Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.433
|
čitano: 6.661.933
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Mazga kaže...

 U HR eset SS košta preko 400 kn, a kaspersky IS 212kn.

 Nisam pratio od početka, pa neznam jel ti to treba za firmu ili za po doma...?

I eset i kaspersky se može naći i za jeftinije nego su ove cijene sa slike koje su

sa službenih stranica.  Inače, za cijenu, moraš uzeti u obzir i za slijedeće godine 

da li je cijena ista ili je dosta manja ako se licenca nastavlja....

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 15:28 (bunkermax).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
bunkermax kaže...
Mazga kaže...

 U HR eset SS košta preko 400 kn, a kaspersky IS 212kn.

 Nisam pratio od početka, pa neznam jel ti to treba za firmu ili za po doma...?

I eset i kaspersky se može naći i za jeftinije nego su ove cijene sa slike koje su

sa službenih stranica.  Inače, za cijenu, moraš uzeti u obzir i za slijedeće godine 

da li je cijena ista ili je dosta manja ako se licenca nastavlja....

 

Ja osobno koristim VIPRE i super sam zadovoljan a cijena je i više nego odlična za razliku od ovih razvikanih AV-a. Toplo preporučam. 

10 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Eset u hr ima 50 % popust učenicima i sl i tada košta sa porezom  213 kn (ESS) , znači tu je negde ko i vipre

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 15:59 (bunkermax).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Meni osobno je najjednostavniji za koristiti. Firma u kojoj radim, ima za cijeli sustav VIPRE i nikad nikakvih problema. 

10 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 

Super..  Vidiš, taj artikal nismo nikad spominali niti uspoređivali, pa ako budeš nekad pri volji i vremenu 

napiši neku kratku recenziju.....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Pozdrav!

 

Ja sam osobno koristio ESET, Kaspersky, eScan, Aviru, AVG, GDATA, Mcafee i nemam pojma šta sve ne i naletio sam između ostalog i na Vipre.

Realno, kvaliteta bilo kojeg od njih ovisi o brzini kojom se izbacuju najnovije definicije i na to se baš ne možeš osloniti jer to zbilja varira iz mjeseca u mjesec.

Ono što je zapravo meni bitno je koliko AV utječe na rad sustava i koji je odnos tog utjecaja i stvarne zaštite. Vipre i se tu pokazao odličnim, zbog

toga je vjerojatno i dobio nadimak ''Porsche među antivirusima''... :) al zbilja...

 

To mi baš nije uljevalo povjerenje al, rekoh, idemo probat...koristim ga već godinu i pol i nisam se razočarao...zapravo sam zaboravio kak je to kad imaš problema s virusima... :)

 

Našao sam jedan link s usporedbom navedenih softvera: http://www.pcantivirusreviews.com/Comparison/Editors-Choice.html?avrtsid=2&gclid=CjwKEAiAxsymBRCegqiLzI7Q1S8SJADOgQrzYpMrnUp9I5lUM-FhqlaTjICom_j6Dr_mFY4aq1syxRoCBVDw_wcB

 

Inače jednostavan je za korištenje, ne kužiš da uopće radi na računalu i cijena mi je full ok. Ak ga uzimaš od partnera ili distributera dobiješ još i popust...mislim da ispadne cca 150,00kn + pdv...

 

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

I onda se vratimo testovima gdje Vipre uredno stoji u top 3 zadnja mjesta:

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

 A recimo jedan Emsisoft koji kosta cca. 20$ niko nikad cuo/spomenuo, a takodjer je u top 3

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 18:15 (djigibao).
9 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Privatno, ali se većinom koristi u poslovne svrhe.

 

http://www.nabava.net/software__440/kaspersky-internet-security-2015__6480451

 

Jel vipre IS, ili AV? Spor mi je net trenutno

14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Ima AV, a ima i IS inačica koja nudi još i ENHANCEDAuto Patch, ENHANCED Two-way firewall protection, Anti-intrusion protection, Anti-spam protection, Bad website blocking.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Ma poanta je VIPRE-a da ne guši računalo za razliku od ostalih. A više manje razvikani AV-i i nisu toliko dobri pogotovo kad ih platiš 250kn+. Što se tiče cijene i kvalitete  meni je najbolji izbor. Imao sam McAfee i NOD i nisam baš bio zadovoljan.  U firmi gdje radim smo uzimali za 50+ računala i ispalo nas je stvarno nešto sitno po računalu. Samo da napomenem da je firma u IT sektoru. A za sebe sam platio oko 150 plus Pdv Internet Security. Najbolje je pronaći distributera ili ko to prodaje u HR i raspitati se.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Ma da gledam te testove ne bi kupio ništa. To toliko varira iz mjeseca u mjesec da je to strašno. Na jednom testu je Eset Prvi na drugom testu 7. Kako naletiš. Mislim da je poanta da za AV ne damo više od 200+ kn. ;)

9 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
EVEN kaže...

Ma da gledam te testove ne bi kupio ništa. To toliko varira iz mjeseca u mjesec da je to strašno. Na jednom testu je Eset Prvi na drugom testu 7. Kako naletiš. Mislim da je poanta da za AV ne damo više od 200+ kn. ;)

Meni je poanta da AV/IS radi odličan posao, ima što veći stupanj automatizacije i nije pretežak za sustav. Kad su ti uvjeti ispunjeni, onda tek dolazi cijena kao drugi faktor.

 

Bitdefender sam dobio 3mj trial i sad kad sam ga uninstalirao su mi poslali ponudu, čini mi se 2 god IS za 25$, ali ga neću uzeti jer mi usporava rad.

 

Kad kliknem na stranicu, a on počne vrtjeti, dao bi za neko drugo IS rješenje 5x cijene bitdedendera samo da ga ne gledam...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Ma naravno. Meni VIPRE odlično obavlja sve a i relativno je jeftin. A sad kako kome odgovara.

14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Evo ja več neko vrijeme na Aviri i nikakvih problema nema a i sve leti i uopče ništa ne usporava ( doduše,maknuo sam njezin web protection addon i safe search jer mi to ne treba )!

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Slažem se da svakome može pojedini proizvod biti dobar i služiti svrsi, ovisno o navikama korisnika.

Ali budimo realni, Vipre je danas daleko od onoga što je nekad bio.

Otkad je prodan u silaznoj je putanji što se detekcije tiče.

10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Malo sam koristio trial od 60 dana od BullGuard IS i mogu reći da je odličan plaćeni antivirus. Malo se koristi i nije puno famozan,ali veoma je lagan i brz.Program je iz Velike Britanije i koristi Bitdefenderov engine i firewall je baziran na Outpostu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 21:24 (Silwncer).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Silwncer kaže...

Malo sam koristio trial od 60 dana od BullGuard IS i mogu reći da je odličan plaćeni antivirus. Malo se koristi i nije puno famozan,ali veoma je lagan i brz.Program je iz Velike Britanije i koristi Bitdefenderov engine i firewall je baziran na Outpostu.

 Meni pored ESET-a i Kasperskog najdrazi. Malo sucelje da poboljsaju (zadnju verziju su pogorsali po mom misljenju) i bio bi bombonica.

Win 8.1 Pro, ESET, Hitman Pro, OpenDNS
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Evo jedna super ponuda:

 

http://www.bitdefender.com/media/html/spread/techradar-pro-ts/

 

vrhunski program, a ne košta ništa. Zašto plaćati kada možeš koristiti prefektan program džabe!?

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Bitdefender je po meni prakticki FREE program jer non-stop ima negdje neka free ponuda.

Iako, u prethodnim postovima se moze vidjeti da ne radi svima bas najboljše.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
Bitdefender je po meni prakticki FREE program jer non-stop ima negdje neka free ponuda.

Iako, u prethodnim postovima se moze vidjeti da ne radi svima bas najboljše.

 Da,ali što bi naš narod rekao bolje je marka u hladu nego dvije na suncu :).

 

Zato uzmi devet mjeseci besplatno (program koji svi koji se bave testiranjem AV programa ocjenjuju sa 5+) koristi, a to što bi dao za Eset ili neki drugi AV program iskoristi za nešto drugo (npr.kupovina RAM modula za ugodniji rad na računaru)....

Kad prodje 9 mjeseci,onda ćemo naći ponovo neku akciju i ponovono uživati u besplatnim rješenjima...

 

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
nastavnikhe kaže...
djigibao kaže...
Bitdefender je po meni prakticki FREE program jer non-stop ima negdje neka free ponuda.

Iako, u prethodnim postovima se moze vidjeti da ne radi svima bas najboljše.

 Da,ali što bi naš narod rekao bolje je marka u hladu nego dvije na suncu :).

 

Zato uzmi devet mjeseci besplatno (program koji svi koji se bave testiranjem AV programa ocjenjuju sa 5+) koristi, a to što bi dao za Eset ili neki drugi AV program iskoristi za nešto drugo (npr.kupovina RAM modula za ugodniji rad na računaru)....

Kad prodje 9 mjeseci,onda ćemo naći ponovo neku akciju i ponovono uživati u besplatnim rješenjima...

 

 

Bitdefender nije bas po mom ukusu, a ionako ne trosim pare na kupnju AV programa pored toliko FREE rijesenja.

Trenutno testiram Win 10TP i na njega sam stavio SecureAPlus  i zasad sve funkcionira odlicno  .

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
nastavnikhe kaže...
djigibao kaže...
Bitdefender je po meni prakticki FREE program jer non-stop ima negdje neka free ponuda.

Iako, u prethodnim postovima se moze vidjeti da ne radi svima bas najboljše.

 Da,ali što bi naš narod rekao bolje je marka u hladu nego dvije na suncu :).

 

Zato uzmi devet mjeseci besplatno (program koji svi koji se bave testiranjem AV programa ocjenjuju sa 5+) koristi, a to što bi dao za Eset ili neki drugi AV program iskoristi za nešto drugo (npr.kupovina RAM modula za ugodniji rad na računaru)....

Kad prodje 9 mjeseci,onda ćemo naći ponovo neku akciju i ponovono uživati u besplatnim rješenjima...

 

 

Bitdefender nije bas po mom ukusu, a ionako ne trosim pare na kupnju AV programa pored toliko FREE rijesenja.

Trenutno testiram Win 10TP i na njega sam stavio SecureAPlus  i zasad sve funkcionira odlicno  .

 Čitao sam na tvom blogu o tom programu,ja sam od njih dobio 3 godišnju licencu pa sam program instalirao na Asus Eee PC,za sada nemam nekih zamjerki,sve funkcioniše...Inače koristim F Secure IS već nkoliko godina i zaista mogu samo reći riječi hvale,tiho,sigurno,bez zamjerke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 20:32 (nastavnikhe).
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 Mostly bug fixes and reduce false positives.

Download link

 

EDIT: Došlo novo ažuriranje na build 155

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 21:24 (andi.cro).
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Pozdrav ekipa, evo ovako, testiram nesto sa ESET-om, i imam jednu licencu koju sam kupio jeftino i sad imam problem. Nakon sto upalim komp, i nakon sto se nod podigne, pise mi pod update server not found...I ajd, mislio sam mozda su mi zblokali licencu, pa sam stavio na njihov službeni Trial period, i opet isti problem imam...Jel ima itko ideju kako da sfiksam problem ;) 

 

 

Bed situacija Bed situacija
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

 Mostly bug fixes and reduce false positives.

Download link

 

EDIT: Došlo novo ažuriranje na build 155 

 I postao je beskoristan, naime više nema CrytoGuard u besplatnoj verziji...

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
191x7 kaže...
andi.cro kaže...

 Mostly bug fixes and reduce false positives.

Download link

 

EDIT: Došlo novo ažuriranje na build 155 

 I postao je beskoristan, naime više nema CrytoGuard u besplatnoj verziji...

Što? Znači u besplatnoj verziji ne štiti od CryptoLockera, CTB Lockera i drugih?

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Što? Znači u besplatnoj verziji ne štiti od CryptoLockera, CTB Lockera i drugih?

 Tako je. A stari v2 štiti samo od prvih varijanti tih napasnika.

Tražim način da instaliram stariju v3 inačicu i isključim nadogradnju.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Glupost. 

10 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Što? Znači u besplatnoj verziji ne štiti od CryptoLockera, CTB Lockera i drugih?

 

 

http://www.wilderssecurity.com/threads/hitmanpro-alert-support-and-discussion-thread.324841/page-164#post-2460905

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice