Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.495.735
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Android borbeni komplet
Luxy2501 kaže...

Cek koji je bolji, i zasto s tim?

  Zato što je prvi, ne nužno bolji.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Imam problem s Wildfire-om S.

 

Kad igram igre, npr. vozim auto. Sad dajem gas držeći jednu tipku (mjesto na ekranu).

 

Imam samo 3 puta da smotam (da kliknem drugo mjesto na ekranu) i onda mi prestaje regirati ekran dok ne pustim ekran u potpunosti i počnem ponovo raditi ono što sam radio.

 

Kako da se riješim toga (Gameboid)?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
antimadridista kaže...
ima li nekakav program sa kojim mogu kao na iOS-u pritiskom na neku tipku otvoriti prozorčić sa upaljenim aplikacijama i gasiti ih?

multitasking pro.

drzis recimo search gumb i otvori ti pokrenute aplikacije koje onda mozes gasiti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
@Luxy ako želiš imati Minecraft PE onda skini J verziju. Ona ti je za Android 2.2
Hello! I am Android
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet
Multitasking na androidu je loš.
Postoji li kakva aplikacija kojom mogu određivati kada će se što ugasiti, sad npr. surfam Operom i program želim minimizirati kako bih poslao poruku i onda mi se ugasi i moram je opet palit.

Također ne razumijem zašto na browserima kad pritisnem back moram čekati da se stranica opet reloada?
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
luka_cro kaže...
Multitasking na androidu je loš.
Postoji li kakva aplikacija kojom mogu određivati kada će se što ugasiti, sad npr. surfam Operom i program želim minimizirati kako bih poslao poruku i onda mi se ugasi i moram je opet palit.

Također ne razumijem zašto na browserima kad pritisnem back moram čekati da se stranica opet reloada?

Browseri nemaju temp..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
luka_cro kaže...
Multitasking na androidu je loš.
Postoji li kakva aplikacija kojom mogu određivati kada će se što ugasiti, sad npr. surfam Operom i program želim minimizirati kako bih poslao poruku i onda mi se ugasi i moram je opet palit.

Također ne razumijem zašto na browserima kad pritisnem back moram čekati da se stranica opet reloada?

Reloadaju se da ti uzmu megabajte iliti novce. Čisto jednostavno i pametno napravljeno. Haha

13 godina
offline
Android borbeni komplet

ne znam zasto nitko ne cita...multitasking pro...sve ostaje, i browser tamo gdje ste ga ostavili..moze se "skakati" iz aplikacije u aplikaciju bez da se ona druga ugasi ili izgube podaci.

Moj PC  
3 0 hvala 4
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Skinuo sam navigaciju Navigon 4.0.1. i čim je upalim trazi da skinem 2Gb podataka, čim pokušam izaci iz toga gasi se... mene zanima da li mogu prebaciti s kompa samo hrvatsku kartu i audio zapise, da izbjegnem zauzimanje prostora od 2 Gb na kartici? Glupo je da skidam sve mape od cijele Europe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
SHELBY_09 kaže...

Skinuo sam navigaciju Navigon 4.0.1. i čim je upalim trazi da skinem 2Gb podataka, čim pokušam izaci iz toga gasi se... mene zanima da li mogu prebaciti s kompa samo hrvatsku kartu i audio zapise, da izbjegnem zauzimanje prostora od 2 Gb na kartici? Glupo je da skidam sve mape od cijele Europe.

 

Možeš, moraš instalirati njihov program na kompu i samo odabereš što hoćeš...

12 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Kako raspakiram boot.img?

(uzeo sam ga iz RUU-a)

 

 

I gdje mogu nabavit Minecraft za 2.2?

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 11:21 (Unix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet
koja je razlika u verzijama pokemona za gba?sad sam poceo ruby verison jer vidim da je najpopularniji i zasto nema pikachua i ostale poznate pokemone?
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Android borbeni komplet
luka_cro kaže...
koja je razlika u verzijama pokemona za gba?sad sam poceo ruby verison jer vidim da je najpopularniji i zasto nema pikachua i ostale poznate pokemone?

  Pa kad igras Ruby.

 

Postoje razlike.

 

U Firered and Leafgreen imaš Pikachu.

 

Jesi li gledao anime? Potpuno se razlikuju Pokemon-i u te 2 serije.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
luka_cro kaže...
koja je razlika u verzijama pokemona za gba?sad sam poceo ruby verison jer vidim da je najpopularniji i zasto nema pikachua i ostale poznate pokemone?

Pokemon master se javlja {#} prešao sam fire red i leaf green bezbroj puta na gameboidu i uhvatio sve legendarne{#}

 

Razlika je u generacijama

Red i Blue su prve Pokemon igre,što znači da su to original 151 Pokemona.Starteri su Charmander,Bulbasaur,Squirtle a Pikachua uhvatiš kasnije u veridian forrest.

 

Napravljen je remake za gameboy advance Pokemon Fire red i Leaf green,razlika između njih je pokemoni koje možeš uhvatiti.

 

Tako imaš i npr Silver i Gold,to je druga generacija sa starterima kao što su Cyndaquil,Totodile i Chikorita..

Nažalost Silver i Gold nema remake za gameboy advance al ima za Nintendo DS pod imenom Heart Gold i Soul silver{#}

 

Ruby,Sapphire i Emerald su treća generacija Pokemona.. tako imaš sve do trenutno najnovije 5. generacije Black and White.

 

Nadam se da je pomoglo

 

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
luka_cro kaže...
koja je razlika u verzijama pokemona za gba?sad sam poceo ruby verison jer vidim da je najpopularniji i zasto nema pikachua i ostale poznate pokemone?

To igraš na andoridu?

 

Daj molim te nabaci link na mobu sam nemam vremena tražiti pa kad dođem doma da pogledam.

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
14 godina
protjeran
offline
Re: Android borbeni komplet
Hrvojestr kaže...
luka_cro kaže...
koja je razlika u verzijama pokemona za gba?sad sam poceo ruby verison jer vidim da je najpopularniji i zasto nema pikachua i ostale poznate pokemone?

To igraš na andoridu?

 

Daj molim te nabaci link na mobu sam nemam vremena tražiti pa kad dođem doma da pogledam.

  Evo ovdje preko QR mozes skinuti Gameboid.

 

Ovo je download link BIOS-a, koji će ti trebati (klik odmah pokreće download, mali je file).

 

Ovdje imaš dosta ROM-ova, ako nema tu ima na emuparadise.

 

Nemojte me prijaviti, ovo možda i nije legalno, samo sam htio pomoći čovjeku...

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 18:13 (Mentalist).
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet
ja sam kupio na marketu emulator, 5dolara je cijena, svakako vrijedi novce.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
luka_cro kaže...
ja sam kupio na marketu emulator, 5dolara je cijena, svakako vrijedi novce.

Evo domogo se kompa na brzinu da ovo proučim.

 

 

Daj mi link tog emulatora.

 

 

@Mentalist

 

Hvala.Daj mi molim te neka uputsva linkaj jer se susrećem s ovim prvi put.Jel mob treba biti rootan da bi radilo? 

 

 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
14 godina
protjeran
offline
Re: Android borbeni komplet
Hrvojestr kaže...

 

@Mentalist

 

Hvala.Daj mi molim te neka uputsva linkaj jer se susrećem s ovim prvi put.Jel mob treba biti rootan da bi radilo?

 

 

  Ma ne.

 

Kad prvi put pokreneš Gameboid tražit će ti BIOS, samo jednom, to mu treba da radi.

 

Slijedeći put ti traži ROM igre (samo stavi svaki ROM u poseban folder, jer će ti se onda miješati sa file-ovima savegame-a). Koristi ugrađenu save opciju (Options tipka mobitela>Save).

 

Kad hoćeš drugu igru klikni Options tipku mobitela>More>Reset i to je to.

Zelda Zelda
Ne rugajte se smijesnim imenima, derivatima imena Anime likova Ne rugajte se smijesnim imenima, derivatima imena Anime likova
Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 18:28 (Mentalist).
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Super objašnjeno :) Sve stavljeno i za probu sam stavio Firered(bio je prvi na listi :D ) 

 

 

E sad pitanje. Od kojega krenuti? {#}

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Android borbeni komplet
Hrvojestr kaže...

Super objašnjeno :) Sve stavljeno i za probu sam stavio Firered(bio je prvi na listi :D )

 

 

E sad pitanje. Od kojega krenuti?  {#}

  Ako si gledao Pokemon-e, onda kreni od onih koji su ti najdraži. Meni su draži noviji (možda zato što su mi se stari popeli na vrh glave, mislim na anime).

 

Što se igre tiče, skoro su jednaki, samo se likovi razlikuju (i oni samo po imenima).

 

Evo ti moja preporuka:

  • Konami Crazy Race
  • Pacman World 1 i 2
  • Sonic Advance
  • Spyro - A new Beginning
  • Spyro - Season of ice
  • Teken Advanced

I jedna super super igra Zelda - The Minish Cap.

 

Gameboy Advance je bolji od Snes-a za Android jer ima samo 2 funkcijske tipke, pa je lakše pritiskati po ekranu.

 

I još, postoji li način da se nekako povežu dva Android-a pa da se bore i mijenjaju Pokemon-i (i igra Digimon Battle Spirit)?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet

Mislim da ću prvo preći firered.To su stariji koliko sam skužio.A za kasnije ću vjerojatno nove.

 

Super.Hvala na preporuci igara.Svakako ću ih probati.

 

 

 

Postoji li način da mi se virtualni gameboy okrene horizontalno

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
14 godina
protjeran
offline
Re: Android borbeni komplet
Hrvojestr kaže...

Postoji li način da mi se virtualni gameboy okrene horizontalno

  Možeš okrenuti mobitel (ako ti je uključen autorotate).

 

Možeš i naštimati i ovako: Settings>Other settings>Orientation>Horizontal.

 

Ali tad će ti lijevo biti dole (kontrole lijevo, trigger-i desno, ako ga mobitel gledaš vertikalno). Nema šanse da naštimaš da ti lijevo bude gore (kontrole desno, trigger-i lijevo).

 

I još, možeš volume rocker naštimati kao 2 zasebne fizičke tipke, isto tako i sve ostale fizičke koje imaš.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
Mentalist kaže...

  Možeš okrenuti mobitel (ako ti je uključen autorotate).

 

Možeš i naštimati i ovako: Settings>Other settings>Orientation>Horizontal.

 

Ali tad će ti lijevo biti dole (kontrole lijevo, trigger-i desno, ako ga mobitel gledaš vertikalno). Nema šanse da naštimaš da ti lijevo bude gore (kontrole desno, trigger-i lijevo).

 

I još, možeš volume rocker naštimati kao 2 zasebne fizičke tipke, isto tako i sve ostale fizičke koje imaš.

Ovo automatsko zakretanje zaslona je ok riješenje.Sve tipke rade kako spada i u dobrim smjerovima.

 

Uključivati ću automatsko zakretanje zaslona onda samo kada ću igrati.Ovu drugu opciju neću ni pokušavati podesiti,jer je očito nemoguće.

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
14 godina
protjeran
offline
Re: Android borbeni komplet
@Hrvojestr

Moze se postaviti, ja to koristim. Samo taj horizontalni obicni se moze nastimati, ne naopaki.

Oprosti sto sam zakomplicirao.
Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Nije mi vrag dao mira pa sam malo čačkao i složio kako spada i na drugi način :) 

 

 

Svejedno hvala

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet
decki ima kakav program da poveca snagu wifi-ja jer u dnevni ne lovim wifi, dok sa laptopom lovim, ili je stvar u hardveru?
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
stvar je u hardveru, u mob jednostavno ne stane velika antena
TD za glupost
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet
ma daj, hebem ti zivot i sve...sad sam igrao dva sata pokemone i otisao na wc, vratim se otkljucam mob i vidim da je emulator ugasen, pokrenem i nigdje savea :(((
2sata igranja uzalud...
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

To ti je tako kad ne nosiš mob na WC ;)

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice