Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.433
|
čitano: 6.662.286
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

odlucio sam kompjuterskim problemima pristupiti na posve nov nacin...

 

zove se cesanje tintare

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 9:16 (Gorstak79).
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Gornje ili donje?
15 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ode ova tema u kupus!

Sinoć sam lega jutros...
6 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ima li netko preporuku za neki alat tipa psiphone? Tipa neki freeware tool koji bi rerutao sav promet sa mog kompa kroz neki svoj proxy? Tor mi je odlican, ali mislim da ne funkcionira za cijeli komp....

 

Ili ne mora biti niti proxy, niti alat, moze jednostavno biti vpn adresa sa lozinkom, pa da to ukucam u vindoze, ali ono, nesto za "domacu" ekipu, moze i na pm...ne bih bas htio da vise ne radi nego radi i slicno...

 

ili makar neka lista pouzdanih free proxya, guglam, ali sve sto sam probao od ponudjenog ili ne radi ili radi kratko

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 12:33 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

nasao, nije neka brzina, ali sljaka kako spada...

 

http://www.websitevpn.com/

 

Otvorite postavke windowsa, dodate novu vpn konekciju, ukucate podatke sa stranice i ne zaboravite otici na yahoo i speedtest da vam vpn konekcija proradi

 

 

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 15:57 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Gorstak79 kaže...

nasao, nije neka brzina, ali sljaka kako spada...

 

http://www.websitevpn.com/

 

Otvorite postavke windowsa, dodate novu vpn konekciju, ukucate podatke sa stranice i ne zaboravite otici na yahoo i speedtest da vam vpn konekcija proradi

 

 

 Aj mi priznaj zašto mučiš svoje računalo?

8 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Špijuniraju ga SOA, CIA, FSB, Mali zeleni.... Za svake po jedna zaštita. Gdje je problem :D

6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
aFord kaže...
 Aj mi priznaj zašto mučiš svoje računalo?

 

Edukacija. Kao i sa svime ostalime u mom životu, metoda pokušaja i pogreške. Izgubio sam jako puno vremena da bih saznao što NE radi kako treba, pa mogu pomoći drugima savjetom. Nažalost, većina ljudi skriva vitalne informacije, ma gdje god išao čitati, na bilo kojem forumu onlajn, tako da mi sve to skupa oduzima jako puno vremena. Doduše, u mirovini sam i 24h za računalom, pa zašto ne? U mreže se kužim malo, daleko je to od znanja nekog pravog hakera/crackera, ali učim polako, no još sam na osnovama. Nisam paranoičan, nego želim znati što i kako radi i zašto radi ili ne radi. A takav sam da kad skužim nešto bitno, podijelim sa drugima. Doduše, u zadnjih godinu dana se potonja činjenica okretala protiv mene, pa sad malo otežem prije negoli objavim nešto vezano za sigurnost, makor to i bilo na malome forumu poput ovoga. 

 

Ukratko, s obzirom da sam za računalom od malih nogu, znam točno kako treba raditi. I kad ne radi kako treba raditi, a to je kod mene slučaj sa zadnjih desetak računala u 14 godina, onda idem kopati, isprobavati, provat skužit što ga jebe. I namjeravam tako i nastaviti dok ne krepam ili dok mi komp ne bude ponovo radio po propisu. Ako sve bude šljakalo kako treba, objavit ću ISO fajl svojih windoza ovdje, da ljudi mogu sebi skinit i bit mirni. Dotle, edukacija.

žene ga vole
14 godina
offline
UEFI rootkit

Zanimljivo...LINK

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Speedtest ?

Ovo je moja brzina sa Racunalo.com koji koristi "nPerf" speedtest...

 

 

Ovo je moja brzina sa Ookla speedtest...

 

Zašto postoji tako velika razlika???

 

Radim kroz Chrome browser a router sam dobio uz VIP-ov internet+tv paket

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 2:27 (andi.cro).
6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Gorstak79 kaže...

Ako sve bude šljakalo kako treba, objavit ću ISO fajl svojih windoza ovdje, da ljudi mogu sebi skinit i bit mirni. Dotle, edukacija.

 Ajme.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
7 godina
offline
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Meni ta opcija ne radi...
Valjda zato jer nemam uefi niti Secure boot, a možda je i još nešto u igri ..
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
7 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
Meni ta opcija ne radi...
Valjda zato jer nemam uefi niti Secure boot, a možda je i još nešto u igri ..

 

Možda griješim no čini mi se da ms sve ozbiljnije shvaća pitanje sigurnosti, vjerojatno zato kaj je to bila jedna od većih zamjerki prijašnjim windowsima da se lako zaraze.

 

Na win10 mi se čini da je to sve dost dobro zaokruženo, pogotovo u kombinaciji sa hardverom ( uefi ploča, adekvatan procesor sa virtualizacijskim opcijama ...)  koji može iskoristiti sve ove novotarije koje je odnedavno moguće poklikati u security postavkama desetke...  

 

Nisam siguran da li su i vanjski antivirusi u mogućnosti koristiti sve te opcije koje može defender i odgovarajući hardver. Ako sam dobro shvatio, secureboot će spriječiti i onaj uefi malwer kojeg je andi linkao, ukoliko su svi sigurnosni mehanizmi desetke aktivni. Dolazimo do toga da bu nevažno koji bu av imao par postotaka veću detekciju na nekom testu, a daleko bitnije će biti ove stvari glede virtualne i hardverske izolacije na nivou procesora, ploče i sl...

 

Secure boot je dobra stvar i trebao bi spriječiti one radnje koje bi se probale izvršiti prije pokretanja os-a ...

 

....

16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O
6 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Izgleda da su mi windowsi zarazeni, ali ne sa virusima.

Nakon svog ovog vremena i prikupljenih dokaza, mislim da sam skuzio na koji nacin se operira.

Prva stvar, windowsi skinuti sa media creation toolom su podeseni da putem skripti vrate security policy na zadano.

Ukoliko korisnik pokusa promijeniti postavke, postavke se vracaju na zadano, tj. brisu iz registrya.

To omogucava nekome, ne znam jos kome, da se spoji na moj kompjuter i izvrsava komande.

Primjetio sam da to radi sa toshiba laptopom i windows phoneom, jer su mi njihovi drajveri instalirani.

Zatim putem runas.exe moze instalirati sto ga je volja.

Takodjer sam primjetio da se sluzi sa magnify.exe i narrator.exe i nekom cudnom tipkovnicom.

 

Kako da se rijesim ovog govna?

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 9:38 (Gorstak79).
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Potraži stručnu pomoć ili prijeđi na Linux.

Some people are so poor... all they have is money!
6 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ovaj andi.cro mi se cini kao (jedan od) negativac-a. Cak i ako nije jedan od crackera, onda je jedna od jadnijih osoba koje sam imao (ne)prilike citati...nista, jos jedan za ignore...lijep pozdrav...

žene ga vole
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Stari, nema druge riječi za tebe nego da si budala. Uhvati se ti lijepo motike i okani se računala, sigurnije je i za tebe i za tvoju okolinu!
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
delete
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 10:35 (sisko93).
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Al stvarno, bez ikakve zle namjere, dao sam ti dva najbolja savjeta koji tebi jedino mogu pomoći, mislim da ti nitko na ovom forumu ne može dati bolji/korisniji savjet.

 

Ispričavam ti se ako sam te uvrijedio, samo sam odgovarao na tvoju molbu za savijet i pomoć te nisam uspio naći bolje savjete za tebe, žao mi je.

 

Some people are so poor... all they have is money!
7 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

Al stvarno, .....

 

 

Pa druže, čestitam na ulasku u društvo crackera !

 

😀

14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Meni jedino koljena malo krackaju 

Some people are so poor... all they have is money!
7 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

Meni jedino koljena malo krackaju 

 

A jbg, mogel bi te zato gorstak čuti dok mu se šunjaš oko pećine.....

 

A ak te hapi, da se nebi provel ko u deliverancu...hehhheee

 

 

😀

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 16:05 (bunker).
15 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ja protiv toga lika nemam ništa osobno, ako ima "onih" problema, jako mi je žao, ali mislim da ga treba trajno banirati jer narušava renome, prvo ove teme, a zatim i cijelog Foruma...

Sinoć sam lega jutros...
5 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

nije vazno koja je ocijena vazno je da to naucis

andreas
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

kako to mislite

andreas
5 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

sto vole

andreas
6 godina
offline
Re: Koji je najbolji antivirusni program

I tako ja kupila Predatora prije koji mjesec,i prije 15 dana si lijepo stavim antivirus kaspersky,i odlican je,blokira mi malware,sve skenira,ne iskacu reklame,ma prezadovoljna,ali sta cu nakon tih 30 trial dana? razmisljala sam cak da ga kupim ali mi je 500kn godisnje previse,a laptop je prevrijedan da ga nesta pojede, sto da skinem? koji od antivirusa je najucinkovitiji( a da ima crack)  ili ako mozda ima neki koji je dobar a nije toliko skupa clanarina? znam samo da se kasperskog nemoze ˝pokrasti˝, jer oni svaki dan provjeravaju i resetiraju ti licencu,a po tome sam zaljucila da valjda nesta i vrijedde...

 

 

moze pomoc?

13 godina
offline
Re: Koji je najbolji antivirusni program
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice