SE K550i software change

poruka: 13
|
čitano: 3.877
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

Ovako, nadam se da sam temu stavio na pravo mjesto. Razmišljao sam malo i želim pitati što bi se dogodilo kada bi stavio software od drugog SE-a u K550i?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

Uništio bi telefon. Takve stvari su se mogle raditi prije nekog vremena, ali samo s telefonima s identičnim ili gotovo identičnim hardwareom. Primjera radi recimo K750 i W800. Ali ako nešto napraviš krivo, postoji mogućnost da ti telefon izgori, ili ga ne budeš mogao vratiti na stari software.

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

NIsam sigurna da li bi ga baš uništio, ako nađe odgovarajući software, ali zasto se zafrkavat  s tim. 

Rađe ga malo sredi, ono što ti smeta zamjeni, kao npr. meni ili drivere, sredi si mjuzu, kameru i takve stvari. Doduše moraš i tamo biti pažljiv, jer uvijek postoji rizik da ćeš neš zeznut.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

Želio bih promjeniti malo meni i rezoluciju snimke bih povećao, kako to napraviti?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2008 15:13 (BORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

Ima dosta  različitih programa, ali ja znam da na mom ex- mobu (koji je imao menu od vodafona, šo mi se nije sviđalo) frend koristio XS++. Nije bilo nikakvih problema, i sve je radilo ko urica =)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

E ovako, da ces unistiti telefon to su ciste gluposti. Ako ne uspijes ga flashati iz prve, probaj ponovno, znaci, hardware mu otici nece sigurno. Ja ti imam k550i flashan na w610i, Flash sam napravio prije nekih pola godine. Telefon je stabilan, znaci radi bez greske. Cak je i lockan na Tele2, podrzava ono zbog cega sam ga i flashao, FLASH teme i animacije,cak i igrice radjene u flashu. Dobijes Walkman 2.0 i nove drivere za zvuk i display. U opcijama walkmana dodana opcija MEGA BASS koja inace ne ide uz k550i. Kupis si walkman slusalice,bubnes unutra memorijsku karticu i imas pravi walkman telefon  Smijeh

I like it! I like it,big time!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SE K550i software change
Donnie Brasco kaže...

E ovako, da ces unistiti telefon to su ciste gluposti. Ako ne uspijes ga flashati iz prve, probaj ponovno, znaci, hardware mu otici nece sigurno. Ja ti imam k550i flashan na w610i, Flash sam napravio prije nekih pola godine. Telefon je stabilan, znaci radi bez greske. Cak je i lockan na Tele2, podrzava ono zbog cega sam ga i flashao, FLASH teme i animacije,cak i igrice radjene u flashu. Dobijes Walkman 2.0 i nove drivere za zvuk i display. U opcijama walkmana dodana opcija MEGA BASS koja inace ne ide uz k550i. Kupis si walkman slusalice,bubnes unutra memorijsku karticu i imas pravi walkman telefon  Smijeh

 Nemoj to reć tako olako. Bez greške češ krivim flashem telefon prebacit u "brown" i onda če mu pomoć samo spajanje na servis deck, i vjerovatno nekih 300 krznatih novčanica. Moram priznat da razumijem servisere, glupost se plaća u svemu, pa i ovome.
Why so serious???
16 godina
neaktivan
offline
RE: SE K550i software change
Bubbi kaže...

Ima dosta  različitih programa, ali ja znam da na mom ex- mobu (koji je imao menu od vodafona, šo mi se nije sviđalo) frend koristio XS++. Nije bilo nikakvih problema, i sve je radilo ko urica =)

 Može link?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

Link s programom nemam, njemu sve to prepuštam, ali sam nedavno na forum.hr u podforumu SE mislim vidila temu flash, pa poškicaj da li tamo ima direkt link. Ili google..

Sorry šo tu nisam od pomoći, jedino ako ne neđeš do sutra navečer, onda ću već i njega vidit i pitat. =)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

Evo našo sam na rapidshareu ali koliko sam siguran s tim XS++(da neću usrat mob)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2008 0:59 (BORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: SE K550i software change

Ako kome treba, ja imam uputstva u PDF-u kako k750 flashat u w800.

16 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

Može li mi tko reći kako se radi to flashanje i da li nakon toga mogu vratit mobitel na staro?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SE K550i software change

http://www.forum.hr/showthread.php?t=276215  po meni super objašnjeno, ovaj lik koji je meni mjenjao meni, je sređivao dosta mobitela i nikad nije bilo problema.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice