Stakleni stol

poruka: 74
|
čitano: 42.725
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Stakleni stol
reebeech kaže...
Fake_Alert kaže...
 Nemam ideje gdje da ga iskoristim.

koje su dimenzije stakla i koje je debljine? napravi akvarij :)

Nemam ribe i to je odgovornost, jedino mogu staru maticnu stavit unutra.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Stakleni stol

lako za ribe, njih ti ja dam/nabavim :) a ako pravilno krenes, akvarij trazi odgovornost kao i sobna biljka...al to je vec off topic :P

ako bas ne znas kaj sa staklom, meni je moj akvarij postao premali....paaaa  khmm :P

 

mozes i napraviti drveni stol i onda ga "presvuci" staklom...

14 godina
offline
Stakleni stol

Izgleda da cu trebati investirati u staklo.

A ovo staklo cu vidjeti sta i kako cu napravit sa njim.

Sad ce bezveze stajati.

Hvala na ponudi, ali ipak mislim da ribe nisu sigurne ako su kod mene jer doma nema nikog pa jadne bi uginule. Imao sam davno, ali sad nista nazalost. :)

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stakleni stol

Super izgleda OT stol. baš sam se sjetio ove teme kad sam danas na redditu naletio na ovo http://www.reddit.com/r/pics/comments/1ebd9z/an_infinity_mirror_desk_that_i_made/. isto mi se čini super

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Stakleni stol

Sad sam naletio na ovu temu. 

Čo'eče, kapa dolje.

Sve odlično, izgleda super.

 

I mene si doveo u dilemu da se počnem s nečim takvim igrati. Doma imam svakakvih šipki, aparat za varenje, manje više sve potrebno. 

Pa malo pomalo, nadam se da ću i ja nešto tako imati u kući.

 

 

Još jednom svaka čast. {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Stakleni stol

http://www.redharbinger.com/shop/ ako vam se neda praviti moze naručiti pre sale  Limited Edition Cross Desk iz US-a 36 komada na skladištu :) 


 
Benac
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Stakleni stol

vidimo da je ideja evoluirala, mislim na staklenu policu. sada sve izgleda još bolje. svaka čast na trudu, kao što rekoh, odlično izgleda.

 

bravo!

grga
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Stakleni stol

Mislim da ću puknut i ovaj monitor novi na zid, samo moram smisliti neki dobar način za držač/nosač za monitor pošto isti nema predviđene rupe za nosače. Stavio bih ga na zid iz dva razloga

1. Efekt će biti ljepši, pošto mi je i plazma namontirana na zid

2. Lakše mi je čistiti u tom slučaju jer ovaj stol svaki dan treba prebrisati, pa što je manje stvari direktno na njemu, to bolje

 

Uređenje možeš vidjeti ovdje klik!

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Stakleni stol

Stol mi se stvarno svidja i definitivno cu si ga izraditi, idealan za moj prostor... staviti cu istu boju kucista, zida i nosača i definitivno cu skinuti bocnu stranicu od kucista koja je do stakla.

Samo bi bilo jos bolje naci neko kuciste koje je fora a da je predvidjeno za stajati na taj nacin (imamo ista kucista http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja-opcenito/moding-cm/145918.aspx ) na zid monitor definitivno... Odlicno ste to napravili a ideja je sjajna, hvala za nju :)

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Stakleni stol

Ekipa, ima li možda zainteresiranih za kupovinu stola? Selim se, a prošla me je ljubav prema staklu i želim nazad na drvo :)

 

Dogovoriti je moguće (uz vlastiti prijevoz) prodaju čitavog rješenja ili samo stakla. Konstrukciju zadržavam za sebe u slučaju da netko kupuje samo staklo. Ukoliko ode čitav stol, napravit ću novu konstrukciju također...

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Stakleni stol

sta staviti pod zeljezo da staklo nevoza?kako se zovu te spuzvice i gdje ima za kupiti

 

inace svaka cast potako si mene na rad sa ovim

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Stakleni stol

Ovo je fenomenalno,sad sam tek nakon 4 godine prvi puta vidio temu (zašto mi je promakla,bem ti život ).

Pogotovo me fascinira što je tu uključen ručni rad (BRAVARIJA kojom se i sam bavim).

Svaka čast majstoru koji je ovo pravio,vidim da je vrijedno truda 

John Rambo
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2017 2:27 (Shumy).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Stakleni stol
Shumy kaže...

Ovo je fenomenalno,sad sam tek nakon 4 godine prvi puta vidio temu (zašto mi je promakla,bem ti život ).

Pogotovo me fascinira što je tu uključen ručni rad (BRAVARIJA kojom se i sam bavim).

Svaka čast majstoru koji je ovo pravio,vidim da je vrijedno truda 

Majstor je baš to - majstor. Ostale stvari koje radi su isto vrijedne divljenja, ali ovo mu je bio prvi stol. Zainteresirani mi se uvijek mogu javiti i doći vidjeti stol uživo...

 

GSP 

Što se spužvica tiče, kupio sam ih u Pevec-u tada (ja mislim...), ako ne nađeš tamo onda traži u staklanama, hardverajima-željeznarijama i slično. 

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
11 godina
offline
Stakleni stol

eo napravio sam i ja svoju verziju staklenog stola...ništ posebno, imao stari PC koji je torrent mašina i sve je stajalo gore na stolu tako da sam napravio dolje policu i sve komponente stavio dolje...meni ovako izgleda puno bolje pošto imam averziju prema PC kučištima

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 12:36 (GSP).
 
4 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice