Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.692
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dobio si TD jer si napisao hrpu bedastoća.

S10 je kao i svaki drugi flagship, top mobitel, od kamere, ekrana, brzine, mogućnosti, itd.

Razlike postoje od proizvođača do proizvođača, ali u pravilu nema funkcije koju svaki od flasgshipova ne odrađuje vrhunski.

To kaj ti ne vidiš npr. razliku između S10 fotke i fotke na mobu od 200 eura je doslovno čudo. 😀

Ali ako ti treba mob samo za pozive i poruke, nema smisla uzimat ovako skup model, uzmeš nekog kineza sa dobrom baterijom i bog te veseli.
 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Dobio si TD jer si napisao hrpu bedastoća.

S10 je kao i svaki drugi flagship, top mobitel, od kamere, ekrana, brzine, mogućnosti, itd.

Razlike postoje od proizvođača do proizvođača, ali u pravilu nema funkcije koju svaki od flasgshipova ne odrađuje vrhunski.

To kaj ti ne vidiš npr. razliku između S10 fotke i fotke na mobu od 200 eura je doslovno čudo. 😀

Ali ako ti treba mob samo za pozive i poruke, nema smisla uzimat ovako skup model, uzmeš nekog kineza sa dobrom baterijom i bog te veseli.

Kolega ma vidiš da trola, a ak mu se i pokvario telefon, to je jednostavno bad luck, s..t happens, popraviš i ideš dalje. No treba znat i koristit telefon. Enivej telefon je strašan i ja sam prezadovoljan i nemam nikakvog prigovora, samo će vrijeme pokazat oće li samsung zeknut nekaj sa svojim updejtima. Držim fige da nebu.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Horatio_Hornblower kaže...

2 mjeseca koristim 10 i smece je zivo suoer je to ekran i kamera nista bolja nista gora meni laiku od konkurencije ali evo crka mi na punjacu nece da se pokrene... 

Imao sam dva samsunga do sad i nikad mi nije bilo jasno sto sam onog drugog kupova a bome nece samsung u moju butigu vise nikad... E i baterija je za poslovni telefon koma imam privatni china telefon i drzi bolje od smeca... 

A uf.. 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jel tko iz T-Mobile uređaja dobio novi update za S10+ ?

VIP vidim da je dobio prije skoro 2 tjedna

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ni kod mene (t-mobile) nikakav update....strpljen spasen ;)

ulalalalla
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

gledam na sammobile, u cijelom svijetu samo tmobile nije dobio update..prijasnji updati su dolazili sa 2-3 dana zakasnjenja, a sad je proslo vec 2 tjedna valjda..

 

mozda je ekipa na godisnjem :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

gledam na sammobile, u cijelom svijetu samo tmobile nije dobio update..prijasnji updati su dolazili sa 2-3 dana zakasnjenja, a sad je proslo vec 2 tjedna valjda..

 

mozda je ekipa na godisnjem :)

 evo upravo se vratili s godisnjeg pa pustili update.....hahahha

ulalalalla
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MOgY kaže...
Igor666 kaže...

gledam na sammobile, u cijelom svijetu samo tmobile nije dobio update..prijasnji updati su dolazili sa 2-3 dana zakasnjenja, a sad je proslo vec 2 tjedna valjda..

 

mozda je ekipa na godisnjem :)

 evo upravo se vratili s godisnjeg pa pustili update.....hahahha

 hahaha ili citaju ovaj forum pa se netko sjetio da nije pritisnuo tipku ;)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nije li se spominjao nekakav haptik za geste ?
O tome ni riječ u change log-u

 

Zna li netko/nešto o tome

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...

Nije li se spominjao nekakav haptik za geste ?
O tome ni riječ u change log-u

 

Zna li netko/nešto o tome

 Da da, ako koristiš full screen mode (geste umjesto navigacijskih tipki) imaš opciju da zavibrira prilikom korištenja tih gesti. Isprobano, radi ok, ali i dalje su mi navigacijske tipke puno lakše i brže za koristiti od gesti

Stoja
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

je dodano je ali nerade uvik...to su vec spominjali mislim da sam to vidio na neki youtube video da nerade svaki put.

ulalalalla
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
MOgY kaže...
Igor666 kaže...

gledam na sammobile, u cijelom svijetu samo tmobile nije dobio update..prijasnji updati su dolazili sa 2-3 dana zakasnjenja, a sad je proslo vec 2 tjedna valjda..

 

mozda je ekipa na godisnjem :)

 evo upravo se vratili s godisnjeg pa pustili update.....hahahha

 hahaha ili citaju ovaj forum pa se netko sjetio da nije pritisnuo tipku ;)

 meni se nije dalo više čekat, pa flasho njemački otključani DBT firmware. e sad, to nigdje u infu o updateu nije navedeno, ali meni otada na s10e baterija traje osjetno duže. jučer 7 i po sati SOT bio 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Fascinantno kako se SOT razlikuje, meni na 10e je 2h prosjek...
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
klinik kaže...
Fascinantno kako se SOT razlikuje, meni na 10e je 2h prosjek...

 Ne znam koji da je mobitel, sa 2h SOT bih ga nosio na servis i prijavio kao neispravnog. Pogotovo kada pogledas po netu da ljudi normalno imaju oko 4+ SOT na tom uredjaju.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
klinik kaže...
Fascinantno kako se SOT razlikuje, meni na 10e je 2h prosjek...

 Meni na S10e baterija traje osjetno više nego na S9 naprimjer. S9 je bio star 10 mjeseci, dakle baterija je bila još koliko toliko friška.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MatijaZG kaže...
klinik kaže...
Fascinantno kako se SOT razlikuje, meni na 10e je 2h prosjek...

 Meni na S10e baterija traje osjetno više nego na S9 naprimjer. S9 je bio star 10 mjeseci, dakle baterija je bila još koliko toliko friška.

 Meni je baterija na pocetku bila uzas...nakon zadnjeg updeta ..popravilo se

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ista stvar i meni. Nakon updatea se popravilo poprilično. Jučer sam imao oko 6 sati SOTa, upaljeni wifi,4g i bt konstantno. Svjetlina na automatici, Youtube na zvucnike, opera, whatsapp, pozivi...
Kod ovog mobitela mi jako ide na živce što forsira 4g+. Tamo gdje se ja krecem 4g+ je stalno na jednoj crtici i on umjesto da prebaci na full 4g, on drzi na +. Dodat o zraci i trosi nepotrebno bateriju...
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jos koji update i biti ce vrh
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
galinjo24 kaže...
Jos koji update i biti ce vrh

 Dok ne izbace novi Galaxy i pocnu nerfat ovaj...

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
galinjo24 kaže...
Jos koji update i biti ce vrh

 Dok ne izbace novi Galaxy i pocnu nerfat ovaj...

Sudeci da je S8 (kojeg sam imao od pocetka, pa do prije kojih mjesec kada sam ga zamjenio S10) bio bolji nakon 2 godine, nego nov, UPDATE ga je samo poboljsavao.
Vjerujem da ce tako biti i s S10. Stvarno najkompletniji mob na trzistu. Kao i unazad 3 godine svaki Samsung S serije.

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...

Sudeci da je S8 (kojeg sam imao od pocetka, pa do prije kojih mjesec kada sam ga zamjenio S10) bio bolji nakon 2 godine, nego nov, UPDATE ga je samo poboljsavao.
Vjerujem da ce tako biti i s S10. Stvarno najkompletniji mob na trzistu. Kao i unazad 3 godine svaki Samsung S serije.

 

 Meni je S8 u zadnja 3 updatea postao dosta losiji u bateriji, tocno svakim updateom se skoro i "osjetio" drain

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Vidiš, meni je radi poboljšanja baterija bila nakon 2 godine bolja nego u početku (unatoč starosti).
Ko zna, moguće da su ga onda počeli pomalo ubijati.
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
x360gamer kaže...

Sudeci da je S8 (kojeg sam imao od pocetka, pa do prije kojih mjesec kada sam ga zamjenio S10) bio bolji nakon 2 godine, nego nov, UPDATE ga je samo poboljsavao.
Vjerujem da ce tako biti i s S10. Stvarno najkompletniji mob na trzistu. Kao i unazad 3 godine svaki Samsung S serije.

 

 Meni je S8 u zadnja 3 updatea postao dosta losiji u bateriji, tocno svakim updateom se skoro i "osjetio" drain

 Kapacitet baterije vremenom opada, tako da je normalno da ce baterija krace trajati. Takodjer je normalno da se desi i neko azuriranje da malo poboljsa, neko malo pokvari.

 

Evo i moj S9+ nakon godinu i 4 mjeseca je mnogo bolji i kompletniji uredjaj nego sto je bio pri kupovini. U pocetku nisam mogao 24 sata nagurati sa 4 sata SOT, sad ide do 48 sati uz 5-7 sati SOT.

 

Azuriranjima stalno dodaju nesto novo i popravljaju postojece. Kod zene s8+ isto tako.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 10:55 (arnes_king).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
48h sa 5-7 SoT????
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
arnes_king kaže...
ivanoile kaže...

 Kapacitet baterije vremenom opada, tako da je normalno da ce baterija krace trajati. Takodjer je normalno da se desi i neko azuriranje da malo poboljsa, neko malo pokvari.

 

Evo i moj S9+ nakon godinu i 4 mjeseca je mnogo bolji i kompletniji uredjaj nego sto je bio pri kupovini. U pocetku nisam mogao 24 sata nagurati sa 4 sata SOT, sad ide do 48 sati uz 5-7 sati SOT.

 

Azuriranjima stalno dodaju nesto novo i popravljaju postojece. Kod zene s8+ isto tako.

 Usporedujem prije/poslije updatea, ne na pocetku kupovine i sada. Logicno ne ocekujem 2 godine isti SoT ili trajanje ili ista, ali bateriju sam punio vecinom bez QC-a.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja jos nisam dobio sluske a javili da je rega uspjesno zavresna bla bla..

sad je vec proslo mjesec dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
toxic kaže...

Ja jos nisam dobio sluske a javili da je rega uspjesno zavresna bla bla..

sad je vec proslo mjesec dana...

 Pričaj nam o tome , nisi jedini ...

Good
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 14:33 (nisde098).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
AA-d00d kaže...
48h sa 5-7 SoT????

 U zavisnosti od dana, odnosno koristenja imam sada uvijek izmedju 24 i 48 sati ukupnog, s tim da SOT nekada zna biti i manji, npr 4 sata ali ako bas koristim aktivno telefon a provedem dosta vremena na wifi bude izmedju 5 i 7 sati SOT. Znao sam nabiti i vise ali dok sam testirao i gulio maksimalno, sto nikako nije moje normalno koristenje.

 

 

P.S. Quick charge koristim od prvog dana i nikada ga ne gasim niti mi pada na pamet.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 14:56 (arnes_king).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Cek je li to 48h sa povremenim punjenjima ili sa jednim? Imam isto s9+ i sve iznad 24h mi je znanstvena fantastika. Mozes slikat battery usage?

Isprike na offtopicu, ovo je ipak s10 tema a ne s9😅
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
AA-d00d kaže...
Cek je li to 48h sa povremenim punjenjima ili sa jednim? Imam isto s9+ i sve iznad 24h mi je znanstvena fantastika. Mozes slikat battery usage?

Isprike na offtopicu, ovo je ipak s10 tema a ne s9😅

 Sa jednim punjenjem, u zadnje vrijeme ne pratim bateriju kako sam zadovoljan pa dopunjavam po potrebi. Moram napomenuti da sam koristio i packagedisabler pro sa kojima sam pogasio one stvari koje mi nikako ne trebaju i sto nikako ne koristim pa vjerujem da je i to imalo pozitivan efekat.

 

Opet sve ove bitne stavke koje su bitnije stvari na ovom telefonu koristim i ne odricem se nicega osim onoga sto ama bas nikad koristio nisam niti planiram.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice