Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.609
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni stigao rujanski update na S10+
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
haha tcom i s10plus, jos sam na update srpanj... kakva je to logika...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

... i meni je stigla na 10e rujanska nadogradnja od nekakvih 1,2 GB ... sto čuda na njoj :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam dobio na Galaxy S10. Sve zavisi od operatera. Ja sam na Eronet u BiH, ali Eronet nema posebno prilagođen Android, nego imam Android za jugoistočnu Europu (SEE).

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 19:29 (Mandak).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
pejak84 kaže...
haha tcom i s10plus, jos sam na update srpanj... kakva je to logika...

haha... nisi jedini ima nas ... t-com logika ...xD

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dosla i meni..upravo se skida 😉

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nakon updatea je signal mreze dosta slabiji. Jel jos nekome tako?
Sig
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nije mi stigao update na HT. Ovaj problem s padom signala sam vidio kod 2 korisnika na redditu. Tako da očito ima neki bug, ali ne kod svih. Također, vidio da su super steady mode degradirali, manji bit-rate. Inače, ljudi su zadovoljni updateom, nadodali par stvari ali nista prebitno. Meni sam važno da nisu trajanje baterije oslabili jer sam zadovoljan trajanjem na s10+.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Znači kupio sam zajedno sa S10+ original LED masku u T-comu. Prvih 3 mjeseca, odnosno do 7. mjeseca mi je uređivač LED ikona normalno radio i negdje u 7. mjesecu ga nisam mogao updateat, odnosno javljao je neki problem. Nakon par pokušaja se uspio updateat i sve je normalno radilo. Prije jedno mjesec dana, možda čak i više, mi je opet javljao isti problem da ne može updateat tu aplikaciju. Odnosno dođe poruka Nije moguće kopirati aktualizaciju softvera na Torbica s LED prikazom. Zna li netko u čemu je problem i kako to popraviti??

Nathan Young
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Bas zanimljivo..na tomato bonovima sam i doma imam bnet..ne spaja mi se ni preko bonova ni.preko wigia na update..cant connect to server..a kod punice kat ispod se spoji na server i prek njega sam jucer skinuo.update..ona je na terracomu..cudno..jel ima veze s vipom...tj a1 mozda? Posto je tomato i bnet od a1?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Btw generalno ti updejti vam idu polagano, nikad svima odjednom, a i zbog opterećenja na serverima, ali i zbog eventualnih bugova da manja šteta bude nego da svi korisnici odjednom dobe Update, tako je kod svih ne samo Samsunga. Već su puno puta povukli Update.. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav!

Koji vam je najvisi dp za rezoluciju koji koristite na S10+, a da ne prelazi u tablet mode?

Ja imam trenutno postavljeno na 437 preko developer options, preko te brojke mi je tekst ispod ikona pre sitan, a ikone ogromne pa ne izgleda bas  najbolje. 

Hvala!

out of my mind-back in few minutes!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gdje je nestao podjeljeni prikaz, dvije aplikacije, znaci nakon updatea,nema ga??
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mp3david kaže...
Gdje je nestao podjeljeni prikaz, dvije aplikacije, znaci nakon updatea,nema ga??

 Meni i dalje ima, Tele2.

Autoclimb kills more people than AIDS
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pa kako,sta stisnes,normalno na ikonu gore ili sto?

Edit: evo sad mi se opet pojavilo.
Zbilja cudno
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 10:05 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10 ht update taman stiga ali je samo 113 mb?

 

edit: i to je tek kolovoz

ulalalalla
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 11:57 (MOgY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MOgY kaže...

S10 ht update taman stiga ali je samo 113 mb?

 

edit: i to je tek kolovoz

 nevjerojatno i meni isto, i to je update koji ni nije onaj sa ispravkama koji su svi dobili ASH6, nego ASH1 koji je samo security update. a izasao je prije dva mjeseca mislim.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

a stas kaskamo tocno 1 misec za ostali

ulalalalla
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
zuper kaže...
29 sati, ali ga je nešto punio u međuvremenu...

 Vidim sad nisam graf gledo nabrzaka...

 

Al kao što vidite nešto mu ne štima sa Chrome, kad to sredi baš me zanima jel će baterija biti bolja..

 6 sati SoT u zadnjih par dana, samo eto zaboravio sam screenat bateriju. Uglavnom mrvicu duze otkad sam instalirao (koliko se moze uopce izbrisat Chrome) na novo Chrome, manji background.

 

Ali opet kazem, taj pad sa 100% na 99% je toliko brz da mi je to jos uvijek nevjerovatno, ali S10 jednostavno ima ogranicenje sa 3500mAh i to je to. Cekam sad update (moj Snap nije jos dobio nista) da vidim pomak, imam neki benchmark po pitanju baterije sada.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
ivicask kaže...
zuper kaže...
29 sati, ali ga je nešto punio u međuvremenu...

 Vidim sad nisam graf gledo nabrzaka...

 

Al kao što vidite nešto mu ne štima sa Chrome, kad to sredi baš me zanima jel će baterija biti bolja..

 6 sati SoT u zadnjih par dana, samo eto zaboravio sam screenat bateriju. Uglavnom mrvicu duze otkad sam instalirao (koliko se moze uopce izbrisat Chrome) na novo Chrome, manji background.

 

Ali opet kazem, taj pad sa 100% na 99% je toliko brz da mi je to jos uvijek nevjerovatno, ali S10 jednostavno ima ogranicenje sa 3500mAh i to je to. Cekam sad update (moj Snap nije jos dobio nista) da vidim pomak, imam neki benchmark po pitanju baterije sada.

 Što to nije normalno ?Telefon počne smanjivati, to jest zaustavlja punjenje na 100%(puni do 100 pa prazni do 99%), tako da ti je ustvari možda na 99.1% kad ga odštekaš, mislim da je to normalno, imaš super bateriju po meni nebi se trebao zamarati s tim stvarima.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stiglo, T-mobile S10+

 

Kolovoz 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 13:37 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊 zadnji dan rujna oni se sjete pustiti kolovoz sigurnosni update 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 19:38 (HELIX.D).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

meni je za srpanj doslo u 8 misecu 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Mislis rujna.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Meni i dalje ne može da se spoji...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HT, S10+ 26.9. instalirao
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
zuper kaže...
Meni i dalje ne može da se spoji...

 Ni meni neće već par dana?!

Riješenje?

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Probajte neki drugi wi fi..meni nije htijelo doma na bnetu..a kod punice na terrakomu mi je nasao i skinuo update...jos uvijek mi se doma nespaja na server a kod punice hoce..tako da mislim da je to i do providera mozda...nece mi niti preko mobilne,tomato,tj. a1 ustvari

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kakva je kvaliteta ekrana S10, po pitanju ogrebotina? Imam S8 kojem se ekran isfriža do bola, a imam preklopnu masku. 

 

Uzimat neko kaljeno staklo? Iskustva?

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Crucifixion kaže...

Kakva je kvaliteta ekrana S10, po pitanju ogrebotina? Imam S8 kojem se ekran isfriža do bola, a imam preklopnu masku. 

 

Uzimat neko kaljeno staklo? Iskustva?

Ja još uvijek imam original foliju gore. Inače sam uvijek to skidao ali ova na S10 je super napravljena. koristim mobitel od 3.7.2019. i nije ogrebana folija da ju moram skinit. Na S9 nisam imao ni foliju, Koristio ga ja, sad žena i ekran nema nikakva vidljiva oštećenja i nešto da jako upuda u oči.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice