Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.619.801
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Kad ce vise zavrsiti majku joj .... :D ???? vec 3h ucim i jos me toliko najmanje ceka.....poludit cu jedva cekam kad ce ovo vise zavrsit da mogu ici na more.........Sutra moram odgovarati povijest hrvatski i kemiju.....a prekosutra fiziku i materijale.....ZA POLUDIT :D

 

Gdje cete vi provesti ljeto....meni cim bude gotova skola u srijedu prvo cemo malo popit :D a u cetvrtak 24h na komp i u petak lagano na more..... =) eto ja vec imam raspored heh..ali ko ce jos cekati ovo ajmeeeee,jos mi skola ujutro kmeeee

 

 

U koju vi srednju idete?(ako idete :D )

Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

ČAK TRI, TRI?!?! T R I SATA? Uuuuu teško ti je u zivotu...

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
mislav_01 kaže...

ČAK TRI, TRI?!?! T R I SATA? Uuuuu teško ti je u zivotu...

 

 a koja si ti skola mogu li pitati......nama svi profesori munjeni :D .....moras sve znati .......a tebi je lako u zivotu jel? ....
Fc Barcelona
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Rano si se sjetio uciti Nevinašce ali dobro da si se sjetio Namigiva

Evo, meni su ova tri dana vise manje tek tolko da idem u skolu, sve sam riješio (jos nam mora donjeti par testova o kojima mi ovisi par ocjena - ali ne i prosjek, tj. ocjena s kojom cu proci)

Idem I. gimazija - Zagreb

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Sonny kaže...

Rano si se sjetio uciti Nevinašce ali dobro da si se sjetio Namigiva

Evo, meni su ova tri dana vise manje tek tolko da idem u skolu, sve sam riješio (jos nam mora donjeti par testova o kojima mi ovisi par ocjena - ali ne i prosjek, tj. ocjena s kojom cu proci)

Idem I. gimazija - Zagreb

 oces reci da sam se kasno sjetio :D :D
ha kad mi se tada nije dalo...pokvario sam te ocjene u samo 3 tjedna.....sad cu ih ispravit daj Boze da sve bude ok :D
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

ja još u 7. razredu,sutra ima nešto za učit,kontrolni i ispitivanje,prosjek najvjerojatnije 5.00 Cool

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
pod009 kaže...

ja još u 7. razredu,sutra ima nešto za učit,kontrolni i ispitivanje,prosjek najvjerojatnije 5.00 Cool

 svaka cast.... =) ja cu jos malo ucit i gotovo ...nemogu vise ........knjiga ce mi iskopati zivce :D
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Brajo, čin završi nalit ću se ka stoka

Sjebale me kiše, more se oladilo pa se ne mogu kupat....

jebeš ga

Mislin da ću proć 5

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

odakle si thuglife i koja skola?

 

ja cu se napit ko niko :D hehe

 

 

Fc Barcelona
16 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
XFX Gamer kaže...
mislav_01 kaže...

ČAK TRI, TRI?!?! T R I SATA? Uuuuu teško ti je u zivotu...

 

 a koja si ti skola mogu li pitati......nama svi profesori munjeni :D .....moras sve znati .......a tebi je lako u zivotu jel? ....
 na faksu je mislav mislim, ili je gotov s njim vec :) ugl daj ne spamaj kak ti je tesko u zivotu, jos nemas ni pojma kak tek bude ak sad kukas
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
protjeran
offline
Ah ta skola.....

Ja sutra kemiju, neke je**** profesorica, rekla mi da naucim za 5 dat ce mi 2.

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
neki_lik kaže...

Ja sutra kemiju, neke je**** profesorica, rekla mi da naucim za 5 dat ce mi 2.

 mi pisali kontrolni prošli utorak,ovaj pokraj mene je triba past,sad će iz kontrolnog dobit bar 3
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....

Evo i ja da dodem psovati sve zivo... Sutra i u utorak odgovaram 9 (DEVET) predmeta. Nije to da mi ovisi popravni (dobro ajde matish imam 1 pa moram ispraviti :D) ali ostali predmeti su uglavnom za ocijenu vise ili neka uciteljica se tek sada sjetila da nemamo dovoljno ocijena. Takoder sutra pisemo kontrolni iz engleskog-gramatika... Oni su ludi... Jedva cekam da produ ova 3 yebena dana i onda cu vise manje kao i XFX Gamer... Provesti preko 15h na kompu cijelu srijedu, cetvrtak spavati i navecer u cetvrtak imamo festu tako da tamo se namjerava zalomiti... Ostatak ljeta ce biti more i izlasci... 

 

btw. Idem u opcu gimnaziju 3.razred

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Independent kaže...

Evo i ja da dodem psovati sve zivo... Sutra i u utorak odgovaram 9 (DEVET) predmeta. Nije to da mi ovisi popravni (dobro ajde matish imam 1 pa moram ispraviti :D) ali ostali predmeti su uglavnom za ocijenu vise ili neka uciteljica se tek sada sjetila da nemamo dovoljno ocijena. Takoder sutra pisemo kontrolni iz engleskog-gramatika... Oni su ludi... Jedva cekam da produ ova 3 yebena dana i onda cu vise manje kao i XFX Gamer... Provesti preko 15h na kompu cijelu srijedu, cetvrtak spavati i navecer u cetvrtak imamo festu tako da tamo se namjerava zalomiti... Ostatak ljeta ce biti more i izlasci... 

 

btw. Idem u opcu gimnaziju 3.razred

 brate sretno ti.....ufff...bit ce tesko.... =)
ja sam ispravio matematiku bit ce 2 :D :D
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja sam 7.razred.Najvjerovatnije ću imati 5.0,ako mi nastavnica da 5 iz matke.To je nevjerovatno.Išao sam na natjecanje iz matematike,5. sam u županiji,a imam 4!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
XFX Gamer kaže...
Independent kaže...

Evo i ja da dodem psovati sve zivo... Sutra i u utorak odgovaram 9 (DEVET) predmeta. Nije to da mi ovisi popravni (dobro ajde matish imam 1 pa moram ispraviti :D) ali ostali predmeti su uglavnom za ocijenu vise ili neka uciteljica se tek sada sjetila da nemamo dovoljno ocijena. Takoder sutra pisemo kontrolni iz engleskog-gramatika... Oni su ludi... Jedva cekam da produ ova 3 yebena dana i onda cu vise manje kao i XFX Gamer... Provesti preko 15h na kompu cijelu srijedu, cetvrtak spavati i navecer u cetvrtak imamo festu tako da tamo se namjerava zalomiti... Ostatak ljeta ce biti more i izlasci... 

 

btw. Idem u opcu gimnaziju 3.razred

 brate sretno ti.....ufff...bit ce tesko.... =)
ja sam ispravio matematiku bit ce 2 :D :D
 
 A jadni i brižni. Ja ti idem odgovarat svih 9 predmeta ako ćeš me ti mijenjat na mom faksu do 15.7. I ne brini se - samo smo u popodnevnoj smjeni pa se ne moraš zamarat s odlaskom na more ako te prijatelji pozovu
I što si odlučio?Namigiva
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Paolo2612 kaže..
 
 A jadni i brižni. Ja ti idem odgovarat svih 9 predmeta ako ćeš me ti mijenjat na mom faksu do 15.7. I ne brini se - samo smo u popodnevnoj smjeni pa se ne moraš zamarat s odlaskom na more ako te prijatelji pozovu
I što si odlučio?Namigiva
 ne ici na faks hahahaa :D
btw jos samo malo i gotov sam....... =) =)
Fc Barcelona
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Mi smo prošli tjedan i pretprošli tjedan znali pisati po 3 testa na dan jer su se svi nagurali u isti tjedan. Nitko se nije sjetio "Pa djeca ne mogu toliko učiti, neka pišu malo prije" -.-' Ja sam još 8. razred, sad me čeka odluka kamo dalje :D Dvoumim se između I. gimnazije VŽ i SŠ Ivanec. Ivanec mi je bliže, isto je kvalitetna škola, ali VŽ mi se čini boljom. Kažu da se izgubi puno na putovanje, a u gimnaziji se treba puno učiti tak da... Prosjek naravno 5,0 + bodovi s državog iz matematike, tak da nema problema pri upisima :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

XFX Gamer suosjećam se s tobom, znam kako ti je, ali znaj da nakon kišnoga dana da dolazi sunce i tvoje obraze će osvijetliti i shvatit ćeš ljepotu života i punim plućima udahnuti život.

16 godina
offline
Ah ta skola.....

Samo se žalite sad...vidjet cete kad matura dođeViče

Ja završavam 4 razred tehničara za mehatroniku.Od kad je skola zavrsila ucim 1,2 sata dnevno,ovaj tjedan sam ucio i preko 3 sata dnevno.E i usput moram trazim posao.

Da znate o kakvoj kolicini gradiva se radi,to su sve 4 godine,imam preko 100 stranica za naučit i plus obrana maturalnog rada,gdje isto imam dan,dva za učit.

Stoga uživajte dok ste u srednjoj skoli,jedina briga vam je učenje,meni je bilo najljepse u srednjoj.Cool

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

 ja sada 8 razred u knezevim vinogradima ja u utorak jos engleski gramatiku za 5 i proci cu valjda sa 4,20 tako negdje samo mi povijest,kemija i matematika kvare prosjek.(sve 3)

mp14
15 godina
offline
Ah ta skola.....

Ja 2 srednje, neznam sta je tebi toliko teško.
Ja mora prosli tjedan pisat fiziku test, mora napisat 30 stranica u biljeznici u 2 dana, + odgovaranje jednog predmeta (tehnologija,ima vele ucit), + engleski to mi je bilo lako(nisan ni ucio, dobio 5), + hrvatski odgovara, + Elemente strojeva.
To su  4 predmeta, jos sam neke odgovara neda mi se pisat.

Sutra moram, Povjest, Zemljopis, Matematiku, Tehničke elemente, + možda mi se ubaci još koji predmet jer nekima fali h, a imamo ponedjeljkom samo 4 h tako da ceme netko 100% još pitati, npr. Tehnički Materijali.

Idem u Računalni Tehničar u Strojarstvu, mozda se nekima ovo cini jako tesko, ali zemljopis i povijest mi je najlakse za naucit, a ovi drugi su teži duplo od matematike, ovi  stručni!

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
markoal kaže...

Ja 2 srednje, neznam sta je tebi toliko teško.
Ja mora prosli tjedan pisat fiziku test, mora napisat 30 stranica u biljeznici u 2 dana, + odgovaranje jednog predmeta (tehnologija,ima vele ucit), + engleski to mi je bilo lako(nisan ni ucio, dobio 5), + hrvatski odgovara, + Elemente strojeva.
To su  4 predmeta, jos sam neke odgovara neda mi se pisat.

Sutra moram, Povjest, Zemljopis, Matematiku, Tehničke elemente, + možda mi se ubaci još koji predmet jer nekima fali h, a imamo ponedjeljkom samo 4 h tako da ceme netko 100% još pitati, npr. Tehnički Materijali.

Idem u Računalni Tehničar u Strojarstvu, mozda se nekima ovo cini jako tesko, ali zemljopis i povijest mi je najlakse za naucit, a ovi drugi su teži duplo od matematike, ovi  stručni!

 Jao tebi!!!
mp14
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

SVE SAM DANAS ODGOVARAO YESS...jos sutra samo fiziku i materijale..... =) =) =)

Fc Barcelona
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
markoal kaže...

Ja 2 srednje, neznam sta je tebi toliko teško.
Ja mora prosli tjedan pisat fiziku test, mora napisat 30 stranica u biljeznici u 2 dana, + odgovaranje jednog predmeta (tehnologija,ima vele ucit), + engleski to mi je bilo lako(nisan ni ucio, dobio 5), + hrvatski odgovara, + Elemente strojeva.
To su  4 predmeta, jos sam neke odgovara neda mi se pisat.

Sutra moram, Povjest, Zemljopis, Matematiku, Tehničke elemente, + možda mi se ubaci još koji predmet jer nekima fali h, a imamo ponedjeljkom samo 4 h tako da ceme netko 100% još pitati, npr. Tehnički Materijali.

Idem u Računalni Tehničar u Strojarstvu, mozda se nekima ovo cini jako tesko, ali zemljopis i povijest mi je najlakse za naucit, a ovi drugi su teži duplo od matematike, ovi  stručni!

 Tak je i kod mene slicno btw idemo isti smjerCool
krpelj sa bazukom :)
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....

Meni je fascinantno to kako profesori u... Koliko 9 mjeseci? ...ne mogu ocjeniti za koliko im učenik zna, ali uspiju u zadnjem tjednu nastave...

Every hole is a goal!
16 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
Bukva kaže...

Meni je fascinantno to kako profesori u... Koliko 9 mjeseci? ...ne mogu ocjeniti za koliko im učenik zna, ali uspiju u zadnjem tjednu nastave...

 fascinantno, znam
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 15:45 (Aki).
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

evo danas smo skinili rekord u kontrolnima,2 (dva) kontrolna u 1 (jednom,) školskom satu!!!gramatika i književnost,to nema nigdje osim u nas

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 15:48 (pod009).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
pod009 kaže...

evo danas smo skinili rekord u kontrolnima,2 (dva) kontrolna u 1 (jednom,) školskom satu!!!gramatika i književnost,to nema nigdje osim u nas

 Ma niije to ništa, mi smo prošli tjedan pisali SAMO 8 kontrolnih Plač
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Teče sve po planu. Zadnjih par dana sam odgovarao sve što sam trebao, sve uspješno. Sutra je Sudnji dan za mene, sukob mene i profe iz kemije, dvoboj titana. Ako ju uspijem pobijediti i izvučem 2, ukupni prosjek će biti 3.5 i prolazim 2. razred sa četvorkom. A za to slijede i prikladne nagrade (kao npr. el. gitara, nadam se). Cool

 

Izgleda da sam sve dobro predvidio, ovakve ocjene sam iskalkulirao još prije 2 tjedna i sve sam dosad pogodio. Ostalo je još par nezaključenih predmeta koji su jasni sami po sebi, jedino je kemija crna točka... Ništa, sad se bacam na štrebanje kiselina, baza, Broensteda, pH vrijednosti etc. do sitnih sati... Plač

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice