Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

poruka: 27
|
čitano: 4.307
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus
pitanje

na dva racunala se susrecem sa Antivirus XP 2008, koji se sam instalirao i izmjeno desktop. (sli u privitku).

ne da se napraviti niti system restore niti taj program mogu deinstalirati.

 

 

moze neki savjet kako se toga rijesiti....

15 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

to ti je ustvari spyware. pronaso sam neki removal pa javi dal radi http://removal-tool.com/antivirus-2008-pro/

-.-
16 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

To ti je definitivno spyware! Imali ga na jednom kompu na mreži.  Može se i ručno ukloniti, ali postoji puno programa za to.

15 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Virus.Ne otvaraj tu bolesnu stranicu.Skrolaj skroz na dno stranice i vidi da nema licensce.

H4|{1r4nj3 j3 µmj37n0$7 4 n3 2£0(1n. Ako ovo možeš pročitat e onda si haker.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2008 12:55 (PC Street Hacker).
16 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

VIRUS!

to zlo je zadnjih nekoliko dana napravilo puno problema/štete

15 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Tako je

H4|{1r4nj3 j3 µmj37n0$7 4 n3 2£0(1n. Ako ovo možeš pročitat e onda si haker.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus
PC Street Hacker kaže...

Virus.Ne otvaraj tu bolesnu stranicu.Skrolaj skroz na dno stranice i vidi da nema licensce.

  jel mislis na ovu moju stranicu da je zarazena virusom ili?
-.-
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus
autorov komentar

Mislim da sam rijesio problem; pocistio sam fajle iz sistema32, (prema datumu tj. jucer su se zaljepili), i uspjela deinstalacija.....

15 godina
protjeran
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus
dabd kaže...

Mislim da sam rijesio problem; pocistio sam fajle iz sistema32, (prema datumu tj. jucer su se zaljepili), i uspjela deinstalacija.....

 Istini za volju i ja sam se danas susreo sa istim spywareom na laptopu kod prijatelja. Ima instaliran NOD32 i nikako da identificira uljeza (stanovitog antivirus XP). Jednostavno se sam maknuo kada sam kliknuo na uninstall. Mislim da je sada OK. Ako nešto bude krenulo po zlu budem kasnije javio... Kompjuter sam vratio prijatelju nakon deinstalacije.Cool
Intel Core 2 Quad Q6600, Gigabyte EX38-DS4, DDR2 4GB, 2x2048, Samsung 320GB SATA II 16MB, Colors-IT L8029-C43, Chieftec Turbo Series 850W, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi XtremeMusic
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Pozdrav svima!

 

Imao sam isti problem.....

 

Ovako

 

Susreo sam se sa Antivirus XP 2008 programom. Najednom mi se pojavio u racunalu s vedra neba i pokazao mi puno virusa. Buduci da nisam imao instalirani i licencirani drugi antivirus program bio sam prisiljen kupiti navedeni.

 

reklamirao mi je  nesto manje od 200 kn na godinu dana.

Rekoh, ajde to nije puno pa sam ga kupio.

Na kraju su mi s kartice skinuli puno vise novaca.

 

Iduci dan kad sam licencirao  Antivirus xp 2008, poslali su mi kao da je izasao 2009.

Prihvatio sam ga a on mi je razorio citav kompjutor.

Blokirao mi je internet.

Donio mi je sve puno virusa i trazio me ponovo da to kupujem.

 

Prestrasno!

Nekoliko dana smo se borili da smo ga izbacili iz compa.

 

Izbrisao sam i 2008 koji sam platio. Totalno sam prevaren i razmisljam kome to prijaviti.

 

Eto, da ne nasjednete na isto....

 

 

15 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Ti si najviše nastradaoMršti se

http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png http://img440.imageshack.us/img440/1372/341214821329xd0.png http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png
15 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

To govno mi pokvarilo skoro cjeli komp.Pomoću http://www.spybot.info/index2.html sve sam rješio evo sada Smijeh

H4|{1r4nj3 j3 µmj37n0$7 4 n3 2£0(1n. Ako ovo možeš pročitat e onda si haker.
15 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Tu odaberite jezik i pronađite

Spybot - Search & Destroy

H4|{1r4nj3 j3 µmj37n0$7 4 n3 2£0(1n. Ako ovo možeš pročitat e onda si haker.
16 godina
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Još jedan pokazatelj kako je sam korisnik zapravo ključan faktor u cijeloj priči s virusima.

Doć će Zoka da vas roka
15 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Nemoj zezat

H4|{1r4nj3 j3 µmj37n0$7 4 n3 2£0(1n. Ako ovo možeš pročitat e onda si haker.
16 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Znači li to Antivirus XP da je vista sigurna od toga :P

BUG rulz!
16 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

I meni se ovo đubre bilo pjavilo na kompu... možda je još uvijek, ali mi nije sila za windowsima (koji usput, ne rade...)....

Prodajem osiguranja od metka i uboda noževima u folk diskotekama. Downtown, Stari mlin i Hollywood rulz
16 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus
PC Street Hacker kaže...

Nemoj zezat

 Ozbiljno Nevinašce
Doć će Zoka da vas roka
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

i tako ja dodem sav umoran kuci od nekud i najedem se i upalim komp kada ono 2489 virusa da imam i da kupim licencu i te brije i ja naravno stisne x i promjenem si sliku deskopa i izbrisem neke ikone koje nisam instal. i odem na net i za 5 min. opet mi dode  prozorcic i avast poludi samo salje  upozorenja .pogledam ja avst kao dal sam fakat zarazen ili sta kad ono samo 2 zaraze i to 2 pjesme stare nekoliko god ....pa me zanima kak sam ja pokupio taj antivirus xp 1008 i odakle uglavnom komp mi je za kura....c...uglavno nabavio sam si spybot i rjesavam problem.....

15 godina
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

ja sam bio zaražen tim zajedno sa 1627 virusa jedini spas mi je bio očistit disk i reinstalirat windows.

Usto ja nisam bio nikako kriv tj. mom bratu divljalju hormoni pa di on ide bog zna. planiram mu kupit gumenu lutku ako bude dalje od kompjutera

kick and pray 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
protjeran
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus
partyanerr kaže...

i tako ja dodem sav umoran kuci od nekud i najedem se i upalim komp kada ono 2489 virusa da imam i da kupim licencu i te brije i ja naravno stisne x i promjenem si sliku deskopa i izbrisem neke ikone koje nisam instal. i odem na net i za 5 min. opet mi dode  prozorcic i avast poludi samo salje  upozorenja .pogledam ja avst kao dal sam fakat zarazen ili sta kad ono samo 2 zaraze i to 2 pjesme stare nekoliko god ....pa me zanima kak sam ja pokupio taj antivirus xp 1008 i odakle uglavnom komp mi je za kura....c...uglavno nabavio sam si spybot i rjesavam problem.....

 SpyBot Search&Destroy rules! btw nemam ga više u mladosti sam istraživao internet now im bored and old
Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

ovako nisam rijesio problem sa spybotom jer se zasteko nego sam otisao na  control panel,add remove programs i sve programe sam  izbrisao koji imaju u sebi antvirxp08  i sada sam se rijesio isto tako i sa malwarebytesom  nisam mogao jer je isto na pola  skeniranja crko i pislao je this program is not responding(moj bed ak sam krivo napisao) i sada kad sam se rijesio tog sranj...a  otisao sam opet na malwereby...  i sve radi i sada si brisem viruse koje avast nije skuzio   i ima ih poprilicno  2949 virusa razno raznih i jos se ja cudim zast komp je tak spor...sada ce ici ko raketa....

da zaboravio sam da ovo morate raditi u safe modu i kada sve bude gotovo restatirajte komp.....

 

 

nemorate mi zahvaljivati .....   :-)

15 godina
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Ja sam ga skino pomoću spybota.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Da li je 100% skinut s SpyBotom S&D? Jer čitan na drugim forumima da ga ComboFix definitvno uklanja samo šta san vidija da je njegovo korištenje malo teže jer zahtjeva instlaciju Windows Recovery Console te kombinacju tih dviju stvari..

16 godina
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Sto reci na sve ovo nego da je nevjerojatno kaj se sve ne dogadja kad korisnici ne znaju osnovne stvari o pc-u i o zastiti istog, u danasnje vrijeme je imperativ imati firewall i antivirus na kompu kao osnovnu zastitu a ostala zastita je vise nego preporucljiva no opet s druge strane je tu problem kaj mnogi ne znaju koristiti firewall kako treba i ne da im se zezati s njegovim upozorenjima a slicno je i s antivirusom pa se onda javljaju ovakvi nevjerojatni problemi kao nesto mi javlja da mi je komp zarazen pa se ja odlucim kupiti licencu pa kupim komplet virusa plus jos bonus virusa ne razmislivsi tko sto i odkud dolazi ovakva ponuda stvarno svasta!!!Šutim

16 godina
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Ima takvih spyware/antispyware paketa po netu na tisuće....nemojte nasjedati na prljave trikove.

Nemam nikakvi firewall niti antivirus na linuxu jer mi netreba (ne surfam po nekim bijesnim stranicama, samo na windowsu koristim AVG, na routeru je upaljen hardverski firewall).

Jedna od metoda zaštite koju nitko ne koristi je korištenje windowsa u limited accountu. Ako se nešto i pobere provjereno dobro skida malware i AVG antivirus iz safe moda.

15 godina
neaktivan
offline
Antivirus XP 2008 - antivirus ili virus

Hehe, men je bio jedan trojanac u setupu od kaspersky antivirusa. Otkriven nakon instalacije istoga sa full scanom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice