Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

poruka: 1.035
|
čitano: 268.965
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Sutra tjedana dana sto je dosao Note8 u moje ruke, pa neki mini dojmovi: prekrasan uredaj i odlicno sjeda u ruku, doalzim s S8+ pa 3 mm razlika se ne osjeti, S-Pen koristim doslovno svaki dan , ovoliko nisam koristion "penkalu" od srednje skole. S baterijom sam iznenaden jer izvalci cca 5h SOT-a sto je za 3300 mAh i onoliki display cudo (nekad vise , nekad manje) , nisam cjepidlaka ko kolega ocean gore tako da je meni kamera za moje potrebe i vise nego dovoljna, sve radi glatko (ko bi reko) i sve u svemu najbolji uredaj koji sam ikad imao. DeX je fora imati ali je to po meni "gimmick" jer koristim ga tu i tam za bacit Vainglory i pokazivat frendovima kak je fora :). Moram pohvaliti izvrstan handwrite recognition koji prepoznaje moj svrakopis i vise nego odlicno. Bit cu taj i reci jedan unpopular opinion - meni je fingerprint dobar, s relativno normalnom sakom nikad ga ne fulam, a i koristim ga jedino u uvijetima jakog sunca jer se zna da Iris Scanner onda ne radi najbolje, da je moglo bolje - moglo je, ali ne zalim se, odkad je dosao update za Bixby gumb vise opce ne smeta i nema slucajnih pritiska ( nadam se da ce Sammy bit jos bolji i dat da remapamo) ali it is what it is. Sve u svemu zadovoljan sa svojom kupnjom.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja isto prešao sa S8+ na Note 8. S-Pen je čudo, kamera malo bolja, čak sam primjetio i svijetliji display. Mobitel je TOP!!!

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Fingerprint je skroz na krivom mjestu (pogotovo jer je nesimetričan za ljevake i dešnjake), bespotrebno sklizak po rubovima i bespotrebna staklena zadnja strana forsiraju da moraš imati neki cover što izuzetno mrzim (nisam imao case ni na jednom mobu već 10 godina), te bespotrebno zaobljeni rubovi koji kvare i izobličuju sliku i ništa ne doprinose.

Al to je kao moderno danas pa svi svršavaju.

 

Sve ostalo je savršeno na mobu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 15:06 (Bitanga).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Vidiš meni je fingerprint super i na S8+ bio, a i sada je. Vjerojatno jer imam ogromnu ruku, ali da..nemaju svi. Trebali su ga na sredini staviti kao na G6 recimo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
MARKOZD15 kaže...

Vidiš meni je fingerprint super i na S8+ bio, a i sada je. Vjerojatno jer imam ogromnu ruku, ali da..nemaju svi. Trebali su ga na sredini staviti kao na G6 recimo.

 

Ne znam, dok primim mob primim ga s lijevom rukom i onda tipkam s desnom. Vjerujem da većina tako radi. Logično je onda da je fingerprint na mjestu gdje lako dođeš s kažiprstom lijeve ruke, a to nikako nije ova pozicija gdje je sad.

Moram iskrenut kažiprst da dođem do njega. Kad bi bio sa kontra strane nego što je sad, onda bi se lako autorizirao s kažiprstom desne ruke tako da ga provučeš ispod s desne strane moba. Al jebiga, nije svatko nadaren da može logički razmišljati. :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
da nebi bilo da ih branim, ali citao sam da je trebalo biti ono famozno ispod stakla i kad su skuzili da bis od toga ovo je bila prvo pomoc sto se tice lokacije, velim nije najbolje rjesenje ali nije ni blizu lose kak ljudi govore
Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
bbbmarko01 kaže...
da nebi bilo da ih branim, ali citao sam da je trebalo biti ono famozno ispod stakla i kad su skuzili da bis od toga ovo je bila prvo pomoc sto se tice lokacije, velim nije najbolje rjesenje ali nije ni blizu lose kak ljudi govore

 

Loše je, ne može biti da nije loše kad je loše. Pa još na prošloj generaciji galaxya je fingerprint bio savršeno dostupan čak i kad mob nije u ruci nego leži na stolu.

Sad nema šanse da otključaš mob ni sa irisom ni sa fingerprintom, a da ga ne primim u ruku i izvitoperim prste. Meni je to loše. Preživjet ću, al je loše.

Sreća pa imam i Gear S3 sat pa mi je aktivan smart lock preko bluetooth konekcije tako da većinu vremena ne moram ništa unlockat. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Dosao novi update za TouchWiz, sada se moze ko na S8 swipe dolje za obavijesti.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
bbbmarko01 kaže...

Dosao novi update za TouchWiz, sada se moze ko na S8 swipe dolje za obavijesti.

 Kad je dosa update? Meni jos nista...

 

I kad bi trebo 60fps 4k video doci?

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
MARKOZD15 kaže...
bbbmarko01 kaže...

Dosao novi update za TouchWiz, sada se moze ko na S8 swipe dolje za obavijesti.

 Kad je dosa update? Meni jos nista...

 

I kad bi trebo 60fps 4k video doci?

 

Preko Google Playa se updatea.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Kako je rekao kolega , preko GPlaya ide update, na S8 je bilo dosad 6.150 a sada je 6.158 na obadva.. A za 4k60FPS mi je ovo prvi glas..

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Uzeo sam i ja svoj Note. Od položaja skenera otiska prsta meni više smetaju dimenzije uređaja, ali inače telefon je odličan.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Pa što si ga uzeo? Note serija nije nikad bila malena...

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Torent kaže...

Pa što si ga uzeo? Note serija nije nikad bila malena...

 

Meni je jedino ko cucku žao što je poleđina staklena. Nikad neću prežaliti Note 4 dizajn.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Bitanga kaže...

 

Preko Google Playa se updatea.

 ovo je zanimljivo, nisam to primjetio na prijasnjim samzunzovima..

Bitanga kaže...
Torent kaže...

Pa što si ga uzeo? Note serija nije nikad bila malena...

 

Meni je jedino ko cucku žao što je poleđina staklena. Nikad neću prežaliti Note 4 dizajn.

nalijepi dbrand skin ili tako nesto

mene isto zivciraju svi ti stakleni mobiteli.. imam jednog, i to mi je najveca zamjerka

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Torent kaže...

Pa što si ga uzeo? Note serija nije nikad bila malena...

Uzeo sam ga jer mi izgleda odlično, jer je telefon vrhunski i zbog S-Pena. Iznosim samo svoj dojam i nije mi žao što sam ga uzeo. Sad gledam i vidim da sam za prvu ruku uzeo sam case koji ga dodatno proširuje pa je u tome stvar. Isprobao sam ga prije kupnje i znao sam što kupujem.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Note je uvijek bio vrh. Imao sam 3 i 4. 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Imam u kući Note 8 . Sestra si ga je kupila, a neki dan si je uzela i silikonsku masku na ekupi za samo 40 kn. Jeftinije nego na Njuškalu. Evo i link https://www.ekupi.hr/Silikonska-maska-za-Samsung-Galaxy-Note-8-1212353.aspx

 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
korbu kaže...

Imam u kući Note 8 . Sestra si ga je kupila, a neki dan si je uzela i silikonsku masku na ekupi za samo 40 kn. Jeftinije nego na Njuškalu. Evo i link https://www.ekupi.hr/Silikonska-maska-za-Samsung-Galaxy-Note-8-1212353.aspx

 

Generička silikonska maska bez imena proizvođača :-)

Čisto sumnjam, al jel valja šta?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Bitanga kaže...
korbu kaže...

Imam u kući Note 8 . Sestra si ga je kupila, a neki dan si je uzela i silikonsku masku na ekupi za samo 40 kn. Jeftinije nego na Njuškalu. Evo i link https://www.ekupi.hr/Silikonska-maska-za-Samsung-Galaxy-Note-8-1212353.aspx

 

Generička silikonska maska bez imena proizvođača :-)

Čisto sumnjam, al jel valja šta?

 Zadnjih 3 godine samo i takve imam. Neš ti kvalitete ako piše ime proizvođaća. Nemoj te od maskica radit nauku.

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
R36 kaže...

 Zadnjih 3 godine samo i takve imam. Neš ti kvalitete ako piše ime proizvođaća. Nemoj te od maskica radit nauku.

 

Želim neke garancije od kineskih maskica, ako ništa drugo da nisu otrovne ;-)

Dok nitko ne stoji iza njih, to je sumnjivo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
R36 kaže...
Bitanga kaže...
korbu kaže...

Imam u kući Note 8 . Sestra si ga je kupila, a neki dan si je uzela i silikonsku masku na ekupi za samo 40 kn. Jeftinije nego na Njuškalu. Evo i link https://www.ekupi.hr/Silikonska-maska-za-Samsung-Galaxy-Note-8-1212353.aspx

 

Generička silikonska maska bez imena proizvođača :-)

Čisto sumnjam, al jel valja šta?

 Zadnjih 3 godine samo i takve imam. Neš ti kvalitete ako piše ime proizvođaća. Nemoj te od maskica radit nauku.

 Nemoj to pricat. Ljudi kupuju silikonske maske od 400 kn za iphone ;) 

Bitanga kaže...
R36 kaže...

 Zadnjih 3 godine samo i takve imam. Neš ti kvalitete ako piše ime proizvođaća. Nemoj te od maskica radit nauku.

 

Želim neke garancije od kineskih maskica, ako ništa drugo da nisu otrovne ;-)

Dok nitko ne stoji iza njih, to je sumnjivo.

 A uz brandname dobijes napismeno da nisu otrovne? 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Torent kaže...

 Nemoj to pricat. Ljudi kupuju silikonske maske od 400 kn za iphone ;) 

 A uz brandname dobijes napismeno da nisu otrovne? 

Maskica za 400kn hahahha. A neki ljudi se i drogiraju., šta ćeš...budale.

 

Uz renomirane maske kao što su xbxaxaxb i ysdxyxyx dobiješ certifikat Ministarstva zdravstva koje je potpisao osobno ministar da maskice možeš stavljat u usta a da ti neće ništa biti.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ne mora znacit da nisu, ali zaljepit jeftilen masku na mob od 1000 eura...
What could possibly go wrong?
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ne pričajte gluposti. Zna se zašto postoji kontrola kvalitete i dobre firme ju imaju. Kinezi nemaju.

Nema se tu šta puno pričati. Ne zanima me jeftino, nego kvalitetno. A dok netko ne napiše ni proizvođača, onda sumnjam da je kvalitetno. Zato sam pitao čovjeka jel valja šta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja imam brandname kao i puno kineskih i nikad vise brand name....

Brand duze drzi boju ali za cijenu jedne kupim 5 kineskih....

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Hornet_93 kaže...
Ne mora znacit da nisu, ali zaljepit jeftilen masku na mob od 1000 eura...

 Pa sta ako je mob 1000 EUR? To znaci da moram baciti pare na kinesku masku sa natpisom? Ako nekog veseli samo naprijed....

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
dbrand maske (koje su provjerene, nisu skartne) kostaju 10 dolara, tj manje od 70 kn plus postarina od 2-3 dolara. Nes ti bacanja novca na imena
What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ne pricamo o dbrandu vec silikonskim maskama.... Dbrand ok. Nisam ih nikad probao ali koliko vidim vrhunske su ali ne stite od pada nimalo...

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja imam neku Samsungovu crnu sa military grade standardom. Ima i malo postolje koje se izvuce da stoji samostalno na stolu ili slicno. Dao sam oko 200 i nesto kuna i odlicna mi je. Cak mi je bolji filing u ruci s njom nego bez nje radi gripa. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice