Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.800
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
anab79 kaže...
Jel netko primjetio da mu S9+ steka? Nakon zadnjeg azuriranja mi se pocelo dogadjat da svako 2,3 dana usred rada zasteka na 10ak sekundi. Sad mi zao sto nisam na vikend akciji uzela 10ku :(

 Ne steka nista, vjerovatno te nesto zeza. Meni se to na zeninom s8+ pocelo desavati par dana nakon sto sam uradio debloat sa package disabler pro. 

 

Moram napomenuti da mi je neki dan stiglo azuriranje za One UI Home i sada telefon jos bolje radi.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ima li jos netko problem s tihim zvukom notifikacija? Mozda jedna od deset obavijesti koje mi stignu na mob ima skroz tih zvuk, kao da je zvucnik prikriven necim ili kao da zvuk dolazi iz bunara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zasto mi displej nece da se posvetli vise od 50-60%?odprilike do malo iznad pola se pohacava a preko kad idem, nece svedno kolko puvuko na 60% ili na 100% isto osvetljenje. Probao sam i iskljuciti autobrigtnes i upaliti ali isto. Sunce udarilo niata ne vidim na ekranu sad. Do neki dan je radilo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Zasto mi displej nece da se posvetli vise od 50-60%?odprilike do malo iznad pola se pohacava a preko kad idem, nece svedno kolko puvuko na 60% ili na 100% isto osvetljenje. Probao sam i iskljuciti autobrigtnes i upaliti ali isto. Sunce udarilo niata ne vidim na ekranu sad. Do neki dan je radilo

Stisni na "reset usage patterns"

14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

moze preporuka za samsung servis (u garanciji)...zvučnik mi je počeo distorzirati pa bi volio do zamjeniti...i naveo bi usput da mi touch tu i tamo ne reagira u donjem desnom uglu, možda mi stave novi ekran (s obzirom da imam i jednu malu crticu na staklu)


TiONiO
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
keks99 kaže...

Zasto mi displej nece da se posvetli vise od 50-60%?odprilike do malo iznad pola se pohacava a preko kad idem, nece svedno kolko puvuko na 60% ili na 100% isto osvetljenje. Probao sam i iskljuciti autobrigtnes i upaliti ali isto. Sunce udarilo niata ne vidim na ekranu sad. Do neki dan je radilo

Stisni na "reset usage patterns"

 GDje je to?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tionio kaže...

moze preporuka za samsung servis (u garanciji)...zvučnik mi je počeo distorzirati pa bi volio do zamjeniti...i naveo bi usput da mi touch tu i tamo ne reagira u donjem desnom uglu, možda mi stave novi ekran (s obzirom da imam i jednu malu crticu na staklu)


Ili samsung plaza u radnickoj ili samsung experience store u areni. Niposto kod klosara u smartson.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...
CrossDeath kaže...
keks99 kaže...

Zasto mi displej nece da se posvetli vise od 50-60%?odprilike do malo iznad pola se pohacava a preko kad idem, nece svedno kolko puvuko na 60% ili na 100% isto osvetljenje. Probao sam i iskljuciti autobrigtnes i upaliti ali isto. Sunce udarilo niata ne vidim na ekranu sad. Do neki dan je radilo

Stisni na "reset usage patterns"

 GDje je to?

Settings, display, adaptive brightness. Stisnes na adaptive brightness i tu ces moci resetirati usage patterns.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

To ne bi trebalo imati veze jer i kad iskljucim to, pa manuelno podesavam nije radilo.. Ali evo proradilo je posle a nije cjeli dan htjelo

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

To ne bi trebalo imati veze jer i kad iskljucim to, pa manuelno podesavam nije radilo.. Ali evo proradilo je posle a nije cjeli dan htjelo

nisam napisao da iskljucis adaptive brightness, nego da resetiras usage patterns

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ne znam ocu li jos nekom otkrit nesto novo, al cackala sam po postavkama danas i vidila da rubno osvjetljenje moze bit prilagodjene boje za svaku aplikaciju, bas mi je to super.
Nas zene stvarno vesele male stvari :D
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Definitivno je wifi slab na S9, mislim na S5 je jaci domet malo.. Davno sam prico, za to mislio sam da je do mog primjerka ali provjerio sam jos jedan S9 iz njemacke i onda da ne pisem radi dva telefona, proverio sam i jos evo jedan domaci kupljen ovde i ista situacija na sva tri telefona ista jacina a slab domet. U jednoj sobi ne mogu sa s9 da uhatim wifi, a sa s5 uhvatim 2 crtice. Jos se gube signali kad skeniras malo budu, pa nestanu drugi dodju ili one slabe potpuno ukloni. Pa akd se konektujes na jedan wifi, kad oces opet da preskeniras dok si konektovan tad slabo kad izbaci jos neku wifi mrezu, isto kao da ih nema, nekad eto iz neog pokusaja refresiranja pokaze jednu dvije jos ako nema bas onih sa full punim signalom. Al ajde, ti filteri kroz koje prolaze pa ih elikinisu nisu toliko smetalo kao to sto ima slabiji domet od S5. Bar bi trebao malo da ima jaci ili isti svaki noviji model a ne slabiji za koji dB

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Moj rekord sto se tice SOT.
S druge pak strane, ode skoro cijela baterija u 12.5h🤣

Night mode, optimized battery settings, iskljuceno da mi aplikacije stavlja u sleep, kombinacija wifi+4g, sareni wallpaper.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Otvoren novi Samsung premium servisni centar, popravci traju manje od sat vremena, mogućnost dostave popravljenog uređaja na kućnu adresu, a u budućnosti će krenuti s uslugom od vrata do vrata, tako da korisnici uopće ne moraju ići do servisa. Vidi se tko najviše brine za svoje korisnike, za razliku od ostalih proizvođača. Samsung je king ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel netko već dobio zakrpu za ovaj mjesec?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
John_Doe_11 kaže...

Jel netko već dobio zakrpu za ovaj mjesec?

Nista jos, dobili su svabe i englezi za sad

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
John_Doe_11 kaže...

Jel netko već dobio zakrpu za ovaj mjesec?

 Ja sam dobio SEE

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonci R. kaže...
John_Doe_11 kaže...

Jel netko već dobio zakrpu za ovaj mjesec?

 Ja sam dobio SEE

Meni ga jos ne nalazi :(

EDIT: evo nasao ga je smart switch :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 11:31 (CrossDeath).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo dobio sam i ja, 379,17MB..poboljsanje na kameri i sigurnosti

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stability phone jel to znaci stabilnost aplikacije za pozivanje ili stabilnost cjelog telefona da je poboljsanja>?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Tonci R. kaže...
John_Doe_11 kaže...

Jel netko već dobio zakrpu za ovaj mjesec?

 Ja sam dobio SEE

Meni ga jos ne nalazi :(

EDIT: evo nasao ga je smart switch :)

 I meni nema nista a spojio smart switch i uopste ne kontam kako se preko njega azurira. Cim spojim mobitel na smart switch dodje poruka "failed to update the smart switch app because an error occurred" i to je to koliko god retry sve isto.

 

Probao skinuti zadnju verziju sa samsung stranice i pri instalaciji mi javlja da je vec novija verzija instalirana.... wtf

 

EDIT: Do mene je, nije mi bio instaliran app na mobitelu :D

 

Evo odmah update izbacilo!

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 11:28 (arnes_king).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
Tonci R. kaže...
John_Doe_11 kaže...

Jel netko već dobio zakrpu za ovaj mjesec?

 Ja sam dobio SEE

Meni ga jos ne nalazi :(

EDIT: evo nasao ga je smart switch :)

 I meni nema nista a spojio smart switch i uopste ne kontam kako se preko njega azurira. Cim spojim mobitel na smart switch dodje poruka "failed to update the smart switch app because an error occurred" i to je to koliko god retry sve isto.

 

Sto je najgore trazim po netu da skinem zadnju verziju ali  na samsung stranici nigdje ne vidim download...

Moras pod smart switch preferences ukljuciti opciju da skine latest software update. A za ovo sto ti nece azurirati smart switch ne znam zasto, ja sam samo guglao download smart switch i nasao link.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
Tonci R. kaže...
John_Doe_11 kaže...

Jel netko već dobio zakrpu za ovaj mjesec?

 Ja sam dobio SEE

Meni ga jos ne nalazi :(

EDIT: evo nasao ga je smart switch :)

 I meni nema nista a spojio smart switch i uopste ne kontam kako se preko njega azurira. Cim spojim mobitel na smart switch dodje poruka "failed to update the smart switch app because an error occurred" i to je to koliko god retry sve isto.

 

Sto je najgore trazim po netu da skinem zadnju verziju ali  na samsung stranici nigdje ne vidim download...

Moras pod smart switch preferences ukljuciti opciju da skine latest software update. A za ovo sto ti nece azurirati smart switch ne znam zasto, ja sam samo guglao download smart switch i nasao link.

 Do mene je bilo, nisam imao app na mobitelu. Izbaci mi sad app i prikaze azuriranje ali kada hocu da odradim pise da baterija mora biti barem 20% pa da dopunim a ona 37%. Pretpostavljam da je bug u app i da mora biti barem 40% kao i inace.

 

 

EDIT: Evo dopunio na 63% smart switch i dalje trazi da dopunim bateriju barem do 20%.... koji fail od programa

 

Sve sam probao ali uvijek mi samo tu poruku baca i neda mi zbog toga azurirati -.-

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 12:34 (arnes_king).
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nakon zadnjeg updatea mogu ući u zaključeani telefon samo klikom na neku notifikaciju, npr. kad mi dođe poruka preko WhatsAppa, bez unosa šifre, otiska prsta li što je već postavljeno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 15:10 (Tonci R.).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonci R. kaže...

Nakon zadnjeg updatea mogu ući u zaključeani telefon samo klikom na neku notifikaciju, npr. kad mi dođe poruka preko WhatsAppa, bez unosa šifre, otiska prsta li što je već postavljeno.

 Kod mene ne moze

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...
Tonci R. kaže...

Nakon zadnjeg updatea mogu ući u zaključeani telefon samo klikom na neku notifikaciju, npr. kad mi dođe poruka preko WhatsAppa, bez unosa šifre, otiska prsta li što je već postavljeno.

 Kod mene ne moze

 O. Onda sam je nešto zeznuo. Moram provjeriti sve opcije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonci R. kaže...

Nakon zadnjeg updatea mogu ući u zaključeani telefon samo klikom na neku notifikaciju, npr. kad mi dođe poruka preko WhatsAppa, bez unosa šifre, otiska prsta li što je već postavljeno.

mozda ti je ukljuceno trusted places pod smart lock?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Tonci R. kaže...

Nakon zadnjeg updatea mogu ući u zaključeani telefon samo klikom na neku notifikaciju, npr. kad mi dođe poruka preko WhatsAppa, bez unosa šifre, otiska prsta li što je već postavljeno.

mozda ti je ukljuceno trusted places pod smart lock?

 Je. Vidio sam, Riješeno.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja nisam odavno dobio nikakav update,a javlja mi da je sve update i preko smart switch.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Meni mobitel vise nije za normalno koristenje zbog baterije

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice