Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.694
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pa evo par postova iznad čovjeku padne pasta za zube na ekran i skršii se. Uopće nisam imao u vidu taj uređaj kao prvo zbog cijene i kao drugo zbog veličine. Moram provjerit da li je ponuda još aktivna ali ga mogu dobit za cca 2500 kuna (doduše na pretplatu) pa mi je ušao u uži izbor. Pretpostavljam da ne zaostaje puno u kameri za ovogodišnjim modelima višeg razreda?

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 9

A gle svašta je moguće, sad kako je njemu točno pala pasta i kako se je to dogodilo  nekako  je u domeni fizike.

Staklo se svakako može razbit to si svjesan, ali da je baš tako osjetljivo nevjerujem jer ja ga nosim u hlačama onda svako malo lupne kad ga odlažem kad dođem doma.

Nije mi zasad nikad pao sa veće visine od pola metra i parket,na beton mi nije padao iako je više nego sigurno da kad bi pao drito na ekran bi vjerovatno otišao.

Samo ja se sa tim nezamaram previše ako te je strah pukni ti gori zaštitno staklo, ja osobno to nikad ne radim.

Meni je najbitnije da imam neki dobar grip kad držim mob i da mi neklizi kad ga uzimam.

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

pozdrav, kakva vam je baterija?

 

sa p20 pro sam prešao jučer na note 9. na p20 pro baterija je fantazija, pa me sad zanimaju jel išta baterija na note kao na p20 pro il barem približno pošto su istog kapaciteta. nisam tip osobe kojemu mob stoji na strane i skuplja sot, dakle mob je non stop u upotrebi, treba mi da spojen na galaxy watch, svako malo pozivi poruke navigacije, bez ikakvog problema izdrži čitav dan. s p20 pro mi nakon čitav dana korištenja bude baterija na nekih 60-ak %

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
guzda22 kaže...

pozdrav, kakva vam je baterija?

 

sa p20 pro sam prešao jučer na note 9. na p20 pro baterija je fantazija, pa me sad zanimaju jel išta baterija na note kao na p20 pro il barem približno pošto su istog kapaciteta. nisam tip osobe kojemu mob stoji na strane i skuplja sot, dakle mob je non stop u upotrebi, treba mi da spojen na galaxy watch, svako malo pozivi poruke navigacije, bez ikakvog problema izdrži čitav dan. s p20 pro mi nakon čitav dana korištenja bude baterija na nekih 60-ak %

 Note 9 ima veći i jači ekran i dosta drugih stvari koje više cuclaju bateriju nego na p20 pro, e sad možda neće bit 60% nakon dana korištenja ko na tvom p20 pro ali moglo bi takvim tvojim korištenjem ostat 20%-30%, ja sam sve u svemu zadovoljan sa Note 9 baterijom

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 15:50 (cesnjovka).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Baterija je OK, ništa ekstra. U odnosu na P20P je lošija ~30%.
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Neo dD. kaže...
Baterija je OK, ništa ekstra. U odnosu na P20P je lošija ~30%.

 Pa vrlo vjerovatno, ali Note 9 je jači mobitel u svakom smislu i normalno je da baterija ne drži ko na P20p.

5 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Reef kaže...

Pozdrav, recite mi koliko je isplativo uzet novi Note 9 između svih novih uređaj. Najviše me odvija veličina i to što svi pišu o osjetljivom ekranu. Radije bi išao na S9+ ali on mi nije u ponudi. Kolika je realna vrijednost (cijena) uređaja? Uređaj bi bio nov i sa garancijom.

 

u jednu ruku pitanje je jasno, a drugu je bez veze.

Note 9 je jedan od najboljih mobitela ikada izrađenih na svijetu. Znači, sam vrh.

Što se tiče cijene, možda bi bilo uputno pričekati black friday još nekoliko mjeseci

i izaći će note 10 za mjesec pa cijena bude još bolja to znači niža.

 

I za 1.000 eura i ako ga platiš 600 eura to je isti mobitel Note 9.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Baterija izdrži dan bez nadopune i nema se što prigovarati. Trenutno je standard jedan dan. Ne znam za druge uređaje iz ove kategorije koji mogu redovnom upotrebom izdržati dva dana.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Baterija izdrži dan bez nadopune i nema se što prigovarati. Trenutno je standard jedan dan. Ne znam za druge uređaje iz ove kategorije koji mogu redovnom upotrebom izdržati dva dana.

Nema drugih uredaja iz ove kategorije ;)

Samsungova note klasa je ipak nesto vise od samog mobilnog gadgeta

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Note je korektno odrađen flagship uređaj bez kompromisa. Ima tradiciju i dosta dobar omjer kupaca koji ponovo kupuju nove modele. Mislim da kupci Note uređaja ne pucaju na ovo što govoriš a upućuje na nekakav prestiž. Relativno dobra analogija bi bila da je Note nešto poput Thinkpad T serije. Pouzdan uređaj koji obavlja posao. Nije najbolji u svemu ali kao cjelina, odličan uređaj koji nekima može biti i dosadan jer nema većih iznenađenja niti mana.
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Jel tko dobio update za camera night mode? Trebao bi stici s lipanjskim security patchem, roll-out u DE i UK je krenuo vec odavno..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Note je korektno odrađen flagship uređaj bez kompromisa. Ima tradiciju i dosta dobar omjer kupaca koji ponovo kupuju nove modele. Mislim da kupci Note uređaja ne pucaju na ovo što govoriš a upućuje na nekakav prestiž. Relativno dobra analogija bi bila da je Note nešto poput Thinkpad T serije. Pouzdan uređaj koji obavlja posao. Nije najbolji u svemu ali kao cjelina, odličan uređaj koji nekima može biti i dosadan jer nema većih iznenađenja niti mana.

Nisam uopce mislio na prestiz, nego na funkcionalnost i opcenito mogucnosti koje ti note serija nudi, dok ostali mobiteli ne.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Može netko pomoći kako da optimalno podesim kameru za snimanje noćnog neba? Probao sinoć, ovo ispalo:

https://imgur.com/a/DgivS1b

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
snimanje nocnog neba mobitelom? stvarno?
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zeppelin kaže...
snimanje nocnog neba mobitelom? stvarno?

 Pa zašto ne probati? Samo šta neznam kako točno podesiti ekspoziciju i koliko se uopće može staviti max ekspozicija na mobitelu? Uglavnom, ako netko zna, savjeti dobrodošli :)

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
d7d8d9 kaže...
Zeppelin kaže...
snimanje nocnog neba mobitelom? stvarno?

 Pa zašto ne probati? Samo šta neznam kako točno podesiti ekspoziciju i koliko se uopće može staviti max ekspozicija na mobitelu? Uglavnom, ako netko zna, savjeti dobrodošli :)

ne znam jel i na note9 jos uvijek ograničen pro mode kao na prijasnjim modelima, znaci imas samo max 10 sekundi ekspozicije i iso do 800 ili 1000..

sa s7 sam uspio dobiti zvijezde da se fino vide..

uglavnom konkurencija je jos prije par godina odmakla po tom pitanju i nude opcije praćenja zvijezda, ekspoziciju od 30 sekundi, ogroman iso itd..

 

nasloni mob na nesto da gleda prema nebu ako nemaš stativ, stavi odbrojavanje 5 sekundi jer onaj dodir okidaca ga moze malo pomjeriti, ili koristi pen za okidanje, stavi 10 sekundi ekspozicije ili vise ako sad nudi, probaj prvo iso 400, fokus na beskonačno, wb auto,.. ako ti cijelo nebo bude previše svijetlo onda smanji iso na 200.. ovisno sta zelis dobiti, moraš se igrati i isprobavati, nije svaki mob isti i nisu nikad isti uvjeti neba, zagadenosti svjetlom itd

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2019 16:26 (digitall).
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

stigao night mode

 

 
 

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Danas mi stigao update, kad zumiram kod slikanja na automatsko ne mogu fokusirati, i stalno mi nešto zuji ko neki motoric kad pokrenem zum. Ima li još netko ovih problema?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Danas mi stigao update, kad zumiram kod slikanja na automatsko ne mogu fokusirati, i stalno mi nešto zuji ko neki motoric kad pokrenem zum. Ima li još netko ovih problema?
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Imam i ja isti bug. I onda nakon paljenja i gasenja uspije nekako zumirat.

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Meni se desava da pri slikanju u landscape polozaju u night mode-u kamera umre kada pokusava spremiti sliku. App se samo srusi, kada ga okrenem vertikalno radi normalno. Good job samsung

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Picpic kaže...
Danas mi stigao update, kad zumiram kod slikanja na automatsko ne mogu fokusirati, i stalno mi nešto zuji ko neki motoric kad pokrenem zum. Ima li još netko ovih problema?

 Ovaj problem sam ja imao kod snimanja. Nije mi nikako mogao fokusirat...

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Jel možete vjerovati da A1 više nema u ponudi Note 9., niti će ga više imati.

 

Ja ga zatražio službeno i nemaju ga. Nude mi S10 seriju a to me ne zanima. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 11:46 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
mozemo
vise love se zaradi ako guras nove modele jer starima padaju cijene
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zeppelin kaže...
mozemo
vise love se zaradi ako guras nove modele jer starima padaju cijene

Rekao je lik da ide zvat A1 centre pa da jednog povuku na skladište i pošalju ga meni 

 

Hvala Bogu našao je jednog...

 

Poslali nam novi cjenik i gledam da umjesto Note 9 mogu dobit u S10e. Cijena im je ista.

 

Nisam prisao na S10e..., jer pored Note 9 nema smisla.

4 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 9

Note 9 je zvijerčina od mobitela, ja ga držim još kod sebe dok za godinu ili godinu i pol nepadne cijena Note 10 kad dođe sad na jesen(predstavljanje Note 10 je u Kolovozu)  i onda ga mognem ubost za oko 3000/3500kn.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
cesnjovka kaže...

Note 9 je zvijerčina od mobitela, ja ga držim još kod sebe dok za godinu ili godinu i pol nepadne cijena Note 10 kad dođe sad na jesen(predstavljanje Note 10 je u Kolovozu)  i onda ga mognem ubost za oko 3000/3500kn.

 Imao sam ga, ali čisto ako službeno mogu birat mob i dobit ga besplatno mi je glupo uze S10e a ne Note 9.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 14:40 (R36).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Meni najvise fali ekran Notea...P30 PRO je odlican mob, ali ektan mi je na Note 9 bio bolji... prvenstveno mislim na jakom suncu.
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Je li ima netko da je prešao sa Mate20 pro na Note9? Je li vrijedi probati N9?. Nisam Samsung imao još od S7 generacije..

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ne znam za vas ali meni je ovaj novi camera night mode truba.. tesko je dobit iskoristivu fotku, noisea hrpa.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice