Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

poruka: 730
|
čitano: 174.279
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Poz,od neki dan mi stalno treperi led dioda za obavjestenja i to bijelo svjetlo/

Viber nije ,wats up nije .Ne znam sta bi moglo biti ?Mozda nesto vezano za SMS ?

Ne mogu da nadjem sta je u pitanju ?

 

P.S. Ipak je nesto do Vibera ali ne znma sta je .Kad izadjem iz vibera vise ne blinka led.

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 9:11 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
goust78 kaže...
ibosilj kaže...

Ako nebres bez funckija spen-a, onda nemoj prelaziti. Meni nije tolko bitno to, makar mozes to sloziti i na aosp, al se meni neda zaj s tim. Inace ne vidim razlog zbog kojeg se nebi prebacil na aosp. Nema UI trzanja i laga i imas najnoviji android s zadnjim sigurnosnim zakrpama. Mene odbija izgled 5.0 lollipop touchwizza i ogromni stock dpi i to mi je dosta ko razlog za prelazak.

 Steta sto je jos uvjek hardwerski mocan telefon pusten niz vodu !Jedino ta prednja kamera za koju me zabole...

 Na koji drugi da predjem a da se vadi baterija ,da ima led diodu za obavjestenja ?

 Nema  neki izbor . :)

 Pa Note 4.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Poz ,imam Note 3 4 god i radi savrseno jos uvjek,Pomalo mi je vec i dodijao . :)

Treba mi neka zamjenska baterija ove " Samsungove " sa Ebay ne valjaju nista .

Koji d akupim i gdje ?

 

Ima li neki dobara stabilan ROM sa novijim androidem ?

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
http://www.wannsee-electronic.de/handyakkus/samsung/polarcell_hochleistungsakku_fuer_samsung_galaxy_note_3_lte_gt-n9005_inkl_nfc-antenne_ersetzt_originalakku_eb-b800bu_i8_2514_0.htm

Baterija ova provjerena, imam 2 takve odlicno drze, jedna vec 3 i pol godine, druga pol godine nikakvih problema

A za noviji android, imas sluzbeni lineage os 14.1, koji je temeljen na androidu 7.1.2, imas i novije romove temeljene na 8.1 i 9 androidu ali ne rade neke stvari kak spada poput rotacije zaslona i bluetooth poziva, na la14.1 kolko ja znam sve radi.
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Skupa ta batt. Vidio sam je, oko 25 $.

Jel se mora ono petljati sa Odinom da se instalira novi os?!  ;)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Prvo moras prek odina staviti noviji bootloader i baseband (nordic CP_N9005XXUGPQB1 i BL_N9005XXSGBQD1) nađeš ih na ovoj stranici (https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/general/bootloader-baseband-bl-cp-samsung-t3582504)

Onda stavis zadnji twrp za hlte. (Verzija 3.2.3.0). Skines s twrp.me stranice. Onda ides na https://www.cmxlog.com/14.1/hlte/ i tam skines zadnji nightly. Posle toga na opengapps.org i skines si nano gapps za android 7.1. Kad imas to dvoje bootas u recovery napravis factory reset i flashas rom i gapps i to je to.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Zvuci komplikovano,im li smisla da to radim posto tel radi savrseno i sa androidim 5.? 

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Iskreno, ako ti radi mob kak spada ili nemas neku pretjeranu potrebu za najnovijim sigurnosnim ažuriranjima, nema smisla za tim. Time gubis i sve funkcionalnosti s-pena pa ono. Ja sam to napravil cisto da si mogu složiti softverske "gumbe" ili navbar kak vec jer su mi fizicke tipke prestale raditi.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Hvala na podrobnim odgovorima. Sta mislis dokle ce sljakati android 5. ?Mislio sam da predjem na A6?! Sta mislis o tome? 

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Prodajem svoj Note 3 stari cca 4 i pol godine. Cijena neznam kolko bi uopce to moglo vrijediti, 500 kuna valjda s svim dodacima. Uz njega idu dvije baterije, neoriginalne al odlicne i dobro drze. Dvije maskice spigen neo hybrid i spigen thin fit, punjac i neoriginalni kabel za njega. Na njemu je lineage 14.1 tj. android 7.1. jer mi ne rade tipke back i menu na njemu pa sam slozil “softverske tipke” tj. navigation bar. Kamera je tak tak, u nocnim uvjetima dosta losa, gps je spor, al ostalo radi ok. Ko je zainteresiran nek se javi, nije neka sreca bas za kupiti ali je upotrebljiv. Dosta je istrosen izvana, plastika pohabana, jedna ogrebotina na staklu. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice