Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.433
|
čitano: 6.641.674
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

jel ADguard na androidu blokiran i reklame na youtube,facebook app ili se mora kupiti full verzija?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 11:26 (Pinkyz).
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Može, ali samo u pregledniku. Facebook, YouTube i još par aplikacija imaju oglase i s premium verzijom AdGuarda jer su stavili dodatnu zaštitu. Kao zamjenu za YouTube skini si YouTube Vanced.

6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackMoon kaže...
Revo Uninstaller Pro od verzije 4.0 može ukloniti sve UWP aplikacije, osim Edge preglednika i njihove zaostatke u sistemu, pa ko voli neka izvoli...
Cortana treba biti dostupna i kad su windowsi na hrvatskom, ne znam koji je tu problem. Ionako i dalje bleji na engleskom, nešto slično kao Siri na iphoneu.

 Eto...i onda će opet reči kako uživam u tome što sam takav kakav jesam,a stavio je šit program(Revo) i još je trial,a zna se da postoje puno bolji uninstalleri!

Aplikacije možeš ukloniti i ručno,a poseban je gušt micanje i brisanje edgea!!...i,da...uživam u tome :p :)

10 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
aFord kaže...
BlackMoon kaže...
Revo Uninstaller Pro od verzije 4.0 može ukloniti sve UWP aplikacije, osim Edge preglednika i njihove zaostatke u sistemu, pa ko voli neka izvoli...
Cortana treba biti dostupna i kad su windowsi na hrvatskom, ne znam koji je tu problem. Ionako i dalje bleji na engleskom, nešto slično kao Siri na iphoneu.

 Eto...i onda će opet reči kako uživam u tome što sam takav kakav jesam,a stavio je šit program(Revo) i još je trial,a zna se da postoje puno bolji uninstalleri!

Aplikacije možeš ukloniti i ručno,a poseban je gušt micanje i brisanje edgea!!...i,da...uživam u tome :p :)

 Koji su to bolji uninstalleri?

Pomalo, šegavo i vajka!
5 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Truljo kaže...
aFord kaže...
BlackMoon kaže...
Revo Uninstaller Pro od verzije 4.0 može ukloniti sve UWP aplikacije, osim Edge preglednika i njihove zaostatke u sistemu, pa ko voli neka izvoli...
Cortana treba biti dostupna i kad su windowsi na hrvatskom, ne znam koji je tu problem. Ionako i dalje bleji na engleskom, nešto slično kao Siri na iphoneu.

 Eto...i onda će opet reči kako uživam u tome što sam takav kakav jesam,a stavio je šit program(Revo) i još je trial,a zna se da postoje puno bolji uninstalleri!

Aplikacije možeš ukloniti i ručno,a poseban je gušt micanje i brisanje edgea!!...i,da...uživam u tome :p :)

 Koji su to bolji uninstalleri?

 Najbolji uninstalleri su oni koji dodu preko 100$ tako da se mogu kurcit po forumu kako imaju ono nesto.

10 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
WooOt kaže...
Truljo kaže...
aFord kaže...
BlackMoon kaže...
Revo Uninstaller Pro od verzije 4.0 može ukloniti sve UWP aplikacije, osim Edge preglednika i njihove zaostatke u sistemu, pa ko voli neka izvoli...
Cortana treba biti dostupna i kad su windowsi na hrvatskom, ne znam koji je tu problem. Ionako i dalje bleji na engleskom, nešto slično kao Siri na iphoneu.

 Eto...i onda će opet reči kako uživam u tome što sam takav kakav jesam,a stavio je šit program(Revo) i još je trial,a zna se da postoje puno bolji uninstalleri!

Aplikacije možeš ukloniti i ručno,a poseban je gušt micanje i brisanje edgea!!...i,da...uživam u tome :p :)

 Koji su to bolji uninstalleri?

 Najbolji uninstalleri su oni koji dodu preko 100$ tako da se mogu kurcit po forumu kako imaju ono nesto.

 Odgovor ti je bez veze, osim toga pitao sam aFord-a pa od njega i očekujem odgovor.

Pomalo, šegavo i vajka!
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Revo Uninstaller mi samo skrati vrijeme traženja po disku zaostataka programa. Običaj mi je nakon svakog uninstalla preskanirati registry bazu i ukloniti sve zaostalo od dotičnog programa i one stringove koje je kreirao system, a vezani su za isti. Imam dovoljno staža i informatičkog iskustva da znam što treba brisati, a što ne. A ti bi Alane trebao znati da niti jedan uninstaller ne može kompletno ukloniti program, bez manualnih radnji. Jedna od dobrih opcija koju Shit Revo ima jeste praćenje instalacije programa i zapisivanje u log, na koji se pozoveš pri uninstallu, ali ovo ne bi prepručio neiskusnijim korisnicima, da ne pokidaju registry. Na žalost, windowsi su takvi kakvi jesu, bazirani na registry bazi, nisu kao mac0S ili Linuxi, gdje u najvećem broju slučajeva brisanje foldera, znaći i uklanjanje programa...
Edit: Za tvoju informaciju, Revo Pro nisam platio 100$, niti sam ga skinuo s Pirate Baya, već sam licencu dobio na giveawayu jer na računalu nemam niti jedan piratski program. Po prirodi sam pedantna osoba, uvažavam i tuđa mišljenja, za razliku od tebe koji misliš da si najpametniji na svijetu. A mi svi ostali noobovi...
Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 20:31 (BlackMoon).
5 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Neki kazu da nemaju registry cleaner jer ionako jako malo on uradi, drugo kazu da je dobar, treci da poslije brisanja programa brisu svaku glupost sto je iza ostala. Koliko je to stvarno potrebno, koliko to stvarno "ubrzava" pc kada se ciste ostaci nitko ne zna.

7 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
WooOt kaže...

.... Koliko je to stvarno potrebno, koliko to stvarno "ubrzava" pc kada se ciste ostaci nitko ne zna.

 

Znam ja...  😀

 

Donedavno je tema bila kolko tolko čista, no ak nastavimo ovako šarati od backupa preko deinstalera do registrya.... 

 

13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
WooOt kaže...

Neki kazu da nemaju registry cleaner jer ionako jako malo on uradi, drugo kazu da je dobar, treci da poslije brisanja programa brisu svaku glupost sto je iza ostala. Koliko je to stvarno potrebno, koliko to stvarno "ubrzava" pc kada se ciste ostaci nitko ne zna.

Također koristim Revo Uninstaller i ručno brišem registry ključeve i zaostale datoteke jer točno znam što smijem obrisati, a što ne.

 

Što se tiče Revo Uninstallera i sličnih programa, onima koji žele imati bar donekle čiste Windowse, oni ga koriste. Ako je tebi svejedno što je program ostavio (recimo hrpu nepotrebnih mapa, datoteka, drivera i ključeva u registryju), to je sasvim u redu. Iako ti se s vremenom može usporiti računalo zbog zaostalih drivera i servisa koji se često automatski pokreću s Windowsima. Neki programi odlaze toliko daleko da ostavljaju neku .exe datoteku i namjeste je da se pali s Windowsima.

 

Što se pak registry cleanera i sličnih programa tiče, oni ti neće ubrzati računalo, ali ekipa koja voli imati registry bar donekle čist ih koristi. Korištenje istog bi preporučio samo onima koji znaju što rade. Ja registry počistim ručno korištenjem tražilice jer imam bolju kontrolu, ali ako netko preferira neki poznati registry cleaner, u redu.

6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackMoon kaže...
Revo Uninstaller mi samo skrati vrijeme traženja po disku zaostataka programa. Običaj mi je nakon svakog uninstalla preskanirati registry bazu i ukloniti sve zaostalo od dotičnog programa i one stringove koje je kreirao system, a vezani su za isti. Imam dovoljno staža i informatičkog iskustva da znam što treba brisati, a što ne. A ti bi Alane trebao znati da niti jedan uninstaller ne može kompletno ukloniti program, bez manualnih radnji. Jedna od dobrih opcija koju Shit Revo ima jeste praćenje instalacije programa i zapisivanje u log, na koji se pozoveš pri uninstallu, ali ovo ne bi prepručio neiskusnijim korisnicima, da ne pokidaju registry. Na žalost, windowsi su takvi kakvi jesu, bazirani na registry bazi, nisu kao mac0S ili Linuxi, gdje u najvećem broju slučajeva brisanje foldera, znaći i uklanjanje programa...
Edit: Za tvoju informaciju, Revo Pro nisam platio 100$, niti sam ga skinuo s Pirate Baya, već sam licencu dobio na giveawayu jer na računalu nemam niti jedan piratski program. Po prirodi sam pedantna osoba, uvažavam i tuđa mišljenja, za razliku od tebe koji misliš da si najpametniji na svijetu. A mi svi ostali noobovi...

 Upravo to što je tebi jedna od "boljih" opcija da revošit prati instalacije i piše logove, meni recim nije. Taj proces mi ne treba u pozadini. Zbog sličnog ponašanja više ne koristim "novi" Ccleaner jer je konjina stalno u pozadini, što je anekseptebol!..a i zato što ga je "kupio" avast.

I,da...ne moraš ti bit njubara da bi bio različit; različiti smo mi svi,samo ti više preferiraš ono što tebi odgovara,a pazi zanimljivosti: ja također preferiram ali što meni odgovara

10 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

aFord,

Izjavio si:

Eto...i onda će opet reči kako uživam u tome što sam takav kakav jesam,a stavio je šit program(Revo) i još je trial,a zna se da postoje puno bolji uninstalleri!

 

Ponovno pitam, koji su to puno bolji uninstalleri?

Pomalo, šegavo i vajka!
16 godina
offline
SecureAPlus Premium - 2 godine KLJUC

Radi se o malo drugacijem pristupu zastiti OS-a nego sto su to klasicna AV rijesenja.

Evo sta je potrebno da se dobije Premium verzija:

 

___________________________________________________________________

 

  1. Download the program and install it on your computer - KLIK (imate 2 opcije, sa ili bez offline AV zastitom - predlazem offline verziju)
  2. In the main SecureAPlus window, go to "Info and Licenses"> "Account".
  3. Create an account by selecting "Signup for a Free SecureAPlus Account", or sign in using an existing account.
  4. Enter the following promo code in the "Activation Code" field and click "Redeem": D129-C102-B525-6E8E
  5. Your license will be upgraded to Premium. Restart the SecureAPlus application or restart your computer to see the changes.

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

I to je to kaj se tiče sigurnosti na mobitelu, više mi niš ne treba 

 Cloudflare

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 12:07 (andi.cro).
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

I to je to kaj se tiče sigurnosti na mobitelu, više mi niš ne treba 

 Cloudflare

AdGuard? 😆

 

On ima ugrađen DNSCrypt, DNS-over-HTTPS i DNS-over-TLS tako da ti radi isto, a usput i blokira oglase.

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

I to je to kaj se tiče sigurnosti na mobitelu, više mi niš ne treba  

Cloudflare

 

Marko :D kaže...
andi.cro kaže...

I to je to kaj se tiče sigurnosti na mobitelu, više mi niš ne treba Cloudflare

AdGuard? 😆

 

On ima ugrađen DNSCrypt, DNS-over-HTTPS i DNS-over-TLS tako da ti radi isto, a usput i blokira oglase.

 ..tak je 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
Marko :D kaže...
andi.cro kaže...

I to je to kaj se tiče sigurnosti na mobitelu, više mi niš ne treba Cloudflare

AdGuard? 😆

 

On ima ugrađen DNSCrypt, DNS-over-HTTPS i DNS-over-TLS tako da ti radi isto, a usput i blokira oglase.

 ..tak je 

No ne samo to nego si i ti sam možeš odabrati kakvu enkripciju želiš na DNS-u. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 15:10 (Marko :D).
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

A dobro, evo...

 

Jedino kaj mi sad sporije otvara stranice 

Some people are so poor... all they have is money!
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

A dobro, evo...

 

Jedino kaj mi sad sporije otvara stranice 

Meni je sve normalno. Ažuriraj filtere, počisti cache u pregledniku i slično bi trebalo pomoći.

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
...meni se isto cinilo da je bilo sporije prvih 7 dana dok traje trial i ima vise zastite, kada je trial istekao (i ugasilo se par opcija) onda je surfanje normalno
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Brzina ovisi i o broju filtera, te načinima zaštite odnosno blokiranja koja ste uključili.

15 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ja s AdGuardom reklamu na mobitelu nisam davno vidio. Jedino ostaje problem cookie obavijesti, to nikako ne šljaka.... Za iphone ima jedna odlična aplikacija "Friendly" koja zamijeni megalomansku Facebook aplikaciju, Instagram, Messenger, Youtube i još puno toga. Sve u 50mb i bez reklama igdje, pa čak i na Youtubu!

Sinoć sam lega jutros...
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Jesi probao ručno dodati neki drugi filter za kolačiće ili iste ponovno, ali ručno unijeti?

14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Viber mi nema internetske veze odkad sam instalirao AdGuard...any ideas???

Some people are so poor... all they have is money!
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Možeš ga dodati u iznimke u AdGuardu (unutar vatrozida) ako ga blokira. Isto tako, možeš provjeriti zapisnik filtriranja i vidjeti što je to AdGuard blokirao te ga ručno odblokirati.

14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Isklj. u Adguardu preusmjeravanje Vibera kroz njega i onda je Viber oživio...tada sam to ponovno uklj. i Viber je ostao raditi...sad radi normalno!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 13:55 (andi.cro).
5 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

Isklj. u Adguardu preusmjeravanje Vibera kroz njega i onda je Viber oživio...tada sam to ponovno uklj. i Viber je ostao raditi...sad radi normalno!

 Jel to ovo sa slike

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
andi.cro kaže...

Isklj. u Adguardu preusmjeravanje Vibera kroz njega i onda je Viber oživio...tada sam to ponovno uklj. i Viber je ostao raditi...sad radi normalno!

 Jel to ovo sa slike

 Da... ja sam to isključio i Viber je odmah počeo zvrndati i poruke stizati, onda sam tu opciju ponovno uključio ali Viber je ostao normalno raditi 

Some people are so poor... all they have is money!
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Jesi probao ručno dodati neki drugi filter za kolačiće ili iste ponovno, ali ručno unijeti?

 Ne sjecam jesi li vec prije napisao pa ako jesi sorry, ali mozes molim te napisat (poslikat) kako rucno dodati "I don't care aout cookies" jer to preko filtera sada ne sljaka.

 

Hvala

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice