Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.545
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Svašta ljudi pronađu... Naime, čitam iskustva ljudi s nadogradnjom i lik kaže da mu se ne sviđa kako ploča sa obavijestima trzulja kad se povuče s lock screena dolje ako ne koristiš zadani infinity wallpaper. Pomislio sam da je to jedna od onih stvari koja se događa samo nekome. Međutim, zanimljivo, i kod mene ista stvar. Rijetko koristim tu opciju tako da nisam primjetio, ali tu je. Infinity wallpaper, sve ok. Staviš nešto drugo, trzulja kad se povlači dolje... :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Mi na t-comu nemamo tih problema jer niti nismo dobili update 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Jos niste...lol.😂
Ja se vec zasitio Pite i vec sam ponovo na Nova launcher.😁
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Spigen Neo Hybrid. Prvi dojmovi odlični. Izgleda da sam našao masku za svaki dan. Nešto univerzalno što pruža ok zaštitu a nije glomazno. Tipke su nešto tvrđe ali ništa što bi smetalo. Izbočenja štite zaslon kad se mobitel stavi naopako. Grip je puno manji od originalne silikonske. Čak naginje na sklisku stranu. Mislio sam da će pattern dati nešto više gripa. Ugodna je na držanje. Preporuka ako je suditi nakon kratkog vremena.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Spigen Neo Hybrid. Prvi dojmovi odlični. Izgleda da sam našao masku za svaki dan. Nešto univerzalno što pruža ok zaštitu a nije glomazno. Tipke su nešto tvrđe ali ništa što bi smetalo. Izbočenja štite zaslon kad se mobitel stavi naopako. Grip je puno manji od originalne silikonske. Čak naginje na sklisku stranu. Mislio sam da će pattern dati nešto više gripa. Ugodna je na držanje. Preporuka ako je suditi nakon kratkog vremena.

 da spigenove maskice su odlične
ja sam ovu uzeo i prezadovoljan sam

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Bila je ta tvoja ili ova koju sam uzeo. Imao sam Neo Hybrid na S5 i bio sam zadovoljan pa sam se opet odlučio za isti model. Mislim da je Liquid Air kompaktnija a nudi sličnu razinu zaštite. Dobar izbor.
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ja sam imao Neo Hybrid na Note8. Super zaštita, ali je preglomazna. Sad sam na Samsunovom Clear caseu i to je to što se mene tiče.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Meni je najbolje odgovarala Samsungova Alcantara. Idealan balans zaštite i veličine. A i super osjećaj na dodir. Ne znam zašto nisu nastavili proizvoditi i za N9. Clear cover sam imao na S8+ i vrlo brzo je bila puna ogrebotina. Ne znam da li su nešto popravili po tom pitanju.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Evo korisne aplikacije za spen. Besplatno još par dana.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myscript.calculator
 
2 0 hvala 4
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zanima me dal se preko odina moze instalirati vipov softver posto za tmobile jos nije izasao bez da izgubim sve podatke ili se nesto desi mobu? Ili je bolje pricekati da sam ponudi update?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
dabaa kaže...
Zanima me dal se preko odina moze instalirati vipov softver posto za tmobile jos nije izasao bez da izgubim sve podatke ili se nesto desi mobu? Ili je bolje pricekati da sam ponudi update?

 Možeš...ja imam od UAE i radi savršeno. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
dabaa kaže...
Zanima me dal se preko odina moze instalirati vipov softver posto za tmobile jos nije izasao bez da izgubim sve podatke ili se nesto desi mobu? Ili je bolje pricekati da sam ponudi update?

 Ako koristiš HT sim karticu, bolje nemoj jer ćeš izgubiti VoLTE. Ja sam imao suprotnu situaciju, N9 iz VIP-a s njihovim software-om i HT karticu. Nisam imao VoLTE i VoWiFi, flashao sam preko Odin-a SEE Pie i sve radi savršeno, CSC je promjenjen u SEE/SEE, vidjeti ćemo za buduće OTA nadogradnje.

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ekipo šta sam primjetio da mi duplo bolje mob lovi signal...ali doslovno.

 

U garaži na poslu gdje nisam imao signala tj gubio mi se, sad je H+ ili 4G., da ne mislite da je T-com postavio negdje repetitor jer znam da nije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
MyJoy kaže...
dabaa kaže...
Zanima me dal se preko odina moze instalirati vipov softver posto za tmobile jos nije izasao bez da izgubim sve podatke ili se nesto desi mobu? Ili je bolje pricekati da sam ponudi update?

 Ako koristiš HT sim karticu, bolje nemoj jer ćeš izgubiti VoLTE. Ja sam imao suprotnu situaciju, N9 iz VIP-a s njihovim software-om i HT karticu. Nisam imao VoLTE i VoWiFi, flashao sam preko Odin-a SEE Pie i sve radi savršeno, CSC je promjenjen u SEE/SEE, vidjeti ćemo za buduće OTA nadogradnje.

 Software od UAE i VoLTE radi savršeno...baš post višlje piše o tome kako mi odlično lovi signal. Ne vidim razloga zašto ne bi radio VoLTE s bilo kojim softwareom., samo ga trebaš uključit...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...
MyJoy kaže...
dabaa kaže...
Zanima me dal se preko odina moze instalirati vipov softver posto za tmobile jos nije izasao bez da izgubim sve podatke ili se nesto desi mobu? Ili je bolje pricekati da sam ponudi update?

 Ako koristiš HT sim karticu, bolje nemoj jer ćeš izgubiti VoLTE. Ja sam imao suprotnu situaciju, N9 iz VIP-a s njihovim software-om i HT karticu. Nisam imao VoLTE i VoWiFi, flashao sam preko Odin-a SEE Pie i sve radi savršeno, CSC je promjenjen u SEE/SEE, vidjeti ćemo za buduće OTA nadogradnje.

 Software od UAE i VoLTE radi savršeno...baš post višlje piše o tome kako mi odlično lovi signal. Ne vidim razloga zašto ne bi radio VoLTE s bilo kojim softwareom., samo ga trebaš uključit...

 VIP-ov software uopće nije imao opciju VoLTE i VoWiFi za uključiti.

8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

nznm dal gledamo na isto al ja imam VoLTE SIM 1 (VIP)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
MyJoy kaže...
R36 kaže...
MyJoy kaže...
dabaa kaže...
Zanima me dal se preko odina moze instalirati vipov softver posto za tmobile jos nije izasao bez da izgubim sve podatke ili se nesto desi mobu? Ili je bolje pricekati da sam ponudi update?

 Ako koristiš HT sim karticu, bolje nemoj jer ćeš izgubiti VoLTE. Ja sam imao suprotnu situaciju, N9 iz VIP-a s njihovim software-om i HT karticu. Nisam imao VoLTE i VoWiFi, flashao sam preko Odin-a SEE Pie i sve radi savršeno, CSC je promjenjen u SEE/SEE, vidjeti ćemo za buduće OTA nadogradnje.

 Software od UAE i VoLTE radi savršeno...baš post višlje piše o tome kako mi odlično lovi signal. Ne vidim razloga zašto ne bi radio VoLTE s bilo kojim softwareom., samo ga trebaš uključit...

 VIP-ov software uopće nije imao opciju VoLTE i VoWiFi za uključiti.

 Kod T-com i BonBona ti se VoLTE i VoWIFI aktivira na broj - slanjem D na 13636.

 

Ja sam samo aktivirao VoLTE...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Nigdje ne vidim opciju za selfie mirror. Mislim da je prije bilo... Znači, ideja je kad se uslika selfie da bude ista orijentacija kao i kod glavne kamere.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Postavke selfie fotografije. Lijevi gornji kut. Opcije spremanja. Fotografije kao pregledane.
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
To je to. Hvala.
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ima li neki ETA za Pie, T-Com? Prešao sam sa OP pa sam i zaboravio kakvo je sranje sa nadogradnjama kod telefona kupljenih kod carriera 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Evo ako nekome ne radi AOD kako treba ili ekran treperi pri pozivima nakon updatea na Pie, naisao sam na rjesenje slucajno. Naime ako su vam sve animacije iskljucene u Developers options, samo treba staviti "Animation duration scale" na 0.5 i onda sve radi kako treba. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Fulcrum kaže...

Ima li neki ETA za Pie, T-Com? Prešao sam sa OP pa sam i zaboravio kakvo je sranje sa nadogradnjama kod telefona kupljenih kod carriera 

 

Ma kakvi, bog zna kada budu pustili..

11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Stigao update na t-mobile, upravo ga skinuo..

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Imam jedan "problem".

Na mobu mi je CSC SEE i tako je i kupljen. U postavkama imam VoLTE i VoWifi i uključeni su ali ne rade. Ako stavim software od HTa, jel bi trebalo proraditi? U HTu mi je uključen VoLTE pod opcijama.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ako netko koristi Blokadu ili VPN i ne moze se rjesit notifikacije, AutoNotification app radi dobar posao.. moze sve takve persistent notifikacije uklonit

 

Otkad sam se prebacio sa OP na Samsung hrpu takvi alternativa moram tražit.. blaženi Oxygen OS 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Da li mi mkze netko pojasniti gdje se na note9 pali volte i vowifi?  Korisnik sam tele2 mreze na bonove pa pretpostavljam da oni ne pruzaju tu uslugu? Vidim da kod mobilnih mreza imam samo postavljeno automataki na (4g/3g)!

Thx  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Kruno03 kaže...

Da li mi mkze netko pojasniti gdje se na note9 pali volte i vowifi?  Korisnik sam tele2 mreze na bonove pa pretpostavljam da oni ne pruzaju tu uslugu? Vidim da kod mobilnih mreza imam samo postavljeno automataki na (4g/3g)!

Thx  

 Koliko znam, oni to ne podržavaju. 

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Moze preporuka za neki povoljni fast wireless charger

 

Što mislite o ovome?

 

okej, ovaj mi se čini ko fejk Anker, ništa od tog.. otvoren sam za preporuke

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 14:53 (Fulcrum).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Fulcrum kaže...

Moze preporuka za neki povoljni fast wireless charger

 

Što mislite o ovome?

 

okej, ovaj mi se čini ko fejk Anker, ništa od tog.. otvoren sam za preporuke

 

 

 ovaj se najbolje prodaje na amazonu LINK

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice