid/62/rbpid/3501397/ttl/TV-Panasonic-TX-L32G10E/Default.aspx

15 godina
offline
RE: Panasonic TX-L32S10E
Ajar kaže...

predmnijevam da je ovo trenutačno najbolji televizor za taj novac (4999, Konikom). ne računajući HTV i ine domaće "upomoć" programe s upravo jezivom slikom, ovaj će uređaj iz svega (DVD, BR, sateliti itd.) izvući maksimum. dobro sam odvagao i usporedio prije kupnje i obišao grad uzduž i poprijeko. informirao se, učio, pogledao čak i po inozemstvima.

Nije za 4 soma kuna možeš ubost 42" plazmu također od panasonica i to druge serije, a ovo je prva serija.

 

Milsim da se zove Panasonic TX P42X20

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Panasonic TX-L32S10E

Ja sam baš sinoć išao po trgovinama u Mostaru i zaključio sam da mi je Panasonic TX-L32S10E trenutno najbolji izbor u veličini od 32".

Cjena mu je 950 KM = 3800 kn za gotovinu i karticu.

Do sada sam imao samsung 26", tako da će ovaj biti avion za njega.

Tv je full HD, ima 3 HDMI priključka, jaaaaaako velik kut vidljivosti (u trgovini sam ga uspoređivao sa Samsungom i mnogo je bolji).

Ima mnoštvo naprednih funkcija, DVB-T...

I lijepo izgleda za razliku od pojedinih LG-a koji imaju jaaaaako debel okvir, pa 32" izgleda kao 37".

Na njega ide i Mede8er sa kolekcijom filmova, receiver i dvd player.

 

Večeras komentari ;)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice