Sve bugove samogradnje

poruka: 15
|
čitano: 3.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sve bugove samogradnje

bilo bi super kad bi bugovci stavili ovdje sve primjere iz samogradnje (ili barem one starije)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve bugove samogradnje
Nema šanse,ti znaš koliko bi to posteva trebalo da se obradi barem 4 samogradnje.
Tu su i slike...
--
Barem za sada ne vjerujem da će toga biti.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve bugove samogradnje
PCMaster kaže...
Nema šanse,ti znaš koliko bi to posteva trebalo da se obradi barem 4 samogradnje.
Tu su i slike...
--
Barem za sada ne vjerujem da će toga biti.
 slažem se s PCmasterom trebalo bi puno vremena ali bilo bi dobro u svakom slučaju

Što kaže žena Bill Gatesu poslije prve bračne noći?
'Sad znam zašto ti se kompanija zove Microsoft.
16 godina
neaktivan
offline
Sve bugove samogradnje

1 tjedno jednu samogradnju nebi bilo problem stavit

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sve bugove samogradnje

polako, tek je poceo forum..ima vremena Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve bugove samogradnje
Sonny,ali svejedno to je veliki zahtjev,mislim da to neće biti moguće barem ne za sada.
--
A u budućnosti tko zna ;-)
16 godina
offline
Sve bugove samogradnje

A da se to stavi kao download u PDF-u ili nesto sl.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sve bugove samogradnje

pa ja sam zamislio da se otprilike stvori slikovno i sa tekstom 1 tjedno samogradnja u pdf formatu, ili već nekako napravljeno...

i sada bi svaki tjedan stavljali novu (mogu se stavljati samogradnje iz starih brojeva...)

a, i sada sigurno već imaju samogradnje u pdf formatima koje su stare možda godinu, 2...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sve bugove samogradnje

moglo bi se to napraviti svako svoj baci u pdf pa pusti neki link ili mail bla bla

samo treba vremena

u svakom slučaju to TREBA napraviti

 


Tibor Majer
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve bugove samogradnje

Slažem se, trebalo bi napraviti u pdf formatima i postaviti linkove za download.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve bugove samogradnje
pc-haker kaže...

Slažem se, trebalo bi napraviti u pdf formatima i postaviti linkove za download.



To  sigurno,  to  mi  i  sami  mozemo  napraviti,  ja  sam  voljan  da  skeniram  sve  "samogradnje"  iz  ovih  Bug-ova  koje  imamo  samo  me  interesuje  koliko  bi  Bug-ovci  bili  sretni~nesretni  da  te  linkove  stavimo  na  forum....  (BUGOVCI JAVITE SE!!!!) 

Ja  koliko  vidim  to  je  neizbjezno,  kad  tad  ce  se  poceti  djeliti  email  adrese  gdje  cemo  slati  jedni  drugima  skenirane  stranice Bug-a  i  u  ovom  prijedlogu  ne  vidim  nista  lose!!

   
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve bugove samogradnje

mislim malo ulipšat svoju kutiju, pa bih volio kad bi se uploadali skenirane stranice od bugovih samogradnji.


intel dualcore e2140 2x1.60GHz
2GB ram 667MHz
GeForce XFX 7950GT 256MB
WD-HDD 160GB, DDMX6fire audio-card
400W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve bugove samogradnje
Doppler kaže...
pc-haker kaže...

Slažem se, trebalo bi napraviti u pdf formatima i postaviti linkove za download.



To  sigurno,  to  mi  i  sami  mozemo  napraviti,  ja  sam  voljan  da  skeniram  sve  "samogradnje"  iz  ovih  Bug-ova  koje  imamo  samo  me  interesuje  koliko  bi  Bug-ovci  bili  sretni~nesretni  da  te  linkove  stavimo  na  forum....  (BUGOVCI JAVITE SE!!!!) 

Ja  koliko  vidim  to  je  neizbjezno,  kad  tad  ce  se  poceti  djeliti  email  adrese  gdje  cemo  slati  jedni  drugima  skenirane  stranice Bug-a  i  u  ovom  prijedlogu  ne  vidim  nista  lose!!

   
 Za takvo "skeniranje" trebas obavezno dobit dopustenje redakcije Bug-a, sve ostalo bilo bi krsenje copyright-a. Ako bas imas inspiracije, onda ih kontaktiraj mailom.
16 godina
neaktivan
offline
Sve bugove samogradnje

Nebi bilo loše

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sve bugove samogradnje

A kad je BUG radio samogradnje???


C2DE4400@default :-(
8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice